Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Alonso jest prostym rzemieslnikiem nadajacym sie do wybijania " 5 " z pola karnego jak Ikera noga boli.

 

Widzialem ja kiedys mecz ManU z barcelona, gdzie Vidic ani jego kolega ogr nie kopali ludzi po twarzach, nie taranowali.

Pamietam tez, ze karzel osmieszyl " the two towers" w polu karnym gdzie srednia wzrostu pilkarzy manu wynosila jakies 7 metrow.

No na serio, nie pamietam, zeby w w zadnym z 3 meczy, (2 polfinalu i 1 finalu) byly pokazem i demonstracja sily w wykonaniu pilkarzy ManU.

Wiec takie porownanie mozesz sobie wsadzic w dupe, albo miedzy bajki, jak tam wolisz.

 

Wybacz, ale jeżeli dla ciebie Xabi jest rzemieślnikiem, to znaczy jedynie tyle, że dawno jego plakatu w Bravo Sport nie widziałeś. Czy to w Realu Sociedad, czy to w Liverpoolu, czy to w Reprezentacji Hiszpanii, czy to w Realu- wszędzie Alonso uważany jest za bardzo ważnego, jeżeli nie najważniejszego zawodnika. Jeżeli facet, który dysponuje równie celnym podaniem jak Beckham jest dla ciebie 'rzemieślnikiem' to oszczędź nam pisania czytania twoich wypocin.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Alonso jest prostym rzemieslnikiem nadajacym sie do wybijania " 5 " z pola karnego jak Ikera noga boli.

 

Widzialem ja kiedys mecz ManU z barcelona, gdzie Vidic ani jego kolega ogr nie kopali ludzi po twarzach, nie taranowali.

Pamietam tez, ze karzel osmieszyl " the two towers" w polu karnym gdzie srednia wzrostu pilkarzy manu wynosila jakies 7 metrow.

No na serio, nie pamietam, zeby w w zadnym z 3 meczy, (2 polfinalu i 1 finalu) byly pokazem i demonstracja sily w wykonaniu pilkarzy ManU.

Wiec takie porownanie mozesz sobie wsadzic w dupe, albo miedzy bajki, jak tam wolisz.

 

Wybacz, ale jeżeli dla ciebie Xabi jest rzemieślnikiem, to znaczy jedynie tyle, że dawno jego plakatu w Bravo Sport nie widziałeś. Czy to w Realu Sociedad, czy to w Liverpoolu, czy to w Reprezentacji Hiszpanii, czy to w Realu- wszędzie Alonso uważany jest za bardzo ważnego, jeżeli nie najważniejszego zawodnika. Jeżeli facet, który dysponuje równie celnym podaniem jak Beckham jest dla ciebie 'rzemieślnikiem' to oszczędź nam pisania czytania twoich wypocin.

:woot::lol: :lol:

Nie porównuj gó.wna do twarogu.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Stawianie na równi Beckhama z Alonso to chyba jakiś słaby żart.

Ja nie próbuję tu udowadniać wyższości piłkarzy Barcelony nad piłkarzami Realu,bo dla mnie np. Busquets jest gorszy od Alonso i nie wiem czemu niektórzy na siłę próbują z niego robić gwiazdę w Barcy - dla mnie to co najwyżej przeciętny zawodnik.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

A bezkarny rasizm busketsa?

092_uefa_against_racism.jpg

 

Napie*dalanie po twarzy i kopanie było za aktorstwo tu powinien być + od znawców futbolu za tępienie tego sk*8syństwa. :potter:

Wypowiedzi gościa,który kilkakrotnie pisał ,że Pepe i jego brutalna gra mu się podobają, brzmią w kontekście fair play co najmniej zabawnie.

rasizm to razism mówimy o tym a nie o pepe nie zmieniaj więc tematu :diablo:

Odnośnik do komentarza

Świadczy jedynie o niekompetencji twórców tego serwisu, na który nieopatrznie się powołałem. Wydawało mi się, że są (były) tam zamieszczane statystyki dotyczące ilości celnych podań/przechwytów itp...

 

Nie zmienia to jednak wydźwięku moich postów- Alonso nie zasługuje na nazywanie go 'gównem', bo daleko mu do klasy piłkarzy z Barcelony. Gdyby Buski dostał takiego kopniaka jak Xabi, od de Jonga, w finale MŚ, to do dzisiaj pewnie by leżał 3 metry pod ziemią.

