Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że Arsenal się dzisiaj mocno wys.rał na boisku, a nie grał. To co oni prezentowali to było dno dna - dawno nie widziałem tak rozklekotanej defensywnie drużyny w rozgrywkach europejskich, szkoda gadać. ACM to wykorzystał i konsekwentnie podnosił wynik fundując sobie całkowicie zasłużoną wygraną. Co prawda wynik powinien być raczej koło 3:1 niż 4:0, ale nie zmienia to faktu, że z taką grą to Arsenal nie ma czego szukać w CL, a szkoda bo myślałem (miałem taką nadzieję), że rozwalą dzisiaj czarnuchów.

Odnośnik do komentarza

No tak to jest jak się wypuszcza na boisko Rosicky'ego i Djorou.

 

Oj tam, przecież to Milan ma w szpitalu połowę składu, o czym świadczy nieobecność tak podstawowych graczy jak Zambrotta i Cassano.

 

Generalnie można nieco współczuć fanom Arsenalu, biorąc pod uwagę choćby decyzje sędziego czy stan murawy, ale tak czy siak, Kanonierzy byli dużo słabsi. Mogli mieć fuksa i przegrać jednym golem, ale też gdyby Milan strzelał skutecznie, byłby naprawdę szalony wynik.

 

Ktoś tam słusznie zauważył, że to był może najbardziej zaskakująco jednostronny mecz w historii Ligi Mistrzów. Uznawałem, że niespodzianką będzie, jeśli Milan pierwszy raz od paru lat w ogóle coś pokaże. A tutaj najwyższe zwycięstwo nad kimś mocnym od czasu finału LM z Barceloną, dla której grał wtedy stary Busquetsa. Czyli od dość dawna. Nie ja jeden miałem też wrażenie, że kariera Zlatana Ibrahimovicia raczej powoli opada, a ten zagrał mecz, jakiego na szczeblu klubowym w zasadzie nigdy nie zagrał.

 

 

Wnioski dla Arsenalu są takie, jak zawsze: mówi się o wywaleniu Wengera, odejściu Van Persiego itd. W grupie wszystkie zwycięstwa odnieśli jedną bramką i w świetle tego meczu, wyjście do fazy pucharowej wygląda nagle bardziej jak dar losu. Ale nie można udawać, że w tym sezonie nie widać pewnego symptomu wśród całej ligi angielskiej. To najbogatsza liga na świecie, a już kolejna ekipa z czołówki nie radzi sobie z rywalami z choćby średniej europejskiej półki. United pokonali tylko Otelul Gałacz, City - tylko strefo-spadkowy Villarreal oraz rezerwy Bayernu.

 

To chyba mówi wszystko, że ich ostatnią nadzieją jest Chelsea, która co prawda wygrała tylko dwa z ostatnich 10 meczów, ale pociesza się, że Napoli jest w równie beznadziejnej formie... wygrywając dwa mecze z ostatnich trzynastu. Starcie gigantów to nie będzie, ale ostatnia możliwość, by uwierzyć, że piłka nożna w Anglii nie stoi może na tak niskim poziomie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jednym słowem stał się cud, ew. stało się to co czego można było się spodziewać po ekipie, która potrafiła jako chyba jedyna w owym czasie stawiać warunki Barcelonie (teraz to już takie trudne nie jest) w starciu z drużyną, która toczyła zacięte pojedynki w grupie z Borussią, a w swojej lidze przegrywa z zespołami których już dawno w LM nie ma...

Faktycznie w meczu Chelsea- Napoli faworytów nie ma, chociaż akurat doświadczenie w takich rozgrywkach powinno premiować i delikatnie wskazuje na zespół AVB. Beka będzie niesamowita, jeżeli żaden brytyjski zespół nie pojawi się nie tyle w finale, półfinale, co ćwierćfinale.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jesli liczysz na poniżej trzech goli to nie trafisz kolego :) mo chyba, że u ruskich jest minus 30 :P

 

 

dziś arcy ciekawy dwumecz Napoli zagra z Chelsea. Wynik to istna loteria, chelsea nie jest w stabilnej formie, gdyby było inaczej można smiało grac na zwycięstwo The Blues u buków.

 

Bedzie remis 1-1 lub 2-2

Odnośnik do komentarza

Tak stawiam na ponizej 2,5

 

Za

A - to faza pucharowa gdzie na wyjezdzie druzyny Murinho zwykle graja przedewszystkim na 0 z tylu

B- nie wierze ze CSKA strzeli

C - Real wychodzi 3 defensywnymi w srodku pomcy.

D - sztuczna trawa i -15

 

Przeciw

 

Real Madryt jest w strasznie dobrej formie :D

 

 

 

Napoli - Chelsea

 

Napoli w formie Beznadziejnej - Chelsea rownie dobrze :)

 

Stawiam remis albo niski wynik

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

jesli liczysz na poniżej trzech goli to nie trafisz kolego :) mo chyba, że u ruskich jest minus 30 :P

 

Jakieś minus pięć. Generalnie w meczach CSKA padały prawie 3 gole na mecz (w LM), a Realu - 3,5. Jeśli postawił under 4,5 na dobrym kursie to dobra decyzja.

 

 

dziś arcy ciekawy dwumecz Napoli zagra z Chelsea. Wynik to istna loteria, chelsea nie jest w stabilnej formie, gdyby było inaczej można smiało grac na zwycięstwo The Blues u buków.

 

Ostatnio są w dość stabilnej formie. W ostatnim miesiącu cztery razy zremisowali i raz przegrali. Za wyjątkiem niezłego meczu z United pozostałe zagrali na dość równym poziomie.

 

Nierówne to jest Napoli, które przegrało z Genoą i zremisowało z paroma cieniasami, ale też pewnie zwyciężyło w dwóch ostatnich spotkaniach. Patrząc na to, jak sobie poradzili z City, kompleksów wobec Anglii nie mają (tak jak już chyba nikt z piłkarzy grających w LM - modlenie się do Premier League na razie ogarnicza się tylko do niektórych for netowych). Tydzień temu stawiałem jeszcze na Chelsea, ale po ostatnich spotkaniach chyba jednak bardziej zaskoczyłby mnie ich awans. Ale nie jakoś strasznie, wszak w LM do tej pory grali dobrze, byli lepsi od Valencii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

jesli liczysz na poniżej trzech goli to nie trafisz kolego :) mo chyba, że u ruskich jest minus 30 :P

 

Jakieś minus pięć. Generalnie w meczach CSKA padały prawie 3 gole na mecz (w LM), a Realu - 3,5. Jeśli postawił under 4,5 na dobrym kursie to dobra decyzja.

 

 

 

 

 

Dobrze ,że statystyki nie graja. Lol + 1000zł

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Która boję się,że może się przejechać na beznadziejnej obronie przy stałych fragmentach gry. Mou twierdzi,że nie trzeba nad tym pracować,ale moim zdaniem przydałoby się poświęcić temu aspektowi gry trochę czasu. Zbyt dużo bramek Real traci przez złe ustawienie po rożnych czy rzutach wolnych....strasznie irytujące jak dla mnie.

 

No i się przejechał. Mimo wszystko wielkich szans CSKA na Bernabeu nie daje :)

Odnośnik do komentarza

No nie Oliseh wyrównał. Dziwny mecz, CSKA na siłę starało się z(pipi) każdą możliwą okazję do kontry, Real im naprawdę dużą swobodę zostawiał. W drugą stronę działało to podobnie, nie wiem, czy to brak koncentracji, czy faktycznie było tak zimno.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...