Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

barca w podstawowym składzie, no może pedro zamiast hleba tylko.

 

po pierwszej połowie 2:0 (eto po prostopadłym marqueza i xavi z dystansu), tylko dzięki pawełkowi, bo mogło być z 5...

wisła się broni całym składem i bardzo nieudolnie atakuje...

 

plus jeden, że barca dobrze przed nowym sezonem wygląda, no może poza puyolem, ale to taki standard.

 

ten komentarz przyspieszony to jest przegięcie troche.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wiem, co sobie myślą właściciele klubu, ale zbyt dużych ambicji to oni nie mają, poza zwycięstem w lidze polskiej jak najmniejszym kosztem i opchnięciu czołowych graczy za granicę, co by sobie napchać kabzę. Od roku media i kibice non stop gadają o tym, że jeśli Wisła ma się liczyć, potrzebuje napastnika - i nic, zero. Śmiech mnie ogarnął, jak zobaczyłem, że na boisko wchodzi Niedzielan. Nie mówię, że sam napastnik coś by w tym meczu zmienił - ot, taka refleksja odnośnie beznadziejności Wisły Kraków.

Odnośnik do komentarza

Czy Wisełka oddała w ogóle strzał na bramkę? :/

 

Przez cały mecz ze strony Wisły mogliśmy oglądać długie piłki na Brożka, który wzrostem nie grzeszy. Taktyka - zagrajmy byle dalej od naszej bramki, może Piotrek coś ugro w ataku, jak Puyol się pomyli. Kilka 'akcji' skrzydłami, za które Wisła była karcona bezlitośnie. Pawełek bezradny przy bramkach. Kurde były momenty fajnej gry z pierwszej piłki, no ale trwało to góra 10 sekund po czym ktoś musiał z(pipi)ać.

 

Szczerze, liczyłem na coś więcej. Szkoda. Wyszło jak zawsze.

 

Komentarz jak zwykle porażka. Nie trawie tego gościa.

Edytowane przez Marcin$
Odnośnik do komentarza

miało być pięknie, a było jak zwykle. nie ma się co dziwić, w końcu grali z Barceloną. Mogło być o wiele wyżej, ale Eto'o marnował sytuacje i Pawałek kilka razy uratował wiślakom tyłki. Niech chociaż w Krakowie zachowają twarz i zagrają po ludzku. Nikt nie ma do nich pretensji, ale trochę ducha walki niech chociaż okażą.

peace

Odnośnik do komentarza

wszystkie wyniki

 

Wtorek: Fiorentina - Slavia Praga 2:0 (1:0):

Mutu (3.), Gilardino (57.).

Środa: Spartak Moskwa - Dynamo Kijów 1:4 (1:2):

Bażenow (4.) - Bangoura (28., 46.), Milewski (45., 85.);

Szachtar Donieck - Dinamo Zagrzeb 2:0 (2:0):

Srna (3.), Elton (31.);

Lewski Sofia - BATE Borysów (Białoruś) 0:1 (0:1):

Rżewskij (60.);

Anorthosis Famagusta - Olympiakos Pireus 3:0 (2:0):

Torossidis (5., samobójcza), Sosin (19.), Laban (87.);

Galatasaray Stambuł - Steaua Bukareszt 2:2 (1:2):

Nonda (18., 47.) - Moreno (4.), Nicolita (12.);

Aalborg BK (Dania) - FBK Kowno 2:0 (0:0):

Caca (71.), Curth (86.);

Schalke - Atletico Madryt 1:0 (1:0):

Pander (30.);

Sparta Praga - Panathinaikos Ateny 1:2 (1:1):

Kulić (30.) - Kucera (24., samobójcza), Simao (60.);

Juventus Turyn - Artmedia Petrżałka 4:0 (3:0):

Camoranesi (7.), del Piero (26.), Chellini (39.), Legrottaglie (90.);

Brann Bergen (Norwegia) - Olympique Marsylia 0:1 (0:1):

Cheyrou (40.);

Twente Enschede - Arsenal Londyn 0:2 (0:1):

Gallas (63.), Adebayor (82.);

Partizan Belgrad - Fenerbahce Stambuł 2:2 (2:1):

Paunović (11.), Bogunović (14.) - Alex (45., karny), Guiza (50.);

Standard Liege - Liverpool 0:0

Vitoria Guimaraes - FC Basel 0:0

 

 

Największą dla mnie niespodzianką jest zwycięstwo Anorthosis Famagusta z Cypru nad Olympiakosem ,aż 3:0 (jednego gola strzelił Sosin).

Wszystko wskazuje na to ,że Anorthosis zagra w LM !!!

Klub z Cypru w LM, kto by pomyślał.

A więc można?!

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza

faktycznie ANORTHOSIS zrobil naprawde mila niespodzianke pokonujac ALYMPIAKOS. ale OLYMIAKOS to nie BARCELONA a wiec WISLA nie miala zadnych szans, na zrobienie niespodzianki.

 

faktycznie ANORTHOSIS zrobil naprawde mila niespodzianke pokonujac ALYMPIAKOS. ale OLYMIAKOS to nie BARCELONA a wiec WISLA nie miala zadnych szans, na zrobienie niespodzianki.

 

faktycznie ANORTHOSIS zrobil naprawde mila niespodzianke pokonujac ALYMPIAKOS. ale OLYMIAKOS to nie BARCELONA a wiec WISLA nie miala zadnych szans, na zrobienie niespodzianki.

