Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wydaje mnie się, że moja ukochana Barca jest jednak w stanie wygrać 2 bramkami. Mourinho to genialny strateg itd. , ale nie zapominajcie, że Guardiola pomimo krótkiej kariery trenerskiej jest w tym momencie chyba najlepszym motywatorem na świecie. Do tego z całym szacunkiem do Interu nie ma tam gwiazd pokroju Messiego czy Xaviego. W dzisiejszej piłce to jednak gwiazdy są główną przyczyną sukcesów jak Rooney w Man U, Messi czy nawet pipkowaty C. Ronaldo. Receptą na Inter jest zatrzymanie zabójczych kontrataków i myślę, że wystawienie w 1 składzie Barcy Toure i Keity byłoby dobrym posunięciem. Szkoda, że ten mecz to 1/2 finału, a nie finał.

Odnośnik do komentarza

Inter ma Sneijdera.

 

Serio myślisz, że to ta sama półka co Messi, Rooney, C.Ronaldo czy nawet Robben albo Fabregas? Sneijder to dla mnie taki niemłody młody talent co za 2-3 sezony skończy w jakimś Milanie albo na ławce dobrego klubu. Wybija się zdecydowanie ponad przeciętność, ale to jednak cały czas półka niżej jak np. Kaka po przyjściu do Madrytu, albo Ronaldinho w Milanie.

 

 

gol z ruskami :D:D?

 

Edytowane przez majkelek
Odnośnik do komentarza

Inter ma Sneijdera.

 

Serio myślisz, że to ta sama półka co Messi, Rooney, C.Ronaldo czy nawet Robben albo Fabregas? Sneijder to dla mnie taki niemłody młody talent co za 2-3 sezony skończy w jakimś Milanie albo na ławce dobrego klubu. Wybija się zdecydowanie ponad przeciętność, ale to jednak cały czas półka niżej jak np. Kaka po przyjściu do Madrytu, albo Ronaldinho w Milanie.

 

 

gol z ruskami :D:D?

 

 

Serio uważasz, że Robben i Fabregas to ta sama półka co Rooney, Messi, lub Ronaldo? Według mnie właśnie Sneijder jest na poziomie zbliżonym do Fabregasa, czy Robbena. Czyli bardzo dobrych klasowych graczy, ale nie tych najlepszych. Z drugiej strony ciężko Rooneya, Messiego, czy Ronaldo nazwać piłkarzami wybitnymi, skoro nigdy nic ze swoimi reprezentacjami nie ugrali. Taki Zidane, czy gruby Ronaldo potrafili się zmobilizować na najważniejsze turnieje i to głównie dzięki nim reprezentacje sięgały po mistrzostwo.

 

Mam nadzieję, że Inter wystarczająco dużo przelał na konto arbitra i cała Katalonia pogrąży się w żałobie.

Odnośnik do komentarza

Mourinho jest w tym momencie najlepszym motywatorem na świecie.

Jak Messi nie zagra genialnego meczu to Inter w finale, w ktorym rozjezdza Bayern.

 

Geniusz The Special One jest niepodważalny, potrafi z "grajkow" zrobic za(pipi)ista druzyne. Mozna go nie lubic za jego zachowanie, ale prawda jest taka, ze wszystkie jego prowokacje i kontrowersje jakie wzbudza wokol wlasnej osoby sa swoistego rodzaju gra, ktora prowadzi tylko dla dobra druzyny. Jest to element jego taktyki na zwyciestwo.

Moge sie zalozyc, ze osobiscie jest pewnie calkiem sympatycznym kolezka.

 

Obstawiam wynik 4:2 dla Barcy. To znaczy mecz zakonczony takim wynikiem by mnie usatysfakcjonowal. :thumbsup: (cos jak Chelsea-Barcelona kiedys)

Odnośnik do komentarza

I uważasz, że Mourinho zmotywuje grajków do utraty 4 goli? Inter będzie bronił się całą 11-stką i Barcelonie będzie ciężko wykreować sobie jakąś dobra sytuację podbramkową. Bo nie wierzę, że Inter zagra ofensywnie, będą jedynie starać się grać z kontry. Mają dobrą przewagę i należy jej w pierwszej kolejności bronić.

Odnośnik do komentarza
Guardiola pomimo krótkiej kariery trenerskiej jest w tym momencie chyba najlepszym motywatorem na świecie.

na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

w Mediolanie tego nie widziałem.

 

Na takiej, że z młodych graczy robi maszyny (np. Pedro czy Bojan, fakt Bojan nie gra w lidze mistrzów, ale w hiszpańskiej jak gra to zazwyczaj strzela), słyszałem że Guardiola wpaja swoim graczom kataloński patriotyzm. W Mediolanie nie było tego widać, ale zobacz mecze z realem.

Odnośnik do komentarza

nie ma sie co spinac o ta czerwona kartke, powinien dac zolta wiec i tak na jedno by wyszlo.

 

 

no i macie swoj przedwczesny final. nudy jak ja pierd.... gdyby nie ta czerwona to by sie ogladac nie dalo, a tak to chociaz mozna sobie popatrzec na rozpaczliwa obrone makaronu. nudy.

 

 

licze, ze inter wejdzie do finalu. uwazam, ze bayern i inter to druzyny na zblizonym poziomie i bawarczycy beda lekkimi faworytami finalu.

Odnośnik do komentarza

No tylko że Motta dostał z buta czerwoną, a nie drugą żółtą. Czyli kompromitacja sędziego. Pewnie na dwa żółtka zapracował, no ale Messi do przerwy jest bez kartki, co w sumie nie jest nawet śmieszne, że o kartce z du.py dla Cesara nie wspomnę.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

@Szejdj

 

a co oni (pipi)a mają grać w dziesięciu? Gdy było ich 11 to jeszcze kontry dwie mieli, ale potem to już obrona częstochowy i... dobrze, ni ch.uja barca nie przejdzie dalej :)

 

 

 

 

no i macie swoj przedwczesny final. nudy jak ja pierd.... gdyby nie ta czerwona to by sie ogladac nie dalo, a tak to chociaz mozna sobie popatrzec na rozpaczliwa obrone makaronu. nudy.

 

Finał był tydzień temu, teraz to już wiadomo, że będą bronić wyniku, więc nie wiem o co Ci chodzi niemcu. :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Szejdj

a co oni (pipi)a mają grać w dziesięciu? Gdy było ich 11 to jeszcze kontry dwie mieli, ale potem to już obrona częstochowy i... dobrze, ni ch.uja barca nie przejdzie dalej :)

 

No grać mają.. Ani jednego strzału, 25% posiadania piłki, cały czas zespół na własnej połowie. Jest mi obojętne kto wygra ten mecz - patrzę tylko pod względem dobrego widowiska i jak na razie nie ma po nim śladu. Zakładając, że INTER wejdzie to finału to finał będzie wyglądał tak samo nudnie jak półfinał, oni nie potrafią grać ładnej piłki.

Już sobie wyobrażam jak Mourinho ustawia taktykę pod Robbena i Riberego by wyłączyć ich z gry i nadal gra NUDNE CATENACCIO JAK FLAKI Z OLEJEM.

 

Ten mecz nie wygląda jakby grały dwie najlepsze drużyny świata, tylko najlepsza drużyna z jakąś drużyną z polskiej ligi, która broni się, aby stracić jednocyfrową liczbę bramek.

 

JOGA BONITO PANOWIE!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...