Skocz do zawartości

Europa League


Rekomendowane odpowiedzi

Nom to jest najlepsze, że wszyscy widzą problem, tylko nie kibice Legii, większość komentarzy to "Legia to nasz klub i możemy robić co chcemy, jak się nie podoba to (pipi)j". Wiadomo, najlepiej trwoni się czyjeś pieniądze :) Może rozważcie założenie swojej federacji - na stadionach będą race, będzie (pipi)anie murzynów, będzie można wywieszac flagi FUKC UEFA i w ogóle będzie super patriotycznie, na pewno znajdą się chętni na takie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Maiden pogrąża się widać coraz bardziej w swoim świecie gdzie uefa uparła się na ten znakomity klub z Warszawy by zrobić wszystko byle tylko nie wygrali ligi mistrzów i pucharu uefa. Tłumaczy przy tym sobie też że to fajnie że klub płaci ciągle kary, a problem widzi w niechęci reszty środowiska.

Odnośnik do komentarza

biedny maiden co kilka miesiecy musi pokutowac za grzechy swoich braci po szalu. ja to bym proponowal wprowadzic jakies testy na myslenie dla wszystkich twoich kolegow lacznie z toba. co jakis czas 'to tylko wina 30 osob' 'to ze 100 osob sie napyerdalalo z jaga to nie moja wina'. zamykanie stadionow itd to nie metoda ale chyba w warszawie innej nie da sie wprowadzic. niedlugo to sam zostaniesz na tym waszym stadionie z szalem w rece i lzami w oczach. no i jeszcze to wyzywanie milika xd jakim trzeba byc zyebem zeby specjalnie jechac na mecz i cisnac reprezentanta swojego kraju. to jeszcze moglbym zrozumiec znajac wasze obyczaje ale dodatkowo smieszne jest zaslanianie sie transperentem upamietniajacym dwoch zmarlych kibicow. twoje ziomki to prawdziwi ludzie honoru! ale jak pare lat temu zmarl wejchert to krzyczeliscie 'jeszcze jeden jeszcze jeden' i balet trwal z najlepsze a caly stadion az pial z zachwytu. czlowiek czlowiekowi nie rowny czy co?

 

biedni, chorzy ludzie  :frog:

Odnośnik do komentarza

 

W dniu dzisiejszym ukazało się zaskakujące oświadczenie skompromitowanego stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, które w przeszłości wielokrotnie szkalowało kibiców Legii i dokładało wielu starań, aby Legia była surowo karana za prawdziwe jak i te wyimaginowane przewinienia stołecznych fanów. Abstrahując od powodów, dla których antypolskie „NW” nagle zmieniło swoją optykę, pragniemy poinformować, że ani ta, ani żadna inna instytucja nigdy nie będzie decydować o tym, jak będzie wyglądało życie trybun naszego stadionu. Nie zamierzamy wspierać żadnych inicjatyw tej organizacji i oświadczamy, że na Żylecie nie ma i nie będzie miejsca dla lewacko – tęczowej propagandy.

Ciągle prowadzimy dialog z Zarządem Klubu. Wiemy ile udało już nam się zrobić i wiemy, ile jeszcze pracy przed nami. Jednak decyzję o eliminacji z trybun marginalnych zachowań uznanych za rasistowskie podejmujemy tylko i wyłącznie my sami, i to jedynie ze względu na surowe kary nakładane na Legię przez UEFA.

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa

 

:banderas:  :obama: 

 

Jak ktoś wspomina bez konkretów o lewackiej propagandzie zawsze odpalam http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Lewak dla poprawy humoru.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Już to widzę, jak ktoś krzyczy "a ten brzydki czarnoskóry piłkarz" i jest nagle butowany przez 20 chłopa. Już nawet nie chodzi o Nigdy Więcej, jak kilka godz wczesniej prezesi oglosili nawiazanie wspolpracy, zeby troche poprawic swoja opinie na zewnatrz, grupy kibicowskie wydaja cos takiego :D Po cichu liczę na kolejną wojnę kibice<-> zarząd w Legii, bo jestem małomiasteczkowy i z tego gorszego swiata.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

no i jeszcze to wyzywanie milika xd jakim trzeba byc zyebem zeby specjalnie jechac na mecz i cisnac reprezentanta swojego kraju.

 

 

 

Och, z całą pewnością, nie mniejszym od tej czerni (80 tys. luda) siedzącej w Kotle Czarownic która wygwizdała Kazimierza Deynę gdy ten strzelił Holendrom gola z rzutu rożnego. Przykłady można mnożyć. 

 

Ach i powiedz mi tylko, o sędzio moralności, co ma śmierć dwóch kibiców do meczu w Lokeren - bo ni w ząb pojąć nie mogę (wiesz, ciemnota ze stolicy). Oświeć mnie Panie! 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że na zachodzie dzieją się gorsze rzeczy na stadionach, o których może się i głośno nie mówi. Jednak na to wszystko przymykają oko i to jest jak najbardziej ''normalne''.

Jednak jestem za tym żeby przed wpuszczeniem kogokolwiek na stadion (przy wyrobieniu karty kibica) odbył się test na inteligencję. Wtedy banda idiotów siedziałaby w domu z piwem za 1,99 przed telewizorem, zamiast siać wioskę na meczach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...