Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten mecz Liv vs. Rea - wyglądał jak mecz z Fify albo PES, gdzie Liv był graczem, a Rea drużyną na poziomie średnim. Czemu mi się skojarzyło? Ot, dużo przejęć pressingiem na połowie Realu, i dużo goli dla Liverpoolu :) Takie akcje to głównie w grach :)

 

Barca jak wygra, to chciałbym aby nie trafiła na Liverpool, ani na Bayern, niech jeszcze im trochę sezonu zleci, a Barca się mam nadzieje podniesie, a oni opadną :)

Odnośnik do komentarza

nie no liverpool pokazał! piłkarze realu byli tacy bezradni,jakby pierwsza liga z 3 normalnie grała.innych meczy nie widziałem,ale wynik dwumeczu bayernu imponuje. jeśli chodzi o pytanie grzesia ,to będzie losowanie,które odbędzie się 20 marca 12:00 i tu już mogą się spotkac drużyny z tego samego kraju (i zaraz potem będą losowne również ewentualne półfinały)

Odnośnik do komentarza

Znowu te angielskie kluchy. Booooring jak ch.uj. Live to już w ogóle, szał macicy i drętwoty.

 

Juve przegrało z sędzią i tyle. Pier.dolec beknie za te błędy. Reszta meczów już mnie nie interesuje toteż LM zamykam w du.pie bo takich nudów oglądać nie mam zamiaru. Bayern na miszcza.

Odnośnik do komentarza

Real pokazał po raz kolejny,że galactikos u nich to jest już tylko Iker Casillas.

 

Dziś za to czekam na mój kochany Manchester United,śmiem twierdzić ,że jeśli rozprawią się z klątwą Murinho(Ferguson bodajże tylko raz wygrał z "Special One") to będą w finale LM :)

Odnośnik do komentarza
Znowu te angielskie kluchy. Booooring jak ch.uj. Live to już w ogóle, szał macicy i drętwoty.

 

Juve przegrało z sędzią i tyle. Pier.dolec beknie za te błędy. Reszta meczów już mnie nie interesuje toteż LM zamykam w du.pie bo takich nudów oglądać nie mam zamiaru. Bayern na miszcza.

 

No o Liverpoolu nie da sie tego powiedziec. Grali szybki nowoczesny football.

 

Powiedz jakie bledy bo niestety nie ogladalem.

Odnośnik do komentarza
Znowu te angielskie kluchy. Booooring jak ch.uj. Live to już w ogóle, szał macicy i drętwoty.

 

Juve przegrało z sędzią i tyle. Pier.dolec beknie za te błędy. Reszta meczów już mnie nie interesuje toteż LM zamykam w du.pie bo takich nudów oglądać nie mam zamiaru. Bayern na miszcza.

 

No o Liverpoolu nie da sie tego powiedziec. Grali szybki nowoczesny football.

 

Powiedz jakie bledy bo niestety nie ogladalem.

Niby jakie błędy sędziego wykluczyły Juve i było je widać w skrótach?to już bardziej ale do arbitra może mieć real bo choć grał beznadziejnie i choćby ich wczoraj byłoby 12 na boisku to by Liverpool nie pokonali ale sędzia im "podarował" dwie pierwsze bramki(faul przy bramce Torresa i karny z kapelusza)

Odnośnik do komentarza
W (pipi)elcu już mam historię, napisałem co mi nie pasowało i tyle. Radujmy się, angole grają dalej :f

ja pie.rdole ale ty czasami jestes ograniczony ;/ czepiasz sie tych angoli, no wygrali i tyle. sa lepsi. pogodz sie z tym, ze juventus gral do du.py i slusznie odpadl. co ci znowu nie pasowalo? przeciez taki liverpool gra sto razy bardziej atrakcyjny futbol niz juventus. wylapujesz jakies bledy sedziow o ktorych tak naprawde nie ma mowy i sobie tlumaczysz porazke ulubionej druzyny. tak samo jak czepiasz sie realu. wyluzuj ziom, ogladaj sobie nudna serie a ze srednia kibicow na mecz w granicach 2 tysiecy, jak wyzelowane pedalki graja w jaskrawych koszulkach swoje arcyciekawe mecze na 0:0

Odnośnik do komentarza

Tyle bramek w jednej osmej to sie chyba w historii nie wydarzylo...

 

Cristiano z Rooneyem majstersztyk.

 

Bramka Messiego cudo.

