Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Ta wlasnie tez ogladalem, mysle, ze jednak wyjda, chyba, ze chca przyjechac tu za tydzien, a wtedy moze byc jeszcze gorsza pogoda.

 

Mecz w takim razie odbył by się jutro. Tak jest zazwyczaj gdy jakieś spotkanie jest przekładane. Ale to Uefa decyduje czy się mecz odbędzie czy nie.

No mogli by odmówić wyjścia i podarować walkowera :D

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

nosz kuuuuuurwa, a wiec kolejne 4x wpierdol jeszcze tej jesieni ;/

 

 

Będzie przynajmniej wymówka dlaczego Lech nie strzelił bramki w tegorocznej edycji LE. :whistling:

 

 

 

Juventus

Man City

Salzburg

Lech

Ale kara bedzie :ninja:

 

 

Piękne mecze z autobusem w polu karnym się nam szykują

 

 

No to można zacząć obstawiać ile strzałów celnych na bramkę odda Lech w 6 spotkaniach. :thumbsup:

 

 

Myślę, że Lech ma szanse na awans.

 

Edit: Sorry, miało być do tematu "JOKES".

 

 

Panie i Panowie, przedstawiamy

 

Lech - Juventus 0-3 widzow 40 000

 

Lech - Manchester City 0-4 Widzow 40 000

 

Lech - Red Bull 1-0 Widzow 40 000

 

 

Jak juz mamja odpadac w grupie to fajnie ze z takimi zespolami ;) Przynajniej dobra kase za bilety przytula

 

 

Lech ma po jablkach ehh :/

 

 

Mecze Juve sledzę od dawna i moge pocieszyc fanów Lecha, że są w stanie zremisowac u siebie, moze na wyjezdzie, choc okienko transferowe jeszcze jest otwarte i nie wiadomo czy Juve się wzmocni. O Salzburgu nie wiem nic, ale sa raczej w zasięgu, można liczyc na wygraną u siebie. Najgorzej będzie z Man City, stawiam na jakis progrom w stylu 3:0 w domu.

 

Klasyfikacja koncowa bedzie pewnie wygladala tak

 

City

Juve

Red Bull

Lech

 

 

Groclin zremisowal z Man City to i Lech moze :potter:

 

 

A tak na serio to slabo. Mogliby trafic latwiejsza grupe i pozdobywac jakies punkty UEFA dla polskich druzyn. Pod wzgledem finansowym dla wladz Lecha to tez srednio, bo o ile sie nie myle, z Juve i MC mecz w Polsce odbedzie sie na tym prowizorycznym stadionie na 15 tys widzow (no, ale nie wiem i nie chce mi sie sprawdzac). No chyba, ze odpowiednio podbija cene :potter:

 

 

Nie mówcie, że naprawdę wierzycie, iż Lech z taką grą jaką prezentuje ma jakiekolwiek szanse z którąś z drużyn z grupy A?

 

 

Nie okłamujmy się, gdzie poziom jakiejkolwiek polskiej drużyny, a gdzie poziom takiego Juve. W obecnych czasach nie ma słabych w Europie podobno, ale i tak piłkarzom z Turynu, Salzburga i Manchesteru wystarczy, że zwyczajowo pobiegają do ostatniego gwizka , w normalnym tempie, gdzie piłkarze Lecha zwijają się po 60 minutach gry ze skurczami.

 

Wiem, wiem, 5 zawodników jak dojdzie z podstawowego składu to będzie lepiej. Ja liczę na niespodzianki, może uda się Kolejorzowi urwać punkty potentatom.

 

Jeżeli chodzi o Juventus to myślę, że zdominują pierwszy mecz. Szczególnie groźny będzie pewnie Del Piero. Spokojnie strzeli jedną lub dwie bramki. Oglądałem wczoraj ich mecz i widać, że tam gdzie polscy piłkarze mają problemy tam oni pokazują klase. Przyjęcie piłki, kontrola tejże, przerzuty na drugą stronę boiska.

 

Man City to taka niewiadoma. Równie dobrze mogą zlekceważyć Lecha i po szybkim golu strzelonym przez Kolejorza rzucić się do nerwowej gry. Tu jest szansa na kontry Lecha.

 

O Salzburgu najmniej wiadomo, oprócz tego, że ma całkiem konkretne pieniądze i kilku starszych zawodników w składzie ( chyba Angel, były piłkarz Aston Villi ).

Jesteśmy kopciuszkami w sumie, Zieliński najlepszym trenerem nie jest, ale przy odpowiedniej współpracy i zaangażowaniu myślę, że MOŻE, MOŻE się udać awansować kosztem np: Starej Damy. [hehe, i on ma bana :( ]

 

BTW: Miejsce 3 premiuje awansem drużynę w jakichkolwiek okolicznościach?

 

 

No i Lech odpadł z ligi europejskiej :)

 

 

Fajnie, przynajmniej efektowne wpier/dole będą. Ciekawe czy z tym śmiesznym składem Lech będzie próbował grać z kimkolwiek otwartą piłkę czy strateg Zieliński ustawi autobus w bramce od pierwszej minuty. Co by nie było wiem jedno - będzie śmiesznie.

 

 

 

<wozi się po forumku>

 

HA! Hejterzy :D

 

 

AWANSSSSSSSSSSSSSSSSS :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli stona pousuywał posty to aż mi szkoda słów: / [Tak, usuwałem posty jak byłem na stadionie, z mojej ultranowoczesnej fotokomórki. Szkoda słów, że dajesz się tak łatwo komuś podpuścić] /Stona

Meczyk bardzo ciekawy, ale nie ma co ukrywać, Juve było dużo lepsze i gdyby nie śnieg wynik meczu byłby całkiem inny.

Btw co robił kikut na boisku ? Przecież poziom jego gry jest całkowicie nie na LE, chłopak niewiele umie.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Pewnie jej o stopera chodziło ;)

Ja w jakieś dobre transfery nie wierzę, ten zarząd to @#%!% i coraz bardziej mam ich dość. Temat jest o LE więc uskuteczniajmy może transfery w temacie o Lechu [przeniosę tam posty jak mi się uda:F ].

 

Dziś Borussia ograła Lwów 3-0. Z ciekawych rzeczy to ..

Lewy cały czas potrzebuje miliona sytuacji żeby strzelić bramkę

Kibice Karpat to ładne hardkory, przez pół meczu dopingowali zespół topless :D Co by nie mówić, i tak tylko ich było słychać. Ach, ten Słowiański styl darcia mordy :wub:

 

Dużych niespodzianek nie było.

 

Lech, jeśli zajmie 2 miejsce, to będzie grał z kimś z LM, tak?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gardzę sevillą. Kiedy na zegarze wybiła 60 minuta to zaczęli grać na czas. W pewnym momencie dwóch bambusów się położyło na ziemi i niby skurcz. No rozpier.doliłbym karabinem maszynowym dosłownie. Z doliczonych 5 minut grano może 2, bo Palop sobie złapał piłkę do ręki i nie oddawał, a sędzia zareagował tylko żółtkiem. Generalnie sędzia dawał dupy raz za razem. Z Polaków tylko przyzwoicie grał Piszczek, choć i ten zawalił bramkę. Kuba jeździec bez głowy, a Lewy niewidoczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...