Edytowane przez Palczasty
Odnośnik do komentarza

Nie zagrywa piłek jak Beckham, bo tak zagrywa Keira Knightley, ale jak mozna takie glupoty pisac i ponizac go obok takiego kogos jak Busquets. Wstyd i hanba. Mozna byc kibicem Barcy, ale zeby odwalac cos takiego to trzeba byc slepym idiota.

 

Taki z niego gow.niany pilkarz, ze defensywny srodek pola reprezentacji Hiszpanii sie na nim opiera i chyba nie trzeba przypominac jak srodkowi pola w Liverpoolu czkawka odbilo sie jego odejscie?

Odnośnik do komentarza

Nie zagrywa piłek jak Beckham, bo tak zagrywa Keira Knightley, ale jak mozna takie glupoty pisac i ponizac go obok takiego kogos jak Busquets. Wstyd i hanba. Mozna byc kibicem Barcy, ale zeby odwalac cos takiego to trzeba byc slepym idiota.

 

Taki z niego gow.niany pilkarz, ze defensywny srodek pola reprezentacji Hiszpanii sie na nim opiera i chyba nie trzeba przypominac jak srodkowi pola w Liverpoolu czkawka odbilo sie jego odejscie?

Ja go nie stawiam obok Busquetsa i jakbyś czytał i nie wpier.dalał się między wódkę a zakąskę,to byś to wiedział.

To on podał jakiś śmieszny ranking castrol,gdzie Busquets i Pedro,których chciał od razu wyśmiać,byli wyżej od Xabiego - tak zwany autodiss.

Odnośnik do komentarza

Jego odejscie czy Hawiera ? ;]

widocznie wincenty tez jest idiota bo z tego co pamietam w FINALOWYM meczu MS postawil przy tym klocku wlasnie nikogo innego jak Bukietsa, ehhehe

ale jakis tam wojtus zna sie lepiej bo zdobyl mistrzostwo europy brazylia na plejstejszyn

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Nie zagrywa piłek jak Beckham, bo tak zagrywa Keira Knightley, ale jak mozna takie glupoty pisac i ponizac go obok takiego kogos jak Busquets. Wstyd i hanba. Mozna byc kibicem Barcy, ale zeby odwalac cos takiego to trzeba byc slepym idiota.

 

Taki z niego gow.niany pilkarz, ze defensywny srodek pola reprezentacji Hiszpanii sie na nim opiera i chyba nie trzeba przypominac jak srodkowi pola w Liverpoolu czkawka odbilo sie jego odejscie?

Ja go nie stawiam obok Busquetsa i jakbyś czytał i nie wpier.dalał się między wódkę a zakąskę,to byś to wiedział.

To on podał jakiś śmieszny ranking castrol,gdzie Busquets i Pedro,których chciał od razu wyśmiać,byli wyżej od Xabiego - tak zwany autodiss.

 

Autodissem jest twój tekst, że Alonso jest gównem. (pipi), jesteś zaślepiony, masz uprzedzenia, biję się w pierś, że podałem ci stronę, na której nie było tego, co chciałem ci pokazać. Chociaż nie, zaraz. Jest przekrój formy, są oceny zawodników, według których, Alonso przez kilka ostatnich miesięcy utrzymywał się w przedziale 60- 80 miejsca,a Busquets w ostatnich kilku miesiącach ledwie do 150 dobijał. Nagle w marcu dostał awans z dupy, a Alonso spadł. No tak, widać jak daleko sięgają macki Barcelony.

 

Nie da się ciebie przekonać, bo jesteś zaślepionym kretynem, nie mającym szacunku do piłkarza, którego nawet twoi idole szanują. Tak, piszę o Xavim, który przyznawał, że chciałby grać z Alonso w Barcelonie. Ale wbija spec Ader, który nazywa Xabiego GÓWNEM.

Odnośnik do komentarza

Jego odejscie czy Hawiera ? ;]

marszczerano w barcelonie to cienias i lamus jak buskets nie porównuj go nawet z czabim. Do tej pory nie wiadomo co się stało z nim w samolocie do Barcelony do mediów dotarły tylko plotki o jakiejs dziwnej akcji w toalecie :potter:

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Nie zagrywa piłek jak Beckham, bo tak zagrywa Keira Knightley, ale jak mozna takie glupoty pisac i ponizac go obok takiego kogos jak Busquets. Wstyd i hanba. Mozna byc kibicem Barcy, ale zeby odwalac cos takiego to trzeba byc slepym idiota.