 

Roma jeszcze walczy - dogrywka zdaje sie... Na razie Anglia kontra reszta swiata. 3 zespoly angielskie (moze 4?) a przeciwko nim pojedynczy reprezentanci wszystkich liczacych sie lig (no chyba ze Roma jednak wtopi).

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Rooney wcale nie przebiegl wiecej niz reszta druzyny. 9 km przy sredniej 8.42 jak schodzil...

 

Czemu nie zachwycaja? Bardzo dobry mecz ManU. Solidnie gral caly zespol, mnostwo okazji, sztuczki Krystyny...

 

Roma dala ciala.

 

Anglia reszta swiata 4:4

 

Fajnie jakby losowanie dalo tylko mieszane pary... TYle ze ryzyko w 100procentach angielskich polfinalow...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Rooney wcale nie przebiegl wiecej niz reszta druzyny. 9 km przy sredniej 8.42 jak schodzil...

 

Czemu nie zachwycaja? Bardzo dobry mecz ManU. Solidnie gral caly zespol, mnostwo okazji, sztuczki Krystyny...

1-bardzo dobry mecz manu?tylu strat i głupich zagrywek w obronie to nie widziałem od dobrych kilku miesięcy ,a oglądam prawie każdy mecz Menu.Do tego im mecz się zaczął i MU rozkręciło było już 1-0 ,a zaraz jak się zaczęła druga połowa to było po meczu- potem to MU grał jak profesorowie byle tylko być przy piłce,nie forsować tempa i oszczędzić maksymalnie dużo sił przed weekendowym meczem o mistrza Anglii.Ronaldo średnio - za dużo się nie pograł w pojedynkach jeden na jeden,dobrze że zamiast się irytować i ciągle kiwać (co ma często w zwyczaju) dziś zagrał drużynowo.Zdecydowanie przeciętny mecz MU ale jestem zadowolony bo tyle i tak wystarczyło na Inter.

 

Rooney teoretycznie nie przebiegł,aż tyle więcej ile wynosi średnia drużyny ale jego przebieżki podczas spotkania były zapierające.Zresztą za to synka kocham i lubię najbardziej w MU-ma chłopak serce do gry i iście diabelski charakter(jak kiedyś Cantona i Keane) ,a jego metamorfoza z początków kariery na OT (chamstwo,brutalność i dużo bezmyślnych czerwonych kartek) jest niedopisania.Co mecz Ronney jest wszędzie-atak,pomoc,obrona - żywe srebro

 

ps.Arsenal sam sobie winny,że dziś przechodzili taki horror-oni w pierwszym meczu możliwe,że ustanowili jakiś rekord w niewykorzystywaniu sytuacji :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
4 zespoły angielskie, 2 hiszpańskie i 2 z "trzeciego świata". Calcio w kryzysie i trzeba coś z tym robić, bo jeszcze parę sezonów i z grupy przestaną wychodzić...

Po 1/8 najbardziej widziałbym finał Liverpool - Barcelona, ale zapewne zagrają bardziej zachowawczo grające drużyny - stawiam na powtórkę sprzed roku.

ja bym widzial taki final ;d

Odnośnik do komentarza
W (pipi)elcu już mam historię, napisałem co mi nie pasowało i tyle. Radujmy się, angole grają dalej :f

ja pie.rdole ale ty czasami jestes ograniczony ;/ czepiasz sie tych angoli, no wygrali i tyle. sa lepsi. pogodz sie z tym, ze juventus gral do du.py i slusznie odpadl. co ci znowu nie pasowalo? przeciez taki liverpool gra sto razy bardziej atrakcyjny futbol niz juventus. wylapujesz jakies bledy sedziow o ktorych tak naprawde nie ma mowy i sobie tlumaczysz porazke ulubionej druzyny. tak samo jak czepiasz sie realu. wyluzuj ziom, ogladaj sobie nudna serie a ze srednia kibicow na mecz w granicach 2 tysiecy, jak wyzelowane pedalki graja w jaskrawych koszulkach swoje arcyciekawe mecze na 0:0

 

Nie trawię angielskiej piłki z murzynami w drużynie co zajmują klub 3/4. Angoli tam w ch.uj.

 

Nie jestem ograniczony. Jeno nuda w LM i tyle, co roku to samo, te same kluby. Uspokój się bo poleci raport na Ciebie. Jak komuś nawrzucałem to warna dostałem bo od szmat powyzywałem. "Wyżelowane pedałki" ?

Fakt, jesteś co najmniej "nie ograniczony"..

 

Brawo Bayern - klub jednej z najgorszych i sztucznych lig świata, żeby nie powiedzieć jedynej takiej ligi.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...