Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Milan i Roma trafiły najlepiej :)

Real i Barca do domu.

 

Inter - Bayern - tu nie ma faworyta.

 

Ty widziałeś jakiś mecz Interu w ciągu ostatnich miesięcy, że tak uważasz? Po powrocie Robbena Bawarczycy będą faworytem konfrontacji.

 

Cztery najsilniejsze ekipy z drugich miejsc trafiły akurat na najsilniejsze ekipy fazy grupowej. Chyba szkoda, bo Kopenhaga z większością rywali mogłaby powalczyć, ale Chelsea to raczej zbyt wysokie progi. Manchester pewnie wygra z Marsylią dwa razy po 1-0. O tym, kto awansuje z pary Real-Lyon, nie będę się wypowiadał. To przestało być śmieszne już jakiś czas temu.

 

W parach Roma-Szachtar i Valencia-Schalke można się tylko denerwować, że jedna z tych drużyn będzie musiała przejść dalej. W pierwszym przypadku będzie to Szachtar, a zwycięzca tego drugiego dwumeczu i tak nikogo nie obejdzie. No, chyba że np. Valencia trafi na Szachtar w 1/4, ale może się to nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Słabe losowanie.

 

Ile powtórek z zeszłego sezonu.

 

Inter - Bayern

Arsenal - Barcelona

Lyon - Real

 

Dobrze, że MU ma łatwy mecz.

 

Edit: Nie lubię Barcelony, ale Arsenal nie da im rady. Jak zwykle zresztą z tymi najlepszymi ekipami (MU, Chelsea).

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Bo jestem, ale nie ma ich w LM. Poza tym zawsze lubiłem i MU, dlatego będę za nimi i mam nadzieję, że wygrają po raz 4. Z angielskich pewniakiem jest jeszcze Chelsea (co z tego, że obecnie bez formy), Tottenham tutaj nie wiem, może być różnie. Arsenal (sami są sobie winni, trzeba było wyjść z pierwszego) jak już pisałem, nie da rady.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Barca trafiła najlepiej jak mogła, choć zdaję sobie sprawę, że Arsenal jest lepszy niż rok temu, ale ich styl grania bardzo "leży" katalończykom.

Tak dla odmiany. Nie liczę na wpadkę Realu(choć przyjąłbym ją z uśmiechem na ustach), za to Man Utd może się przejechać.

 

LooKaZ- jak zasłużą, to będą

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Słabe losowanie.

 

Ile powtórek z zeszłego sezonu.

 

Inter - Bayern

Arsenal - Barcelona

Lyon - Real

 

Dobrze, że MU ma łatwy mecz.

 

Edit: Nie lubię Barcelony, ale Arsenal nie da im rady. Jak zwykle zresztą z tymi najlepszymi ekipami (MU, Chelsea).

Jak to gdzieś przeczytałem to nie jest losowanie, ale dopasowanie drużyn do przepisów - jest tyle "nie mogą trafić na", że każda drużyna ma raptem kilka opcji <_<

Odnośnik do komentarza

Słabe losowanie.

 

Ile powtórek z zeszłego sezonu.

 

Inter - Bayern

Arsenal - Barcelona

Lyon - Real

 

Dobrze, że MU ma łatwy mecz.

 

Edit: Nie lubię Barcelony, ale Arsenal nie da im rady. Jak zwykle zresztą z tymi najlepszymi ekipami (MU, Chelsea).

Jak to gdzieś przeczytałem to nie jest losowanie, ale dopasowanie drużyn do przepisów - jest tyle "nie mogą trafić na", że każda drużyna ma raptem kilka opcji <_<

 

No i Real jakoś często trafia na Lyon? Mniejsza o to, tutaj już wynik i tak jest z góry znany. Szkoda, że na Barcelonę znowu nie trafili "Casillas przybij piątkę". :turned:

 

Edit: A zapomniałem, rozstawieni byli.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Real trafia na Lyon dopiero drugi raz w fazie pucharowej. Jeśli obecnie ta w miarę stabilna europejska czołówka liczy najwyżej 10 klubów, z czego dwa są hiszpańskie i Real nie może na nie trafić, to trudno, żeby na siebie nie wpadały. Real odpadał za mojej pamięci z Liverpoolem, Arsenalem, Romą, Bayernem, Juventusem, Monaco... Generalnie z każdym, kto się trafił. Teraz mógł trafić na sześć różnych zespołów, trafił na Lyon. Cóż.

