Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Mój skład na UEFA Fantasy LM:

 

BR: Szczęsny, Lloris

 

DF: Cissokho, Kościelny, Garay, Luisao, Marcelo

 

MF: Shaqiri, Ozil, Chamberlain, Valbuena, Gonalons

 

N: Cardozo, Ronaldo, Sturridge

 

 

Co o tym sądzicie. Kogo polecacie na kapitana i dlaczego Ronaldo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W sumie uznałem, że nędza obrony Chelsea plus bardziej przewidywalny strzelec w Napoli oznacza zmianę Sturridge'a na Cavaniego. Dość popularny zawodnik, ale brak Messiego (i zmiana Ronaldo na Benzemę) będzie musiał zapełnić moją potrzebę alternatywności.

 

Długa przerwa między kolejnymi meczami pewnie pozwalałaby to jakoś lepiej strategicznie zaplanować, no ale niech już zostanie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No hej, wraca Liga Mistrzów, macie jakieś przemyślenia?

 

Moje typy spisałem na blogu

 

http://ballman.blox.pl/2012/02/Zapowiedz-116-finalu-Champions-League-2011-12.html

 

to nie będę się powtarzał.

 

 

Dzisiaj Bayer-Barcelona i patrząc na historię, można dzisiaj widzieć szanse na dobry wynik dla Niemców. Mecz Lyonu z Apoelem będzie z kolei pewnie okazją do pierwszego (i przedostatniego) zobaczenia Apoelu w akcji przez większość ludzi. Pomijając Derby Europy z Wisłą ofkoz.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

przemyślenie nr 1: barca już wiadomo gra dalej

 

przemyślenie nr 2 : Chelsea będzie miało bardzo trudno z napoli, szanse na awans 50 /50 (obrona drużyny z Londynu robi niezłe jaja)

 

przemyślenie nr 3: jutro (miejmy nadzieję) Arsenal pozbawi złudzeń Milan

 

przemyślenie nr 4: real, podobnie jak Barca gra dalej

Odnośnik do komentarza

Xavi tym razem nawet nie na ławie. Coś cięższego. Ogólnie wszystkie cztery ekipy dziś grające dość wybrakowane. Mam wrażenie, że - o ironio - w tym tygodniu nagrodę za najbardziej kompletny skład może zgarnąć Arsenal, w którym może brakować tylko 1-2 podstawowych graczy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, Milan tak generalnie jest królem Polski, ale sezon w sezon gra jak średniak, bo wiecznie sędziowie i kontuzje. Ciekaw jestem, kto tym razem się składa na połowę składu Milanu, bo ostatnio jak patrzyłem, to z graczy podstawowej jedenastki w szpitalu leżą MOŻE Nesta (w sumie już zdrowy) i ewentualnie jeden napastnik (Pato albo Cassano, ale przy formie sprzed kontuzji raczej i tak by jutro zasiedli na ławie).

 

Powtórzmy więc całą listę: Pato, Cassano, Yepes, Flamini.

 

Dla porówniana, FCB: Xavi, Villa, Pique, Pedro, Afellay. No żadna strata w sumie.

 

Leverkusen: Adler, Barnetta, Ballack, Sam, Derdiyok. Można by się upierać, że to pięciu z sześciu ich najlepszych piłkarzy.

 

 

No ale sędziowie wyrównają.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Bo Bayeru nie interesuje wygranie meczu na swoim boisku, liczą na to, że na rewanż Katalończycy się nie stawią.

 

edit. no i dup, 1-1.

Na całe szczęście Sanchez ma dzisiaj dobry dzień 2-1

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No wiadomo, Milan tak generalnie jest królem Polski, ale sezon w sezon gra jak średniak, bo wiecznie sędziowie i kontuzje. Ciekaw jestem, kto tym razem się składa na połowę składu Milanu, bo ostatnio jak patrzyłem, to z graczy podstawowej jedenastki w szpitalu leżą MOŻE Nesta (w sumie już zdrowy) i ewentualnie jeden napastnik (Pato albo Cassano, ale przy formie sprzed kontuzji raczej i tak by jutro zasiedli na ławie).

 

Powtórzmy więc całą listę: Pato, Cassano, Yepes, Flamini.

