Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Kierwa ;| jak udało mi się wymęczyć pierwszy chapter na perfecta (nie użyłem żadnej roślinki z życiem) tak w drugim nie wiem o co chodzi ,dostaje straszliwy łomot na placyku o_O btw nie skorzystałem z glicha w pierwszym chapterze.

Odnośnik do komentarza
Jest jakiś łatwy sposób na tego robala w tunelu w 9 chapterze? Szczerze mówiąc, troche nerwów już tracę.

 

Btw. ile jest w ogóle chapterów xD?

http://www.psxextreme.info/index.php?s=&am...t&p=1552676

 

14 chapterów jest.

Bierzesz łańcuchy z ostrymi końcówkami i ładujesz Ut do bólu. Ot i cała filozofia ;).

 

Odnośnik do komentarza

Pytanko: czy opłaca się robić testy w kontekście tego co dostaniemy za ich ukończenie? Kompletnie nie używam ziółek (jedynie przy walkach z bossami) i drażni mnie troszkę śmierć kiedy załatwiłem ich już chyba z 60ciu.

I jeszcze jedno: czy jest jakieś miejsce, żeby nastukać sobie esencji do oporu? Nie mam tu na myśli Tests of Valor ;) ...

Odnośnik do komentarza

Przechodzę sobie powolutku Mentor'a i to co pisze Rex to prawda. Lunar sprawdza się niesamowicie. Skuteczny w zagarnianiu większej liczby wrogów, troszkę luzu gwarantuje (szczególnie przy starciach w ciasnych pomieszczeniach gdzie widzisz tylko skrzydła Fiendów albo rakiety). Dotarłem do drugiego testu i...był niewspółmiernie prostszy od pierwszego gdzie projectile kasują cię raz dwa.

 

Zda się odpoczynek od tej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Jak na razie za mną dwa rozdziały i cóż, przeżywam swego rodzaju renesans przy tej grze jeśli idzie o radochę zeń czerpaną. Wielką satysfakcję daje mi płynne i kosmicznie efektowne lawirowanie pomiędzy przeciwnikami i każde machnięcie ostrzem przy wtórze tryskającej na wszystkie strony juchy. Zdenerwować też jednak potrafi solidnie więc ani myślę brać się za wyższe poziomy po ukończeniu ścieżki wojownika. Zabiłoby.

Odnośnik do komentarza

O ile np. łucznik nie rozbije bloku, to IS nie przyklei się.

 

Dlatego właśnie nie opłaca się za dużo skakać na mentorze i (zwłaszcza) master ninja. Co innego skok poprzez A+X.

 

Skacząc poprzez A+X jesteśmy nietykalni. Jeśli przyklejony IS wybuchnie podczas takiego skoku, to nie odniesiemy żadnych obrażeń.

 

Dash -> A+X daje sporo klatek nietykalności.

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem mega BUGA ! na bossie nr 3 po tym jak zapodałem mu UT z lunara ,on po prostu sobie znikną :huh: :huh: za jakiś czas w rzucę filmiki ,a już mogło być po nim ale jak nie to nie jutro Cię zabije ! (MN oczywiście)

 

edit :

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...