Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zaprezentowany po wczorajszym meczu. Biegł przez pół boiska, by stanąć w triumfie przed ścianą sympatyków Dumy Katalonii. Nie każdy wpadłby na to chwilę po awansie do finału LM. Myślę, że kibice Barcelony docenią ten gest i zachowają tę cieszynkę w życzliwej pamięci.

Miszcz :potter:

Jak będzie trenerem Realu to będzie mógł zrobić coś takiego nie raz ;)

 

Oby nie....przynajmniej nie teraz.

Dokładnie , czytając ten temat natrafia się cały czas na fanów Realu wytykających każde najmniejsze potknięcie Barcy . Wygląda to tak jakby każdy Realfan oglądał wszystkie te mecze w których gra duma kataloni biggrin.gif Muszę przyznać że każdy 'hejterski ' pojazd na Barce powoduje uśmiech na mojej twarzy , tak trzymać!

 

Nasz Realek odpadł to nie pozostaje nam nic innego jak wytykać błędy Barcelony...zrozum :) Kibice Barcelony też bywają tacy :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy jada jacy to pilkarze i kibice Barcy sa buraczani - no tak, a Mourinho biegnac przez pol boiska zeby stanac przed kibicami Barcy z cieszynka to super kultura, szkoda ze butelki w ryj nie dostal, moze by sie ogarnal. I akcja z druga pilka i Chivu - no co to k. jest ja sie pytam - zaraz ktos powie, ze geniusz trenera, ale powinien wyleciec z piz.du za robienie sobie jaj z sedziow i przelecenie sprintem przed lawka Barcy, zeby klepnac Chivu po pupci.

 

O! Hajfajf!

Odnośnik do komentarza

ty Mysza całkiem obiektywny akurat jesteś. Chyba nie z forum pes sceny to wyniosłeś :P

 

Tam obiektywizmem wszyscy kipieli przecież... :)

 

:lol:

co to za kółeczka wzajemnej adoracji, hm ? :P

 

edit:

 

Wszyscy jada jacy to pilkarze i kibice Barcy sa buraczani - no tak, a Mourinho biegnac przez pol boiska zeby stanac przed kibicami Barcy z cieszynka to super kultura, szkoda ze butelki w ryj nie dostal, moze by sie ogarnal.

 

Ale chyba zapomniałeś jak wcześniej autokar został obrzucany kamieniami a petardy w hotelu nie dawały nerazzurrim spać w nocy. Też bym czuł ogromną satysfakcję po takim BURACKIM zachowaniu. Mam paru kolegów, którzy są za barcą i sam nic takiego do tego zespołu nigdy nie czułem ale po tych incydentach czuję do tego klubu po prostu czystą nienawiść. Ciao barsa.

Edytowane przez Odin91
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu tak dużo ludzi dziwi reakcja zawodnika Barcy, skoro to oczywista oczywistość że jak dostanie się w twarz to się pada. Gorzej jak ktoś wywraca się o powietrze, np. zawodnicy Arsenalu, czy Chelsea. Oczywiście nikt nie pamięta czerwonej kartki w meczu z Chelsea, jak się Anelka potknął o muszkę owocówkę i upadł jakby go pociąg uderzył.

Nie ma to znaczenia, bo i tak by wyleciał i tak. Widać że nie miał co zrobić z dłonią, równie dobrze mógł wybić komuś oko takim machaniem i widać że chciał odepchnąć (być może nie trafił w tors, ale to jego problem). Mimo wszystko zrobiło to krzywdę Barcie, bo wtedy Inter po prostu stał się grecką sałatką z sosem ciapanaczio, których kucharze zaparkowali autokarem w polu karnym pośród kaskad wymiocin widzów ich gry.

Dziwi jednak ten nieuznany gol, i zwłaszcza późna reakcja sędziego. Ewidetnie kupiony, bo widocznie wpierw musiał się upewnić, czy może nieuznać bramki i spojrzał na zawodników Interu, którzy pewnie sygnalizowali mu na wszelkie sposoby, że ręka była i ma gola nie uznać. Wiedząc, że może tak zrobić i nie wyjdzie mu paragon z kieszeni, gola nieuznał. Przykro mi to mówić, ale hejterzy Barcy powinni teraz obiektywni się wykazać i powiedzieć jasno - Inter ten finał zakupił. Nie zmienia to wcale faktu, że Barcelona jest najlepiej grającą drużyną w tej edycji LM.

Myślę, że poza arbitrem winny porażki jest Guardiola, który chyba przestraszył się tego tłumu w polu bramkowym Interu i nakazał granie taktyką "na młyn", czyli Alves czy Xavi ma kopnąć, a reszta to już kwestia losu. Zauważcie, że gdy Barca w ostatnich minutach grała sobą, tj. płaskimi podaniami na ziemii, to była bardzo blisko strzelenia goli, i nawet dwa razy wyszło. Myślę, że jakby grali tak od początku, to Inter dostałby z 3:0 i pojechałby tam gdzie jego miejsce, do słabej Serie A.

