Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, jak dokładnie wygląda forma Man Utd przed finałem, ale oceniając tabelę ligową i ostatnie występy w CL, można założyć, że nie jest z nią najgorzej. Łatwiej mi ocenić drużynę, którą oglądam regularnie.

Barca gra słabo, ale całkiem skutecznie, dzięki dostosowaniu taktyki do formy tzn. nie jest w stanie zdominować przeciwnika pod jego polem karnym, ale wbrew dawnym zwyczajom, nie rzuca się bezsensownie całą drużyną do desperackich ataków, a spokojnie klepie, męczy i zanudza (tak przeciwnika jak i widzów). Ostatni mecz w PD pokazał, że punktatorstwo przed finałem CL sięga zenitu. Dreptają, nie forsują się, a nóż, by się ktoś posypał przed takim meczem. Pep ostatnio pokazał, że strategiem jest całkiem niezłym, więc pewnie w tym szaleństwie (taka gra dla starych fanów FCB, nie jest normalna) jest metoda.

Odnośnik do komentarza

kick-racism-out1.gif?w=479&h=304

 

 

c'nie :potter:

 

 

Przeciez bylo wiadome, ze UEFA swoich nie skrzywdzi. Przedzej zawiesi trenera wrogiej druzyny na kilka meczy za "well done" albo wyrzuci z boiska napastnika przeciwnikow za kopniecie pilki w trybuny, niz podniesie reke na zawodnika Barcy za ewidentnie rasistowskie teksty.

 

 

Fajny przyklad daje UEFA promujac bande rasistow i kretaczy;]

Odnośnik do komentarza

niech go zabije, ale na Kroma, jakie są dowody na winę Sergio w tym wypadku? Nawet we wspomnianym linku jest napisane "Real umieścił klip wideo na swej oficjalnej stronie tuż przed rewanżowym spotkaniem ukazujący Busquetsa, który rzekomo nazywa Marcelo mono". Facet widać jest wybiórczym rasistą skoro Abidal go jeszcze nie zabił.

Odnośnik do komentarza

niech go zabije, ale na Kroma, jakie są dowody na winę Sergio w tym wypadku? Nawet we wspomnianym linku jest napisane "Real umieścił klip wideo na swej oficjalnej stronie tuż przed rewanżowym spotkaniem ukazujący Busquetsa, który rzekomo nazywa Marcelo mono". Facet widać jest wybiórczym rasistą skoro Abidal go jeszcze nie zabił.

skysport uk specjalnie pomaga Realowi :potter:

 

Wiedziałem!!!!1!1

Odnośnik do komentarza

niech go zabije, ale na Kroma, jakie są dowody na winę Sergio w tym wypadku? Nawet we wspomnianym linku jest napisane "Real umieścił klip wideo na swej oficjalnej stronie tuż przed rewanżowym spotkaniem ukazujący Busquetsa, który rzekomo nazywa Marcelo mono". Facet widać jest wybiórczym rasistą skoro Abidal go jeszcze nie zabił.

skysport uk specjalnie pomaga Realowi :potter:

 

Wiedziałem!!!!1!1

rozwiń

Odnośnik do komentarza

niech go zabije, ale na Kroma, jakie są dowody na winę Sergio w tym wypadku? Nawet we wspomnianym linku jest napisane "Real umieścił klip wideo na swej oficjalnej stronie tuż przed rewanżowym spotkaniem ukazujący Busquetsa, który rzekomo nazywa Marcelo mono". Facet widać jest wybiórczym rasistą skoro Abidal go jeszcze nie zabił.

skysport uk specjalnie pomaga Realowi :potter:

 

Wiedziałem!!!!1!1

rozwiń

Materiał na który powoływał się Real pochodził od stacji SKY i nie wiem jaki mieliby oni cel w preparowaniu takiego nagrania

 

A nurek i tak będzie mieć przeje.bane na zgrupowaniu reprezentacji to pewne

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Ale czy ktoś twierdzi, że oni go preparowali? Nie ma zapisu dźwiękowego, a tylko obraz z którego można wyczytać wiele słów (nie twierdzę, że nie obraźliwych, ale nie koniecznie ta rasistowska małpa). Guardiola nie zaprzecza, że Sergio ubliżył Marcelo, ale zaprzecza, by to było właśnie to słowo. Naprawdę nie widzę powodu, żeby facet, który gra w jednej drużynie z takim Abidalem (ciut bardziej "kolorowym" niż poszkodowany), podaje mu piłkę bez wcześniejszego naplucia na nią, miałby być rasistą. Nie wiem, może we wspomnieniach napisze, że tylko te miliony, które zarabiał powstrzymywały go przed spaleniem krzyża przed domem Erica.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Materiał na który powoływał się Real pochodził od stacji SKY i nie wiem jaki mieliby oni cel w preparowaniu takiego nagrania

 

 

Możesz to poprzeć stosownym źródłem?

