Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wystarczy spojrzec na drużyny grajace w polfinalach. jesli nie dostrzegasz smierci futbolu to cos z toba nie tak

 

To, że nie grał żaden klub z Premier League ma oznaczać, że Futbol umarł??. Brawa za argumentację :thumbsup:

 

sprite - nie musisz sie od razu tak spinać :thumbsup:

 

Ja się nie spinam Banny :D. Tylko nie lubię jak ktoś wypisuje takie rzeczy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
wystarczy spojrzec na drużyny grajace w polfinalach. jesli nie dostrzegasz smierci futbolu to cos z toba nie tak
To, że nie grał żaden klub z Premier League ma oznaczać, że Futbol umarł??. Brawa za argumentację :thumbsup:
sprite - nie musisz sie od razu tak spinać :thumbsup:
Ja się nie spinam Banny :D. Tylko nie lubię jak ktoś wypisuje takie rzeczy.

 

 

moimi argumentami nie jest brak angielskich drużyn. moje argumenty to: makaroniarze, bravo sport, szfaby i żabojady

Odnośnik do komentarza
wystarczy spojrzec na drużyny grajace w polfinalach. jesli nie dostrzegasz smierci futbolu to cos z toba nie tak
To, że nie grał żaden klub z Premier League ma oznaczać, że Futbol umarł??. Brawa za argumentację :thumbsup:
sprite - nie musisz sie od razu tak spinać :thumbsup:
Ja się nie spinam Banny :D. Tylko nie lubię jak ktoś wypisuje takie rzeczy.

 

 

moimi argumentami nie jest brak angielskich drużyn. moje argumenty to: makaroniarze, bravo sport, szfaby i żabojady

 

Ta edycja Lm po prostu była tak zakręcona. Zdarzają się już takie przypadki. Przecież finału Porto-Monaco nikt się nie spodziewał :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

deutsche rolle kaput;]

 

bayern jak barcelona - wyraźna przewaga w posiadaniu piłki, tylko co z tego - ledwo 1-2 czyste sytuacje, do tego koncertowo spartolone przez kaleczniaków a'la mueller

inter - defensywa i kontry oraz milito: 2 strzały, 2 gole

przy czym pierwsza bramka to nawet nie po kontrze, tylko po konkretnej akcji bez zbędnych zagrań

 

jakie spektakularne przełamanie klątwy 1/8 - od razu puchar

w ramach zasług należało się interowi jak psu buda

 

ps. jak wiadomo, ręka już tam była

 

xDD

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

deutsche rolle kaput;]

 

bayern jak barcelona - wyraźna przewaga w posiadaniu piłki, tylko co z tego - ledwo 1-2 czyste sytuacje, do tego koncertowo spartolone przez kaleczniaków a'la mueller

inter - defensywa i kontry oraz milito: 2 strzały, 2 gole

przy czym pierwsza bramka to nawet nie po kontrze, tylko po konkretnej akcji bez zbędnych zagrań

 

jakie spektakularne przełamanie klątwy 1/8 - od razu puchar

w ramach zasług należało się interowi jak psu buda

 

ps. jak wiadomo, ręka już tam była

 

xDD

 

Ręka był, ale sędzia nie miał prawa odgwizdać takiej, przypadkowej ręki i to jeszcze w takim meczu. Co to Mullera to się z Tobą zgadzam w 100%. Jedno wielkie drewno i tyle :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz jedynym problemem Interu jest kwestia podjętej decyzji przez Mourinho. Jak odejdzie, to bez niego już tak dobrze grać nie będą. Inna sprawa, że nawet Mourinho nie wyciągnie Realu 1/8 z bagna.

 

A Mourinho identycznie jak po wygranej LM z Porto nie umiał się porządnie zachować i po chwili uciekł do szatni. Not nice

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Całego meczu nie oglądałem,więc się nie wypowiem. Widziałem drugą bramkę Milito...pozazdrościć takiej obrony Bayernowi hehe :D Aha i rozgrywanie finałów na stadionach w stylu brytyjskim...to jest to ! :D Kontakt i atmosfera od razu lepsza,a nie te kurewskie olimpijskie gówna ! :D

 

Aha no i gratuluję Interowi :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Teraz jedynym problemem Interu jest kwestia podjętej decyzji przez Mourinho. Jak odejdzie, to bez niego już tak dobrze grać nie będą. Inna sprawa, że nawet Mourinho nie wyciągnie Realu 1/8 z bagna.

 

A Mourinho identycznie jak po wygranej LM z Porto nie umiał się porządnie zachować i po chwili uciekł do szatni. Not nice

 

Zważając na jego przyszłość zachował się najdyplomatyczniej jak mógł.

Odnośnik do komentarza

A Mourinho identycznie jak po wygranej LM z Porto nie umiał się porządnie zachować i po chwili uciekł do szatni. Not nice

Pewnie głupio mu się zrobiło, że to ostatnie chwile z Interem :/

 

Ja jestem szczęśliwy jak nigdy, INTER ! INTER ! :dance::D

Piękna chwila.. możecie na wakacje wyczekiwać długiego filmiku o historii Interu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...