 

PS. Hejtowanie i cieszenie się z porażki Barcy nie przywróci do LM ani Chelsea, ani MU, ani Realu :)

Odnośnik do komentarza
Dziwi jednak ten nieuznany gol, i zwłaszcza późna reakcja sędziego. Ewidetnie kupiony, bo widocznie wpierw musiał się upewnić, czy może nieuznać bramki i spojrzał na zawodników Interu, którzy pewnie sygnalizowali mu na wszelkie sposoby, że ręka była i ma gola nie uznać. Wiedząc, że może tak zrobić i nie wyjdzie mu paragon z kieszeni, gola nieuznał. Przykro mi to mówić, ale hejterzy Barcy powinni teraz obiektywni się wykazać i powiedzieć jasno - Inter ten finał zakupił. Nie zmienia to wcale faktu, że Barcelona jest najlepiej grającą drużyną w tej edycji LM.

 

absolutne mistrzostwo świata, powinieneś dostać order rutkowskiego za tą rozkminkę :thumbsup:

 

to oczywista oczywistość że jak dostanie się w twarz to się pada.

oczywiste dla pokrzywdzonego fana barcy. rozumiem, że jakby był on obrońcą próbującym wyłuskać napastnikowi piłkę to też by padł jakby ten mu ciulnął łokciem między oczy, ta ?

Gorzej jak ktoś wywraca się o powietrze, np. zawodnicy Arsenalu, czy Chelsea

No a lepiej jak ktoś symuluje i kątem oka sprawdza, czy sędzia na niego patrzy, świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ja też nie wiem za co ta kartka. Wślizg był agresywny, ale trafił w piłkę, a że zaczepił go druga noga to się nie liczy, bo ta noga już tam była.

 

No to jakaś nowa moda. W drugim półfinale obrońca lyonu też zobaczył karton za prawidłową interwencję.

 

 

Aha, przypomniało mi się.

 

Julio Cesar powinien otrzymać premię i dyplom okolicznościowy od prezesa, gdyż jego interwencja przy strzale kurdupla uratowała futbol. A poza tym była KUNSZTOWNA.

Parada była wspaniała , ale jego przedłużanie czasu gry jeszcze lepsze :thumbsup: On sam zabrał Barcelonie z 15 min gry przedłużając raz za razem wybicie piłki z 5 metrów. Mam nadzieje że Villarreal któremu kibicuje wygra z Barceloną i "blaugrana" zostanie z ręką w nocniku.

 

Edit. Ale i tak Barca niech sobie pluje w brodę bo wszyscy z was zapomnieli że bojan zmarnował sytuacje z główki z 5 metrów :biggrin:

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

 

 

Zamilcz lepiej...kibice Barcelony mogli tamte wydarzenie komentować i naśmiewać się z niego,a my wg. ciebie nie możemy robić tego samego w przypadku sytuacji aktorka Busketa i innych ekscesów? :) Daj se spokój...inni się śmieją my także :)

To ty zamilcz. Jak twój śmieszny klubik znany jako Real Madryt w końcu za 70 lat przejdzie 1/8 to będziecie mogli się posmiać. Póki co z Barcy śmiać możemy się my.

Odnośnik do komentarza

dobra to ja też coś napiszę:

 

czerwona kartka słuszna, bramka uznana słusznie, druga nie wiem nie widziałem.

porażka barcy zasłużona co mnie bardzo cieszy, w mediolanie nic nie pokazali, na camp nou też. mieli tyle miejsca na skrzydłach, przewagę jednego grajka i chuya z tego mieli. no może oprócz miliona podań i niecelnych wrzutek na zlatana i innych karłów. po prostu nie rozumiem, grali najzwyczajniej w świecie głupio. na maksa niecelne strzały z dystansu, 100 wrzutek na karłów, z czego jedna celna na bojana, bravo (sport). szansą na zwycięstwo było jedynie przesunięcie obrońców do ataku.

 

niemniej jednak wczorajszą porażkę i obronę interu oglądałem z przyjemnością i nieziemską satysfakcją.

Odnośnik do komentarza

Koszmarnie się oglądało ten autobus wczoraj. Kompletnie nie moja filozofia futbolu. Barca bez pomysłu a nawet jak jakiś się pojawiał to nie miał sensu, wrzutki na kurdupli otoczonych dryblasami? drybling w takim gąszczu czy łupanie na wiwat naprzemiennie Keity i Toure. Nie ma co się tłumaczyć błędami arbitrów bo popełniali błędy dla obu stron w dwumeczu, a zresztą skoro Katalończycy potrafili wmłocić Interowi w grupie to wystarczyło to powtórzyć.

