Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to jest niestety po(pipi)ane z tym koncertem. Frankiewicz zmarł i nie ma kto teraz bronić kiboli i klubu w UM ;/ Bo Rysiu G. to (pipi) kibic piknikowy w (pipi) i woli brzdękanie od meczy ;/

 

Liczę na to że UEFA się zgodzi 1 mecz na wyjeździe zrobić i będzie koko dżambo.

 

BTW. Strona Lecha padła. A że Lech to nie forum PE i ma dobre serwy [choć jak widać nie dość dobre] , to coś czuję że zainteresowanie jest mega wielkie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

@ Stona - może tym razem szczęście się uśmiechnie do nas i pierwszy mecz będzie na wyjeździe. Bez proszenia UEF-y.

 

Tak jest jak Janusze i pikniki woleli koncert Stinga, aczkolwiek stadion ma spełniać różne funkcje, również kulturowe.

To temat na dłuższą dyskusje, lepiej skoncentrujmy się na przyszłych rywalach Lecha. Ktoś wie w jakiej formie jest Man. City?

Ostatnio miałem okazje obejrzeć mecz Juventusu w meczu pucharowym. Niczym wielkim nie zachwycił, oprócz stabilnej gry.

Odnośnik do komentarza

@ Stona - może tym razem szczęście się uśmiechnie do nas i pierwszy mecz będzie na wyjeździe. Bez proszenia UEF-y.

 

Tak jest jak Janusze i pikniki woleli koncert Stinga, aczkolwiek stadion ma spełniać różne funkcje, również kulturowe.

To temat na dłuższą dyskusje, lepiej skoncentrujmy się na przyszłych rywalach Lecha. Ktoś wie w jakiej formie jest Man. City?

Ostatnio miałem okazje obejrzeć mecz Juventusu w meczu pucharowym. Niczym wielkim nie zachwycił, oprócz stabilnej gry.

Forma? 3-0 z Liverpoolem w ostatniej kolejce wygrali.

Moim zdaniem sa nijsilniejsi w tej grupie, Malo tego widze ich bardzo daleko w LE.

1 kolejka PL to byl remis 0-0 z Totenhamem

Odnośnik do komentarza

Mecze Juve sledzę od dawna i moge pocieszyc fanów Lecha, że są w stanie zremisowac u siebie, moze na wyjezdzie, choc okienko transferowe jeszcze jest otwarte i nie wiadomo czy Juve się wzmocni. O Salzburgu nie wiem nic, ale sa raczej w zasięgu, można liczyc na wygraną u siebie. Najgorzej będzie z Man City, stawiam na jakis progrom w stylu 3:0 w domu.

 

Klasyfikacja koncowa bedzie pewnie wygladala tak

 

City

Juve

Red Bull

Lech

Odnośnik do komentarza

Manchester City: Hart, Richards, Toure Boyata, Kompany, Lescott Zabaleta, De Jong, Toure Wright Phillips, Barry Vieira, Milner Silva,A. Johnson Adebayor, Tevez Jo - tak grali wczoraj z Timisoarą ;) Ciekawe, czy beda grali niemal zupelnie inna jedenastka w pucharach.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

City to w ogole jedna wielka zagadka - maja kolo 40 pilkarzy w kadrze, a wczoraj na obronie gral Boyata :blink:

Bo oni przyjęli taktykę żeby wykupić jak najwięcej dobrych piłkarzy i osłabić rywali. I tak pewnie dobrze im płacą, więc mogą sobie siedzieć na ławce lub trybunach, grając raz w miesiącu :potter:

Odnośnik do komentarza

terminarz uefa

 

http://en.uefa.com/MultimediaFiles/Download/competitions/Draws/01/52/02/22/1520222_DOWNLOAD.pdf

 

16.09 Juventus - KKS Lech Poznań

 

30.09 KKS Lech Poznań - FC Salzburg

 

21.10 Manchester City FC - KKS Lech Poznań

 

4.11 KKS Lech Poznań - Manchester City FC

 

1.12 KKS Lech Poznań - Juventus

 

16.12 FC Salzburg - KKS Lech Poznań

 

 

wszystkie o 19:00

Edytowane przez Oziek
Odnośnik do komentarza

@ lukas1988 - zauważ, że bilety na Dnipro były towarem deficytowym, także należy się spodziewać niższych cen.

Z tego co pamiętam, mają być karnety na wszystkie mecze u siebie w LE. W przeliczniku na jeden mecz oferta warta uwagi.