 

 

Proszę o to, bo dotychczas uważałem, że Real podesłał UEFA materiał pochodzący z Punto Pelota. Co jedynie dodatkowo w moich oczach potęgowało komizm całej sytuacji.

Edytowane przez Hal Emmerich
Odnośnik do komentarza

Ale czy ktoś twierdzi, że oni go preparowali? Nie ma zapisu dźwiękowego, a tylko obraz z którego można wyczytać wiele słów (nie twierdzę, że nie obraźliwych, ale nie koniecznie ta rasistowska małpa). Guardiola nie zaprzecza, że Sergio ubliżył Marcelo, ale zaprzecza, by to było właśnie to słowo. Naprawdę nie widzę powodu, żeby facet, który gra w jednej drużynie z takim Abidalem (ciut bardziej "kolorowym" niż poszkodowany), podaje mu piłkę bez wcześniejszego naplucia na nią, miałby być rasistą. Nie wiem, może we wspomnieniach napisze, że tylko te miliony, które zarabiał powstrzymywały go przed spaleniem krzyża przed domem Erica.

 

To już jest zupełnie głupie. Tak samo Małecki w ostatnim meczu nie rzucił do Ntibazonkizy "czarnuchu" bo ma ciemnoskórych kolegów w drużynie i mu nie przystoi?

Odnośnik do komentarza

Ok, ale z Małeckim jest taka sprawa, że nie pierwszy raz pokazuje się z takiej strony (jeszcze niedawno trenował 50 metrów od mojego miejsca pracy) i nikt go jakoś specjalnie nie broni(w tym osoby które go dłużej znają), Busquets jest posądzany pierwszy raz o coś takiego. Jeżeli faktycznie powiedział to, co rzekomo powiedział, to ok. ukarać, zlać, zlinczować, ale teraz się rzuca mięsem w gościa, przy braku dowodów. Tak jak dla wszystkich słowa o tym, że Pique obraził w tunelu jakiegoś piłkarzu Realu, są prawdą objawioną, c'mon :confused:

I tak, dla mnie przebywanie i zgodna współpraca z osobami, których nie cierpię jest irracjonalne.

 

Obso-dokładnie tak, zasłaniając usta, sędzia nie mógł odczytać z ruchu warg, co busquets dokładnie powiedział, musiał się zdawać jedynie na zawodny słuch... zaraz, zaraz, ale po co miał coś ukrywać przed sędzią, któego podesłała UEFA?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ok, ale z Małeckim jest taka sprawa, że nie pierwszy raz pokazuje się z takiej strony (jeszcze niedawno trenował 50 metrów od mojego miejsca pracy) i nikt go jakoś specjalnie nie broni(w tym osoby które go dłużej znają), Busquets jest posądzany pierwszy raz o coś takiego.

 

No, Busquets jest znany z szacunku dla rywala i swojej postawy fair play.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

i to go czyni rasistą, bo Real tak powiedział. Facet nie pierwszy sezon jest wyśmiewany za aktorzenie i ogólną ch***zę boiskową, ale kiedy nagle Real twierdzi, że jest również rasistą(pierwszy raz w karierze, ktoś takie pretensje zgłasza), bo coś tam, to wszyscy sprawiedliwi tego świata, nie widzą powodu, dla którego by nim nie miał być. Ogorek, znowu posłużę się pewnym zasłyszanym gdzieś cytatem "byłeś tam, słyszałeś co mówił"?

Odnośnik do komentarza

No z pewnością close-up na twarz Sergio, dzięki któremu każdy na świecie mógł zobaczyć, że typ wyzywa Marcelo od małp jest kiepskim dowodem na jego rasizm. Wiadomo, najlepszy dowód byłby gdyby zrobił na środku boiska kupę i wbił karteczkę z napisem 'MARCELO', ale chyba macki Barcelony nie sięgają tak daleko i nawet de Bleckere musiałby mu wtedy wlepić żółtko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

powiedz glut i fiut, nagraj na video i puść bez dźwięku, jak kolega rozpozna, które jest które i na jakiej podstawie tak twierdzi, to daj mu złoty medal z ziemniaka. Jak by nie było żadnych wątpliwości co do tego, co powiedział Sergio, to nawet UEFA i macki Barcelony by tu nie pomogły, a tak to mamy samych internetowych znawców hiszpańskiego i czytania z ruchu ust.

 

edit. gdyby Real miał dowody na tą "małpę", to bez żadnego problemu Marcelo wygrywa w PRAWDZIWYM sądzie sprawę, ale tutaj nie chodzi o sprawiedliwość, tylko o wszczynanie wojenek, które jak widać ludzie podłapują jak pelikan rybę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...