 

faktycznie ANORTHOSIS zrobil naprawde mila niespodzianke pokonujac ALYMPIAKOS. ale OLYMIAKOS to nie BARCELONA a wiec WISLA nie miala zadnych szans, na zrobienie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem, co sobie myślą właściciele klubu, ale zbyt dużych ambicji to oni nie mają, poza zwycięstem w lidze polskiej jak najmniejszym kosztem i opchnięciu czołowych graczy za granicę, co by sobie napchać kabzę. Od roku media i kibice non stop gadają o tym, że jeśli Wisła ma się liczyć, potrzebuje napastnika - i nic, zero. Śmiech mnie ogarnął, jak zobaczyłem, że na boisko wchodzi Niedzielan. Nie mówię, że sam napastnik coś by w tym meczu zmienił - ot, taka refleksja odnośnie beznadziejności Wisły Kraków.

 

Czy Ty naprawde myslales, ze Barca jest do ogrania? Ten klub to prawie reprezentacja swiata. Nie rozsmieszaj mnie takim komentarzem o beznadziejnosci Wisly. To samo tyczy sie do reszty Was tam na gorze, wyluzujcie, jest PUEFA i na tym sie trzeba skupic.

Odnośnik do komentarza

o 18.00 losowanie, live na eurosporcie. wie ktoś może czy gdzieś live w necie będzie?

 

Podział na koszyki:

 

Koszyk I

Chelsea Londyn

Liverpool FC

FC Barcelona

Arsenal Londyn

Manchester United

Olympique Lyon

Inter Mediolan

Real Madryt

Koszyk II

Bayern Monachium

PSV Eindhoven

Villarreal CF

AS Roma

FC Porto

Werder Brema

Sporting Lizbona

Juventus Turyn

Koszyk III

Olympique Marsylia

Zenit Sankt Petersburg

Steaua Bukareszt

Panathinaikos Ateny

Girondins Bordeaux

Celtic Glasgow

FC Basel

Fenerbahce Stambuł

 

Koszyk IV

Szachtar Donieck

AC Fiorentina

Atletico Madryt

Dynamo Kijów

CFR Cluj

AB Aalborg

Anorthosis Famagusta

BATE Borysów.

 

nie wiem jak oni te koszyki dzielili, ale w czwartym atletico, fiorentina i szachtar, a w trzecim steaua, panathinaikos i basel?!?! dla mnie bez sens takie ustawienie, ale to juz chyba standard jeżeli chodzi o taki imprezy

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, by doszczetnie nie niszczyc pilki noznej z biedniejszych krajow. Wystarczy, ze ci mozniejsi maja po 3 przedstawicieli. W ten sposob zespoly gorsze maja nieco wieksza szanse wyjsc jezeli trafia kogos slabego z 4 koszyka.

Poza tym tu chodzi o pewnego rodzaju szacunek, uczciwiej jest rozstawic wyzej mistrza z danego sredniego kraju, niz 3 a nawet 4 druzyne z jednej z najmocniejszych lig. Gdyby to odwrocic to rownie dobrze mozna juz zabronic slabszym klubom wystepu w LM i stworzyc elitarna lige najbogatszych, bo zaden slaby klub nie przejdzie grupy, a nawet nie wyjdzie z 3 miejsca do UEFA Cup.

 

Na przykladzie: FC Basel ma szanse przynajmniej wystepu w UEFA Cup jezeli trafi na AAlborg. Gdyby startowala z 4 koszyka i trafil na taka Fiorentine z koszyka 3, to moze zapomniec o czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza

nie no rozumiem taką ideę, ale tu pojawia się pytanie czy ma to być liga najlepszych klubów? czy taka żeby każdy sobie pograł? (no może prawie każdy:D)

dobrą stroną takiego losowania, że będzie więcej ultra ciekawych meczy, złą że mogą być mecze basel-bate... i ciężej najlepszym, bo zamiast łatwego przejścia mogą ich czekać mecze z atletico.

 

dla mnie sytuacja wygląda tak: jeżeli już dopuścili po 4 drużyny z najmocniejszych lig to po to żeby lm była jak najsilniejsza, najbardziej widowiskowa, a nie po to żeby basel się mógł zaprezentować.

 

podobna sytuacja jest z mistrzostwami świata, też chodzi o to żeby pograli wszyscy, tyle że tam nie wchodzą w grę takie pieniądze.

 

 

Grupa A

Chelsea Londyn

AS Roma

Girondins Bordeaux

CFR Cluj

Grupa B

Inter Mediolan

Werder Brema

Panathinaikos Ateny

Anorthosis Famagusta

Grupa C

FC Barcelona

Sporting Lizbona

FC Basel

Szachtar Donieck

 

Grupa D

Liverpool FC

PSV Eindhoven

Olympique Marsylia

Atletico Madryt

 

Grupa E

Manchester United

Villarreal CF

Celtic Glasgow

AB Aalborg

 

Grupa F

Olympique Lyon

Bayern Monachium

Steaua Bukareszt

AC Fiorentina

 

Grupa G

Arsenal Londyn

FC Porto

Fenerbahce Stambuł

Dynamo Kijów

 

Grupa H

Real Madryt

Juventus Turyn

Zenit Sankt Petersburg

BATE Borysów.

 

------------------------------------

no i wybrali jeszcze naj lm poprzedniego sezonu - taka minigierka:P znajdź jeden błąd:D

 

Najlepszy bramkarz: Petr Cech (Chelsea Londyn)

Najlepszy obrońca: John Terry (Chelsea Londyn)

Najlepszy pomocnik: Frank Lampard (Chelsea Londyn)

Najlepszy napastnik: Cristiano Ronaldo (Manchester United)

Najlepszy piłkarz: Cristiano Ronaldo (Manchester United)

 

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...