Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sędziuje ten sam typ co wywalił Pepe w 1/2 w zeszłym roku wszystko jasne.

 

 

A fakt. To jakbym sobie to przypomnial wczesniej, to przynajmniej bym sobie oszczedzil jarania sie meczem, ze niby sportowa, uczciwa rywalizacja bedzie czy cos (wiem, wiem, dziwnie to brzmi jezeli mowi sie to w kontekscie meczu Barcy, ale jednak).

 

Jak Milan wyrowna to sedzia zawsze moze wywalic jakiegos zawodnika Milanu pod jakimkolwiek pretekstem (Van Persie style).

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsza akcja pierwszej połowy: po rzucie wolnym dla Milanu Barca wychodzi z kontrą, którą powstrzymują piłkarze z Mediolanu. Gdy już chcą zrobić re-kontrę to $tark zatrzymuje akcję, bo Abidal leży w polu karnym. Oczywiście jak grała Barcelona to też leżał..

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Kogo obchodzą sparingi Barsy. Jak myślałem, ciekawie w Leverkusen. Gol w ostatniej minucie i awans Bayeru. W ostatniej kolejce remis inny niż 0-0 daje awans Valencii. Czy Arsenal będzie jedyną angielską ekipą, która wyjdzie z grupy?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

o fajnie, dwie niemieckie ekipy wygraja swoja grupe. szkoda, ze borussia dala znow du.py no ale chyba nikt nie wierzyl w punkty na emirates.

 

mecz milanu i barcy spoczko. uwielbiam patrzec na gre boatenga. szkoda, ze bajern kupil tego gorszego brata. szkoda tez, ze sedziowie znow musieli przepychac barcelone, ale to standard i nie ma sie co rozpisywac.

Odnośnik do komentarza

o fajnie, dwie niemieckie ekipy wygraja swoja grupe. szkoda, ze borussia dala znow du.py no ale chyba nikt nie wierzyl w punkty na emirates.

 

No dopóki na początku meczu nie wyleciało dwóch najważniejszych graczy, Borussia tradycyjnie miała dużą przewagę. Znaczy później też miała wyraźną przewagę, no ale Van Persie Effect.

 

Ciekaw jestem, czy jakiś angielski zespół przy obecnej formie RVP zaliczyłby punkty na Emirates bez dwóch najważniejszych graczy. Bo że Bayern nie, to wiadomo - ledwie parę dni temu był kolejny test i oficjalnie wiadomo, że Bawarczycy nadal są słabsi od Borussii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...