Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zamawiał ktoś kiedyś usługę oglądania meczu na Onecie? Jak wrażenia,jakość? były jakieś problemy ? http://ligamistrzow.onet.pl/

nie lepiej skorzystać z sopcasta? ja się na tym kompletnie nie znam a juz po 10 minutach oglądałem mecz na jakimś ruskim kanale :P

btw - można na forum rzucać linkami sopcastowymi? bo przydałby mi się linkacz do the blues vs napoli w wersji angielskiej

Odnośnik do komentarza

Zarówno Chelsea, jak i Napoli grają dużo lepiej u siebie. Zazwyczaj. Z tyłu też będzie chyba lepiej, jeśli będzie mógł zagrać więcej niż jeden podstawowy obrońca. Więc ten wynik nie jest do końca powodem do skreślania ich.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zarówno Chelsea, jak i Napoli grają dużo lepiej u siebie. Zazwyczaj. Z tyłu też będzie chyba lepiej, jeśli będzie mógł zagrać więcej niż jeden podstawowy obrońca. Więc ten wynik nie jest do końca powodem do skreślania ich.

 

Ale gdzie? W Chelsea?

Dzisiaj grają Ivanovic, Luiz, Cahil i Cole. Brakuje tylko Terry'ego.

Odnośnik do komentarza

Cole nie jest w pełni sił. Na początku na lewej obronie grał Bosingwa. To jakby wystawić Fabio Coentrao na prawej obronie. Niby brakuje tylko Terry'ego, ale generalnie żaden piłkarz nie grał na tej pozycji, na której by pewnie grał, gdyby wszyscy byli w pełni zdrowi.

Odnośnik do komentarza

No niestety, z remisem sie nie udało ale i tak dobry dzien :D. Na remis postawiłem tylko mała czesc moeje poprzedniej wygranej.

 

 

Napoli zagrało bardzo dobre spotkanie. Niemniej wynik sam w sobie nie jest az tak rewelacyjny. Mogli sobie zapewnic awans w 1 meczu bo sytuacji do podwyzszenia wyniku mieli sporo. Z drugiej strony mało brakowało a z bardzo dobrego i bezpiecznego 3:1 zrobiło by sie 3:2

 

 

Na przekór wszystkim powiem jednak , że mimo wszystko uważam iż Chelsea awansuje.

 

Napoli niestety jest słabe na wyjezdzie, jesli Chelsea wyjdzie naprawde zdeterminowana, to mimo ostatniej złej pasy uważam ze sa w stanie wygrać z Napoli 2:0 u siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ostatnia minuta Realu to żenada totalna.

mecz zremisowany dzieki Higuainowi.

Wszedl w 16 minucie a pojawial sie srednio raz na 10 minut jak podawal komus pilke....

Ciekaw jestem kiedy Roman wywali tego trenera bo chyba sobie nie daje rady z tą zbieraniną kopaczy

Odnośnik do komentarza

Cole nie jest w pełni sił. Na początku na lewej obronie grał Bosingwa. To jakby wystawić Fabio Coentrao na prawej obronie. Niby brakuje tylko Terry'ego, ale generalnie żaden piłkarz nie grał na tej pozycji, na której by pewnie grał, gdyby wszyscy byli w pełni zdrowi.

 

Racja z tym Bosingwą. Nie wiem dlaczego AVB nie korzysta w przypadku słabszej dyspozycji Cole'a z Bertrand'a.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj moja ulubiona cudowna międzynarodowa drużyna z Mediolanu zmierzy się z Marsylią (niestety nie udało się wylosować Bazylei). Patrząc na wyniki Marsylii w fazie grupowej może to być ciężka przeprawa dla Dzieci Morattiego. Ktoś jest w temacie w kwestii aktualnej formy Francuzów? Proszę, niech ktoś przynajmniej skłamie, że aktualnie grają piach!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...