Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy to niszczą system :D

 

Zachowanie portugalskiego trenera i piłkarzy mistrza Włoch było nie normalne i bardzo nie kulturalne. Tuż po ostatnim gwizdku pana De Bleeckere cały Inter zaczął skakać z radości i ich zachowanie wyglądało na czystą prowokację kibiców obecnych na Camp Nou.

 

fcbarcelona.com.pl

 

No jak oni mogli? :(

Odnośnik do komentarza

Barca slabo.

Kibice (?) przed meczem slabo. Ale nie nazwalbym grupy idiotow kibicami. Absolutnie sie do nich nie przyznaje.

Zraszacze wstyd. Z drugiej strony Mourinho przesadza z prowokowaniem. W koncu ktos z pilkarzy moze go potraktowac z Pepa, badz z Zidana jak nie wytrzyma (w koncu adrenalina jest). Jednak organizatorzy powinni trzymac fason. To co zrobili ze zraszaczami to uraga podstawowym zasadom kultury.

 

Obie zdobyte bramki prawidlowo. Statystycznie w obu meczach sedziowie zabrali Barcy final ale tak naprawde sama nie byla w stanie go wygrac.

Smiesza mnie opinie, ze niby Barcelona nurkowala a Inter gral czysto. Inter cial rowno z trawa, sam pokladajac sie co chwileczke wiecznie udajac pokrzywdzonych i kontuzjowanych. Rwali koszulki, uzywali lokci. Znam sedziow (jeden lysy), ktorzy by pare karnych zagwizdali (gospodarzom) chocby za trzymanie koszulek w polu karnym. Nie rozumiem, ze ostra gre w polu karnym Barcy gwizdano a Interu ignorowano. Zdecydowanie sedzia byl zagubiony w tym wszystkim. Powinien byc sedzia z Anglii, ktory dopuszcza do ostrej gry obu stron badz widzi i gwizdze rowno.

Czerwona kartka zasluzona. O jedna kose spozniona zreszta.

 

No ale nie oszukujmy sie - Barca zagrala slabo, choc grali z druzyna, ktora pilka w tym meczu nie byla zainteresowana. Bylo to jasne od poczatku, ze tak bedzie mecz wygladal. Nie wiem czemu Barca byla po prostu nieprzygotowana i na co liczyl Guardiola, skoro w pierwszym meczu, gdy Inter byl bardziej odkryty nie byli w stanie zdobyc drugiej bramki.

 

Ibra rozczarowal. Chyba presja go przerosla. Alves gral tragicznie (jak we wszystkich waznych meczach). Xavi nie wiem czemu praktycznie nie strzelal na bramke. Yaya gral jak na przyzwoitego polskiego kopacza przystalo (beznadziejnie) - strzelajac kilometry od bramki, podajac dziesiatki metrow od partnerow. Keita - kto to Keita?

Dopiero w takich meczach wychodzi, ze w Barcy nie ma kto podawac i myslec. W tym meczu jedyne fajne podania mial Xavi, kilka Messi, Pique i 2 razy Ibra (oczywiscie Messi zmarnowal zamiast odegrac, Yaya wyslal w kosmos). Reszta nawet gdy im ktos wychodzil na pozycje to nie potrafili i nie widzieli.

Jeffren niestety sie dostosowal - nie podjal sie zadnego ryzyka - mecz go przerosl. Bojan mial pilke meczowa (na glowie) i jak w meczu rok temu przeciwko Chelsea u siebie nie trafil.

Ten mecz pokazal po raz kolejny, ze tak naprawde najlepszym pilkarzem Barcy jest nie Messi, lecz Iniesta, potrafiacy grac na kazdej pozycji i potrafiacy rezyserowac gre calej druzyny, zdobywac kluczowe bramki, ktory pewnie i na bramie zagralby lepiej od niejednego bramkarza...

 

Gratulacje dla Interu. Jednak licze bardziej na Bayern. Mimo ze uwazam Mourinho za najlepszego trenera, jego prowokacje sa meczace i powoduja niechec.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

 

Zaprezentowany po wczorajszym meczu. Biegł przez pół boiska, by stanąć w triumfie przed ścianą sympatyków Dumy Katalonii. Nie każdy wpadłby na to chwilę po awansie do finału LM. Myślę, że kibice Barcelony docenią ten gest i zachowają tę cieszynkę w życzliwej pamięci.

Miszcz :potter:

Jak będzie trenerem Realu to będzie mógł zrobić coś takiego nie raz ;)

Odnośnik do komentarza

Obie zdobyte bramki prawidlowo. Statystycznie w obu meczach sedziowie zabrali Barcy final ale tak naprawde sama nie byla w stanie go wygrac.

