Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No myślę, że mimo wszystko największą pożywką dla hejterów będzie niestety Milan, który może powalczy o drugie miejsce z Malagą. Z drugiej strony taki hejt będzie oznaczał całkowitą ignorancję wobec Serie A i zmian (niekoniecznie na lepsze), które się tam dokonują. Milan jest całkowicie przebudowany i widać, że potrzebują zgrania, zrozumienia na boisku i poza nim. Stąd też myślę, że początek może być mizerny, ale mimo wszystko wierzę w ich awans do rundy wiosennej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba raczej piłka nożna przecenia Malagę, bo jak na razie gra sto razy lepiej w sto razy silniejszej lidze niż Milan.

Jak Malaga wyjdzie z grupy, przyznam, że liga hiszpańska jest mocniejsza od angielskiej i przez rok nie wypowiem się w temacie PD.

Odnośnik do komentarza

Hm, czy City już wyszło z własnej połowy w tym meczu? Na razie tylko Hart istnieje, reszta się patrzy. Jak zawsze męska i waleczna walka Anglików.

 

 

 

 

W Dortmundzie póki co szaleństwo. Lewandowski tradycyjnie zaczyna mecz od marnotrastwa. Wyrównany mecz.

 

 

 

 

(38. minuta meczu)

 

 

Jest, jest, jest! Waleczni mistrzowie Anglii oddali strzał na bramkę!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No wielkie odkrycie to nie jest. Tym dziwnym wnioskiem jest to, że to znowu działa, bo nic nie grają i mają remis. Mecz jest długi, jeszcze się może trafić jakiś wolny z 40 metrów i główka i nawet wygrają.

 

 

Już jest pierwszy rożny dla City! A nie mówiłem! Są już tak blisko zwycięstwa!

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że skuteczna.

 

To o angielskiej myśli szkoleniowej.

Trafna uwaga.

 

E: O, Dzeko strzelił, potwierdzenie tych słów.

 

Pragnę również przypomnieć, że Chelsea nie przegrała meczu z Barceloną od 7 spotkań, a Messi nie zdobył ani jednego gola w meczu z nimi. Choć miał nawet karnego. Magia angielskiego futbolu.

Edytowane przez Vesper
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten Hummels to w Bundeslidze też wykonuje karne?

 

Borussia w Bundeslidze nie dostaje karnych.

 

 

Bo strzelił tak jakby to jego pierwszy raz był. Nie mógł ktoś z ofensywnych podejść do jedenastki?

 

Jak zobaczyłem Hummelsa to od razu pomyślałem: kto to uznał za dobry pomysł? Przypominam sobie jednego karnego w jego karierze, w finale Pucharu Niemiec. Strzelił, ale po ziemi i z sygnalizacją, Neuer miał niemal na palcach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...