 

BTW. Dodam, że będzie do zapełnienia sektor rodzinny, a tam bilety są troszkę tańsze.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Groclin zremisowal z Man City to i Lech moze :potter:

 

 

A tak na serio to slabo. Mogliby trafic latwiejsza grupe i pozdobywac jakies punkty UEFA dla polskich druzyn. Pod wzgledem finansowym dla wladz Lecha to tez srednio, bo o ile sie nie myle, z Juve i MC mecz w Polsce odbedzie sie na tym prowizorycznym stadionie na 15 tys widzow (no, ale nie wiem i nie chce mi sie sprawdzac). No chyba, ze odpowiednio podbija cene :potter:

Odnośnik do komentarza

Groclin zremisowal z Man City to i Lech moze :potter:

 

 

A tak na serio to slabo. Mogliby trafic latwiejsza grupe i pozdobywac jakies punkty UEFA dla polskich druzyn. Pod wzgledem finansowym dla wladz Lecha to tez srednio, bo o ile sie nie myle, z Juve i MC mecz w Polsce odbedzie sie na tym prowizorycznym stadionie na 15 tys widzow (no, ale nie wiem i nie chce mi sie sprawdzac). No chyba, ze odpowiednio podbija cene :potter:

 

Pięknie. Mecz na wyjeździe. UEFA nas kocha:D Pierwszy mecz u nas ze Salzburgiem (czyli nawet jak by się nie wyrobili ze stadionem i trzeba by było grac na 13 tys. to strata nie taka wielka jak w przypadku meczu z Juve i Man City).

3 mecze na 40tysięczniku. Pięknie!!! :whistling:

Odnośnik do komentarza

@ Obsolete - mylisz się, mecze nie odbędą się na "prowizorycznym stadionie na 15 tys widzów" tylko przy pełnej 40 tysięcznej publiczności. Kilka postów wyżej było o tym napisane :rolleyes:

@ lukas1988 - karnet nie jest głupim pomysłem, jeśli ma się kasę na wyłożenie większej sumy.

 

Ze szacunkowych obliczeń, wynika, że KKS LECH POZNAŃ może zarobić ze samych biletów przy założeniu, że na każdy mecz przyjdzie komplet - 10 mln PLN.

Wczoraj Borek o tym wspominał :lol:

 

EDIT : Zostałem wyprzedzony :mellow:

 

http://www.youtube.com/watch?v=50lu6QSOTXQ Link do meczu Sturm Graz - Juventus Turyn.

Juventus głównie nastawiał się na stałe fragmenty gry, co więcej Sturm miał przewagę w grze, ale nie potrafił tego udokumentować bramkami. Oprócz jednego gola, notabene zdobytego po rzucie wolnym. Widać, że wyjściowa "jedenastka" Starej Damy jest bardzo wysoka. Najprawdopodobniej często wykorzystują rzuty wolne, rzuty rożne dzięki swojemu wzrostowi.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Nie okłamujmy się, gdzie poziom jakiejkolwiek polskiej drużyny, a gdzie poziom takiego Juve. W obecnych czasach nie ma słabych w Europie podobno, ale i tak piłkarzom z Turynu, Salzburga i Manchesteru wystarczy, że zwyczajowo pobiegają do ostatniego gwizka , w normalnym tempie, gdzie piłkarze Lecha zwijają się po 60 minutach gry ze skurczami.

 

Wiem, wiem, 5 zawodników jak dojdzie z podstawowego składu to będzie lepiej. Ja liczę na niespodzianki, może uda się Kolejorzowi urwać punkty potentatom.

 

Jeżeli chodzi o Juventus to myślę, że zdominują pierwszy mecz. Szczególnie groźny będzie pewnie Del Piero. Spokojnie strzeli jedną lub dwie bramki. Oglądałem wczoraj ich mecz i widać, że tam gdzie polscy piłkarze mają problemy tam oni pokazują klase. Przyjęcie piłki, kontrola tejże, przerzuty na drugą stronę boiska.

 

Man City to taka niewiadoma. Równie dobrze mogą zlekceważyć Lecha i po szybkim golu strzelonym przez Kolejorza rzucić się do nerwowej gry. Tu jest szansa na kontry Lecha.

 

O Salzburgu najmniej wiadomo, oprócz tego, że ma całkiem konkretne pieniądze i kilku starszych zawodników w składzie ( chyba Angel, były piłkarz Aston Villi ).

 

Jesteśmy kopciuszkami w sumie, Zieliński najlepszym trenerem nie jest, ale przy odpowiedniej współpracy i zaangażowaniu myślę, że MOŻE, MOŻE się udać awansować kosztem np: Starej Damy.

 

BTW: Miejsce 3 premiuje awansem drużynę w jakichkolwiek okolicznościach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...