Smiesza mnie opinie, ze niby Barcelona nurkowala a Inter gral czysto. Inter cial rowno z trawa, sam pokladajac sie co chwileczke wiecznie udajac pokrzywdzonych i kontuzjowanych. Rwali koszulki, uzywali lokci. Znam sedziow (jeden lysy), ktorzy by pare karnych zagwizdali (gospodarzom) chocby za trzymanie koszulek w polu karnym. Nie rozumiem, ze ostra gre w polu karnym Barcy gwizdano a Interu ignorowano. Zdecydowanie sedzia byl zagubiony w tym wszystkim. Powinien byc sedzia z Anglii, ktory dopuszcza do ostrej gry obu stron badz widzi i gwizdze rowno.

Czerwona kartka zasluzona. O jedna kose spozniona zreszta.

 

Blablabla. Czytając między zdaniami nawet Grześ przyznaje, że Barcelona bez pomocy sędziego nie jest w stanie wygrać sama. :potter:

 

Ja również nie przepadam za Interem, ale trzeba przyznać, że w dwumeczu byli znacznie lepsi. Kiedy trzeba było zaatakować, strzelili 3 gole, a później mądrze bronili tego wyniku. Bronić się w 10-tkę trzeba tez umieć i zrobili to perfekcyjnie. Pewnie gdyby nie czerwony kartonik mecz potoczyłby się trochę inaczej, może Inter próbowałby kontratakować, być może nie straciliby nawet tego jednego gola.

Odnośnik do komentarza

Mourinho to burak jakich mało, dziwie się, że nikt jeszcze nie wspomniał o akcji jak wkopał drugą piłkę na boisko i poszedł sobie pogadać z Chivu na miejscu sędziego dawno bym go wyje.bał z boiska. Druga bramka Barcy była dobra ich.uj. Sędzia sprzedany. Zraszacze zważając na zachowanie Mourinho to najniższy wymiar kary.

Odnośnik do komentarza

 

Zaprezentowany po wczorajszym meczu. Biegł przez pół boiska, by stanąć w triumfie przed ścianą sympatyków Dumy Katalonii. Nie każdy wpadłby na to chwilę po awansie do finału LM. Myślę, że kibice Barcelony docenią ten gest i zachowają tę cieszynkę w życzliwej pamięci.

Miszcz :potter:

Jak będzie trenerem Realu to będzie mógł zrobić coś takiego nie raz ;)

 

Na stadionach teneryfy, xerezu owszem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Blablabla. Czytając między zdaniami nawet Grześ przyznaje, że Barcelona bez pomocy sędziego nie jest w stanie wygrać sama. :potter:

 

 

Wiesz, tak na to patrzac to bez pomocy sedziego Hiszpania nie jest w stanie wygrac sama z Korea Pd (prawidlowo zdobywajac dwie bramki przy 0 przeciwnej strony).

 

Takie mecze po raz kolejny pokazuja ile musi przeplywac kasy lewymi kanalami (absolutnie nie mysle o tym i poprzednim meczu - po prostu sedziowie za slabi), ze FIFA/UEFA tak walcza z powtorkami telewizyjnymi.

Przeciez wystarczyloby jak w tenisie dac kazdemu zespolowi po 1 czy 2 "sprawdz" na polowe. Absolutnie nie ma argumentu, ze wstrzymaloby to gre w jakis sposob (na pewno nie bardziej niz pokladajacy sie zawodnicy Interu chociazby).

Odnośnik do komentarza

Jak Pep bral Ibre, to wlasnie bylem przekonany, ze to bedzie zawodnik wlasnie na takie mecze - przeciwnik muruje brame, badz ciezko idzie, to on sie przepycha i wsadza swoj leb badz dluga noge i brama wpada (jak robil to w Interze, badz zrobil to chocby w pierwszym meczu z Realem).

Mam wrazenie, ze zatracil te zdolnosc w sezonie. Zostal przerobiony na standardowego gracza Barcy, ktory za duzo kombinuje, a malo strzela i mamy efekty.

Wydaje mi sie ze podobnie stalo sie z Henrym, ktory w moim mniemaniu wlasnie bylby wczoraj potencjalnym ratunkiem, nawet w slabej kondycji.

On potrafi uderzyc niesygnalizowanie z naprawde trudnej pozycji. Jest takim wyjadaczem, ze wie kiedy (zagrac pilke reka ;) ), jak i gdzie sie ustawic i potrafi dograc trudna pilke. Mysle ze bylby wczoraj lepsza opcja niz Jeffren. No ale po meczu to kazdy madry. Jednak trener powinien miec koncepcje na taki mecz. Tutaj jej najnormalniej w swiecie nie bylo.

 

Szkoda.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Wszyscy jada jacy to pilkarze i kibice Barcy sa buraczani - no tak, a Mourinho biegnac przez pol boiska zeby stanac przed kibicami Barcy z cieszynka to super kultura, szkoda ze butelki w ryj nie dostal, moze by sie ogarnal. I akcja z druga pilka i Chivu - no co to k. jest ja sie pytam - zaraz ktos powie, ze geniusz trenera, ale powinien wyleciec z piz.du za robienie sobie jaj z sedziow i przelecenie sprintem przed lawka Barcy, zeby klepnac Chivu po pupci.