 

Powinienem w tym momencie poszukać postów sprzed roku, gdzie każdy pisał, że Inter na bank nie wyjdzie z 1/8, bo to Inter. No, każdy jak każdy, głównie znawca Obso uznał, że jak będzie w co drugim poście o tym pisał to będzie śmiesznie. Jednak większość Inter skreślała, ja oczywiście nie. Pamiętam, jak parę osób pisało, że Mourinho po porażce z Chelsea zostanie pewnie zwolniony i uznany powszechnie za luzera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jako fan typowania przedstawię moje typy na rozpoczynającą się za parę dni fazę pucharową. Po zakończeniu meczów zedytuję posta, wpisując trafne przewidywania.

 

Roma - Shacktar - po paru miesiącach ta para nadal nikogo nie obchodzi. Roma to niby bardziej uznana marka, czasem zagra dobrze, czasem źle, ma parę talentów w ataku jak Boriello, Menez, Vucinić. Szachtar nie jest rozegrany, rundę ligową skończył w listopadzie i w sumie dawno nic specjalnego nie osiągnął w LM. Szykują się słabe spektakle. Roma.

 

AC Milan - Tottenham - kolejna para bez słabeusza ani faworyta. Trudno o mniej wymagającą konkurencję, niż tegoroczne Serie A, ale Milan ostatnio zalicza spadek formy, a Silva i Ibrahimović narzekają na zmęczenie i pogorszenie atmosfery w szatni. Mimo wszystko skład wydaje się silniejszy, niż ten Tottenhamu, zwłaszcza że Gareth Bale ma nieco słabszy okres. Bardzo ciekawie będzie zobaczyć, czy zmasakruje obronę Milanu, czy jednak nie. Milan od 2007 r. nie wygrał meczu w fazie pucharowej, ale Ibrahimović odmienił nieco ten zespół. Myślę, że z Tottenhamem jeszcze sobie poradzą. Milan.

 

Valencia - Schalke - znowu bez faworyta. W ostatnich 5. meczach Schalke gole strzelał tylko Raul, a jako takie wyniki zapewniał boski Manuel Neuer. W LM Niemcy grają dużo lepiej, przynajmniej tak było do tej pory. Ciul wie, mogą wygrać. Nie umiem nawet przewidzieć, czy będzie strzelanina, czy dwa razy po 0-0. Schalke.

 

Arsenal - Barcelona - to zestawienie wygląda boleśnie. Arsene Wenger pewnie już teraz rozgląda się po półkach w poszukiwaniu dobrych ofert na wazelinę.

 

Inter - Bayern - bez wątpienia najciekawsza, najbardziej warta oglądania para tego etapu. Inter po zmianie trenera gra nieco lepiej. Sneijder wrócił do gry i jest lepszy niż za Beniteza. Maicon znowu szaleje na flance i ciekawe, czy będzie w stanie stłumić także Luiza Gustavo. Nie ma Milito, ale jest Pazzini, który robi niezłe wrażenie. Jednak Ranocchia to nie Samuel, a za dwa tygodnie Robben powinien być już w swojej zwyczajowej, niesamowitej formie. Gomez, Mueller - któryś z nich powinien zaszaleć. Znowu bez faworyta. Stawiam na Bayern.

 

O. Lyon - Real M. - ...

 

OM - Manchester United - nie wierzę, że Marsylia jest w stanie wygrać dwumecz. Od listopada Francuzi nie wygrali meczu więcej niż jedną bramką, toteż ich ówczesną superformę można zapisać jako zamknięty rozdział. Niemniej od tego czasu Marsylia nigdy też nie przegrała i w ostatnich 12 meczach straciła łącznie 4 gole, a grała np. z Chelsea. Podtrzymuję, że Manchester wymęczy dwa razy po 1-0.

 

Kopenhaga - Chelsea - lubię Kopenhagę, fajny i ofensywny zespół, chciałbym żeby zaskoczyli świat, ale musiałbym chyba dość długo szukać, by znaleźć sytuację, w której debiutanci wyeliminowali zespół grający w 1/8 finału zawsze od czasu, kiedy ten etap wprowadzono w roku 2003.

Odnośnik do komentarza

Na razie czytałem, że może zagra w pierwszym, a może dopiero w drugim meczu. Jeśli dodać do tego, że w pierwszym meczu mają też nie grać Van der Vaart i Modrić, to trudno widzieć większe szanse dla londyńczyków.

 

Milan od ponad miesiaca gra w polowie rezerwowym skladem, wiec taka wymowka Spursom nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...