 

 

No, widac jak sie "znasz".

 

 

Kontuzjowani: Abbiati, Nesta, Yepes, Gattuso, Boateng, Flamini, Aquilani, Merkel, Pato, Cassano (tak dla twojej informacji to nie zasiadlby na lawie z forma sprzed kontuzji, bo byl wtedy najlepszym pilkarzem MIlanu i najlepszym asystentem w calej lidze).

 

 

Sklad na ostatnim meczu z Udine. Zawodnicy pierwszego skladu zostali zaznaczeni ciemniejszym kolorem:

 

Amelia; Abate, Mexes, Thiago Silva, Mesbah; Emanuelson, Ambrosini, Nocerino; Seedorf; Robinho, El Shaarawy.

 

 

Na mecz z Arsenalem ma byc gotowy Abbiati od pierwszej minuty. Nesta byc moze tez. Boateng i Pato dopiero sie wykurowali i nie sa w stanie zagrac calych 90 minut.

 

 

Przestan czerpac wiedze o pilce noznej wylacznie z livescore;/

Odnośnik do komentarza

Powinieneś jednak ogłosić pierwszą jedenastkę Milanu, bo ciągle się zmienia w zależności od tego, kto ma kontuzję.

 

Ale nawet według twojej metody, wymieniłeś czterech graczy z podstawowej jedenastki. Trzech powinno zagrać z Arsenalem (Abbiati, Boateng, może Nesta). Plus oczywiście Zlatan. No to razem osiem graczy podstawowej jedenastki zagra. Rozumiem, że na co dzień w Milanie jest jakiś lepszy lewy obrońca, a Pato i Cassano na pewno graliby z przodu ze Zlatanem i z tego wychodzi trzech pozostałych.

 

Tak czy siak, fani Barcelony jakoś nie płaczą, chociaż stracili nie lidera asyst włoskiej ligi, lecz trzech graczy, którzy w ostatnich latach w znaczącej mierze przyczyniali się do zdobywania klubowych i narodowych mistrzostw świata i Europy. Zamiast, y'know, przegrywać.

 

No ale w sumie co to za różnica, jak nie kontuzje to sędzia będzie winny. Oczywiście (uwaga, piszę serio!) nie wykluczam na 100% niespodzianki, ale niestety pech trafił, że Arsenal będzie w miarę zdrowy, a to akurat naprawdę jest klub, który bez plagi kontuzji należy do europejskiej czołówki. Na pewno bardziej niż Tottenham sprzed roku...

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dziś kanonierzy zbombardują defensywę Milanu, odprawiając włochów poza landy LM. Tzn mam takową nadzieję :)

 

 

ok, serio to choć sprzyjam Kanonierom to liczę na ciekawy mecz , na piękne widowisko. To nei barca , może nie będą się tarzali po ziemie a pięknie grali w piłkę :P

 

 

no a potem pozostaje czekac na Chelsea- Napoli , to druga ciekawa para tej rundy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie liczylbym na show. Trener, dyrektor sportowy oraz pilkarze Milanu mowia glownie o tym, by wyjsc na 0 z tylu i bedzie ich satysfakcjonowal nawet remis 0-0. Ma to sens, jezeli zalozy sie, ze na rewanz wszyscy pilkarze zlapia forme po odbytych urazach, ale rownie dobrze moze byc powtorka z rozrywki i totalna plaga kontuzjowanych. Biorac pod uwage statystyki w Serie A, to bym obstawial to drugie:

 

 

Srednia: 21 kolejek i 12 kontuzji

Milan: 21 kolejek i 41 kontuzji

 

 

 

Majac na wzgledzie obecna sytuacje kadrowa to Arsenal jest i moze faworytem, ale w sumie wystapi az 7 graczy Milanu z podstawowego skladu, co jest w tym sezonie dosc niesamowitym wyczynem. Zobaczymy jak sie czuje Boateng i jego magiczne nakur,wianie z daleka.

 

 

Ogqozo, masz i ucz sie:

 

Abbiati; Zambro, Silva, Nesta, Abate; Van Bommel, Gattuso/Aquilani (w zaleznosci od wariantu defensywnego/ofensywnego), Nocerino, Boateng; Ibra, Cassano

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...