Odnośnik do komentarza

Ten pierwszy obrazek jest daremny - to nie o ten spalony chodzi. Natomiast przy ręce przydałby się GIF.

 

Co do wałków dla "najlepsiejszego teamu świata", to jeszcze w pierwszej połowie Alves przyjmuje piłkę ręką w polu karnym interu, liniowy udaje, że nie widzi, różnie to się mogło skończyć.

Odnośnik do komentarza

Kibice Realu,

Alez to musi byc ponizajace dla Was, ze w LM gdy gra jest o stawke to musicie zawsze kibicowac za, badz przeciw druzynom znacznie lepszym od Waszej co?

A jakie frustrujace... Co widac...

 

Przeciez Was praktycznie w tym temacie powinno byc najmniej (z wiadomych powodow)...

 

EDIT(moj komentarz do spalonego):

 

Choc jednak nie

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Nie lubię Interu i idioty Mourinho , cieszyłem się że odchodzi z Chelsea bo to pajac . Pierwszy raz w życiu kibicowałem drużynie z Mediolanu i nawet dobrze się stało że awansowali przez wałki sędziego . Kibice Barcelony nie powinni mieć pretensji bo sędzia najczęściej sprzyja właśnie im . Przykład meczu z Chelsea z poprzedniego sezonu się kłania hehe . Barcelona to najlepsza drużyna świata i dobrze widzieć ją na kolanach . A Chelsea miała już ich na widelcu gdyby nie ta sędziowska pała .

Odnośnik do komentarza

trzeba być zadufanym fanbojem barcelony, żeby sądzić, że gol został im skradziony a sędzia był przekupiony przez inter, który po 20 minutach grał w 10 resztę meczu po morderczym faulu Motty. W sumie mógł dać jeszcze Cesarowi czerwień tak prowizorycznie, żeby ten w kolejnych minutach nie grał na czas. Chivu też powinien dostać kartkę za czapeczkę na głowie, no kto to widział a w ogóle uderznie jego głową w łokieć Messiego było skandalem na skalę światową, kto to widział :potter:

 

przestańcie.. :P

Odnośnik do komentarza

trzeba być zadufanym fanbojem barcelony, żeby sądzić, że gol został im skradziony a sędzia był przekupiony przez inter, który po 20 minutach grał w 10 resztę meczu po morderczym faulu Motty. W sumie mógł dać jeszcze Cesarowi czerwień tak prowizorycznie, żeby ten w kolejnych minutach nie grał na czas. Chivu też powinien dostać kartkę za czapeczkę na głowie, no kto to widział a w ogóle uderznie jego głową w łokieć Messiego było skandalem na skalę światową, kto to widział :potter:

 

przestańcie.. :P

Ktos tu mowi o przekupieniu sedziego?? Mowimy o bledzie a nie o przekupieniu. ogarnij sie chlopie

Odnośnik do komentarza

Dokładnie , czytając ten temat natrafia się cały czas na fanów Realu wytykających każde najmniejsze potknięcie Barcy . Wygląda to tak jakby każdy Realfan oglądał wszystkie te mecze w których gra duma kataloni :D Muszę przyznać że każdy 'hejterski ' pojazd na Barce powoduje uśmiech na mojej twarzy , tak trzymać!

 

Co do finału to będzie chyba najbardziej obojętnym finałem ostatnich lat . Nie licząc kilku niedobitków drużyny te nie mają prawie w ogóle fanów (szczególnie bayer) nie licząc kibiców z samego Mediolanu i Monachium . Mimo wszystko niech wygra lepszy ale już bym chyba wolał Inter . Na pewno będzie ostro . Teraz parę słów o samej Barcelonie . Mnie najbardziej brakuje złotego składu z zeszłego sezonu a szczególnie Iniesty i Henryka (choć za Etoo bardzo tęsknię ). Ta dwójka razem z Xavim i Messim jest w stanie zdziałać dużo więcej niż obecny skład . Kuresko też mi brakuje Messiego na prawym skrzydle . Wiem że niekiedy to się doskonale sprawdza jak wbiega ze środka ale ogólnie całe skrzydło jest teraz dla Alvesa a zdania na jego temat i jego umiejętności są podzielone. Barca po prostu zawaliła pierwszy mecz i wczoraj było widać tego skutki . Inter wygrał dwu mecz zasłużenie i nie ma się co spinać o jakieś sędziowskie decyzje . Zresztą ile osób wierzyło że LM da się wygrać dwa razy pod rząd ? Warto też zaznaczyć że ManU było dużo bliżej tego wielkiego wyczynu za co należy się im szacun !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...