Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Ano mogło ale w tym wypadku się nie skończyło ;) Szkoda głupich błędów, bo jak czasami widzę jak Manuel czy Bosy się ustawiają do piłek to krew mnie zalewa. Ja wiem że w TV to inaczej widać ale jakiś tam instynkt powinni mieć, a nie, że kolo przyjmie, obróci się [tak tak, w PL lidze nikt tak nie potrafi, to i przyzwyczajeni nie są] i ma czystą pozycję do strzału.

Burić też mnie w(pipi)ia tym swoim:

wychodzeeeeeeeeeee

albo nie

albo tak

aaaaaaaaaaa

gol ;/

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to na Bosego już chyba czas. Z całym szacunkiem, bardzo lubię tego gracza ale popełnia coraz więcej błędów. Krivets jak zwykle - minuta ciszy.

Przed meczem wyszedłem z założenia, że każdy wynik niż 3-0 nie będzie zły. A to że czarna perła strzeliła bramkę to w ogóle jest szał. Mam nadzieję, że Zielinski nie zacznie go wpuszczać do 11 po tym incydencje :D

W niedzielę Górnik...

Odnośnik do komentarza

Fajny meczyk ;] Pierwsza bramka trochę frajerska. I tak jest za(pipi)iście. Strzelić bramkę drugiemu zespołowi najlepszej ligi na świecie to wyczyn. Przy tym 2:1 po cichu liczyłem na brame Czibamby albo Rudnevsa albo kogoś ale Silva z Adebayorem szybko sprowadzili mnie na ziemie ;D Najważniejsze że wstydu nie ma.

 

A co do cieszynki Adebayora to coś jakby go odkurzył Mancini, wstawił do składu a ten odpłacił mu się bramkami. Ogólnie ciężko na zdrowy rozum to wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza

Lech znowu przegrał. Czemu mnie to nie dziwi?

 

Bo nie oglądałeś meczu i (pipi) wiesz? A może dlatego żeś Kibic ze StolYcy i po prostu zazdrościsz Kolejorzowi gry w LE? :potter:

 

 

Oglądałem :teehee:

Faktem jest, że Lech przegrywa ostatnio wszystko i wszędzie. No chyba temu nie zaprzeczysz?

 

A zazdrościć, to wy nam możecie gry - z sukcesami - w Lidze Mistrzów :teehee:

Odnośnik do komentarza

Lech znowu przegrał. Czemu mnie to nie dziwi?

 

Bo nie oglądałeś meczu i (pipi) wiesz? A może dlatego żeś Kibic ze StolYcy i po prostu zazdrościsz Kolejorzowi gry w LE? :potter:

 

 

Oglądałem :teehee:

Faktem jest, że Lech przegrywa ostatnio wszystko i wszędzie. No chyba temu nie zaprzeczysz?

 

A zazdrościć, to wy nam możecie gry - z sukcesami - w Lidze Mistrzów :teehee:

 

 

przegrać z wiceliderem premiership, najszybszej lidze swiata, na terenie rywala, po dobrym meczu, który przy pewnej dobie szczescia mógłby skonczyc sie remisem (ten adebayor był do upilnowania kurde :unsure: ) , faktycznie hanba...

 

zazdroscic gry z sukcesami w lidze mistrzów? kibicujesz jakiejs druzynie w pilece recznej? to nie ten topik szaleńcze :P

Odnośnik do komentarza

No pewnie, dlatego kibicuję Legii od 1993 roku :whistling: Nie pamiętam by w latach 90 grali w Legii piłkarze "z poboru". Widać, coś przeoczyłem.

 

Jak to jest?

 

Lat temu pięć w kąciku mieliśmy dwa dwa tematy dedykowane konkretnym drużynom: o Legii i Wiśle (dziś pewnie na 13-ej stronie kącika).

Dziś, mamy w kąciku dwa liczące się tematy: o Legii i Lechu.

 

Wnioski, pozostawiam kibicom a-sukcesywnym :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...