Finał będzie przeciętnym widowiskiem, antyfutbol kontra bezpłciowość. Lubię Bayern i chciałbym aby pokazali Interowi szkołę futoblu, ale ta ekipa jakaś nijaka jest, liczą na przebłyski czy to Robbena czy to wcześniej Riberego, czy też na dobry dzień któregoś z napastników.

Swoją drogą zaobserwowałem pewną ciekawostkę w tym sezonie. Jak wszyscy zaczęli się spuszczać na Cristiano to ten zgasł, potem był Rooney, też nieco przygasł, teraz zgasł Messi, czyżby Robben miał kontynuować tradycję i zawieść w finale?

Odnośnik do komentarza

" Busquets zagrał rolę napastowanego fizycznie piłkarza, który po otrzymaniu ciosu w twarz pada na murawę, zakrywając ją w dłoniach. Niestety drugi aktor, Tiago Motta słabo odegrał swoją rolę, tylko lekko ocierając swoją rękę o twarz Busquetsa. Jednak Hiszpan tak znakomicie zaaranżował całą scenę, że sędziowie i krytycy myśleli, że rzeczywiście stała się mu krzywda. Również zgromadzona na widowni publika domagała się usunięcia ze spektaklu Tiago Motty, i tak też uczyniono. "

 

nonsensopedia rozwala.. :lol:

Odnośnik do komentarza

To ty zamilcz. Jak twój śmieszny klubik znany jako Real Madryt w końcu za 70 lat przejdzie 1/8 to będziecie mogli się posmiać. Póki co z Barcy śmiać możemy się my.

Jak Roma przestanie przegrywać 1:7 w LM to może też się będziesz mógł smiać :thumbsup:

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

sedzia.jpg

 

to by bylo n tyle jesli chodzi o 2ga bramke

 

sedzie ukradl awans Barcelony (w tej sytuacji)

 

Szkoda, że dali zdjęcie PO odbiciu. Dokładnie jedną klatkę wcześniej. Poza tym jak można na obrazku przedstawić, że nie było spalonego? Zawsze można dać parę klatek wcześniej i napisać, że go nie było. Udowodnić, że był się da, ale nie odwrotnie. Nikt w takie obrazkowanie nie uwierzy.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To ty zamilcz. Jak twój śmieszny klubik znany jako Real Madryt w końcu za 70 lat przejdzie 1/8 to będziecie mogli się posmiać. Póki co z Barcy śmiać możemy się my.

Jak Roma przestanie przegrywać 1:7 w LM to może też się będziesz mógł smiać :thumbsup:

Raz się zdarzyło, mecz do tego był kupiony. Zresztą Roma wygrała z Interem, Inter wygrał teraz z Barcą w dwumeczu, która rok temu pokonała Manchester, więc Roma jest lepsza od Manchesteru. Mogę się śmiać do woli.

Edytowane przez Junkhead
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zamilcz lepiej...kibice Barcelony mogli tamte wydarzenie komentować i naśmiewać się z niego,a my wg. ciebie nie możemy robić tego samego w przypadku sytuacji aktorka Busketa i innych ekscesów? :) Daj se spokój...inni się śmieją my także :)

To ty zamilcz. Jak twój śmieszny klubik znany jako Real Madryt w końcu za 70 lat przejdzie 1/8 to będziecie mogli się posmiać. Póki co z Barcy śmiać możemy się my.

 

Hehe, śmiać mi się będzie zabraniał. No popatrz, a ja się śmieje i tak, na dodatek wcale nie płacze nad Real 1/8 Madryt, też się z tego śmieje, co ja (pipi)a wyprawiam?!!1

 

 

 

Odnośnik do komentarza

sedzia.jpg

 

to by bylo n tyle jesli chodzi o 2ga bramke

 

sedzie ukradl awans Barcelony (w tej sytuacji)

 

Szkoda, że dali zdjęcie PO odbiciu. Dokładnie jedną klatkę wcześniej. Poza tym jak można na obrazku przedstawić, że nie było spalonego? Zawsze można dać parę klatek wcześniej i napisać, że go nie było. Udowodnić, że był się da, ale nie odwrotnie. Nikt w takie obrazkowanie nie uwierzy.

nie chodzi tu o spalonego tylko wlasnie o zdjecie tej reki

 

mistrzu, jesli istnieje cos takiego jak reka "przy ciele" czy jakkolwiek mowia sedziowie gdy puszczaja zagranie reka to NIE MA LEPSZEJ MOZLIWOSCI aby puscic gre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...