 

Taki z niego gow.niany pilkarz, ze defensywny srodek pola reprezentacji Hiszpanii sie na nim opiera i chyba nie trzeba przypominac jak srodkowi pola w Liverpoolu czkawka odbilo sie jego odejscie?

Ja go nie stawiam obok Busquetsa i jakbyś czytał i nie wpier.dalał się między wódkę a zakąskę,to byś to wiedział.

To on podał jakiś śmieszny ranking castrol,gdzie Busquets i Pedro,których chciał od razu wyśmiać,byli wyżej od Xabiego - tak zwany autodiss.

 

Autodissem jest twój tekst, że Alonso jest gównem. (pipi), jesteś zaślepiony, masz uprzedzenia, biję się w pierś, że podałem ci stronę, na której nie było tego, co chciałem ci pokazać. Chociaż nie, zaraz. Jest przekrój formy, są oceny zawodników, według których, Alonso przez kilka ostatnich miesięcy utrzymywał się w przedziale 60- 80 miejsca,a Busquets w ostatnich kilku miesiącach ledwie do 150 dobijał. Nagle w marcu dostał awans z dupy, a Alonso spadł. No tak, widać jak daleko sięgają macki Barcelony.

 

Nie da się ciebie przekonać, bo jesteś zaślepionym kretynem, nie mającym szacunku do piłkarza, którego nawet twoi idole szanują. Tak, piszę o Xavim, który przyznawał, że chciałby grać z Alonso w Barcelonie. Ale wbija spec Ader, który nazywa Xabiego GÓWNEM.

Rozpłaczesz się? :unsure:

Nie napisałem nigdzie,że Alonso jest gównem.

Odnośnik do komentarza

Codename- pewnie, że tak, ale przecież hejterzy Barcy właśnie tą sytuację pokazują w nieskończoność, jako niezbity dowód na poparcie swoich tez, a o tych "pomniejszych incydentach" zapominają. Pamiętaj,że oba te zdarzenia miały miejsce przed tymi, o których krzyczycie do znudzenia, a to jak by się późnień potoczyły oba spotkania, możemy sobie pogdybać (np. Chelsea musiałaby atakować)

Oczywiście że tak ale fakt faktem Barcelona na tych decyzjach straciła tylko RAZ po prawdopodobnie nieprawidłowo uznanej ręce w zeszłym roku z Interem

Straciła, czyli przegrała dwumecz tak? Jeżeli w meczu pada kilka decyzji krzywdzących Barcelonę i jedna krzywdząca rywala, lecz mimo to Barca awansuje, to wtedy ona korzysta i może być potępiana? Sytuacja odwrotna powoduje, że i tak usłyszymy "należało się sk***om". To nie ma nic wspólnego z logiką. Po za tym jednym meczem z Chelsea nie było przypadku, że to Barca była faworyzowana przez sędziego, no ale to oni śmieli wygrywać te kanonady absurdalnych decyzji sędziów. Nikt nie wypomina Interowi tych dziwnych decyzji na jego korzyść(a jakoś brakowało takich decyzji w drugą stronę, nie licząc tej kartki dla Motty), mimo, że w jednym roku zgromadził prawie tyle co Barca przez kilka sezonów, no ale hejting, to hejting.

Rasizm? Bo kto tak powiedział? To teraz już plotka stała dowodem obnażającym prawdziwe oblicze Katalończyków, super dyskusja :diablo: Ustaliliście w końcu kogo obraził Materac przed główką Zidane'a?

No tak Barca nie zrobiła nic oprócz aktorzenia i wygrała w dwumeczu minimum 3:2, kolejny cud. Drużyna cudów. Mamy nowego Chrystusa i nazywa się Guardiola

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mati widać,że ci szkodzi to "czyste" Katowickie powietrze.

tak jest chlopcze z (pipi)owa.

Z niektorymi mozna prowadzic dyskusje na poziomie, z Toba najwyrazniej mozna tylko dotrzec do czegos co przypomina odbijanie pilki o sciane. Prezentujesz absolutny beton.

 

Zdecydowanie bardziej bolesne dla Liverpoolu bylo odejscie Alonso niz Mascherano. Musiales przytoczyc Javiera, bo gra w Barcelonie i to ten transfer musial byc wiekszym oslabieniem. Kuzwa, co za prostactwo.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...