Skocz do zawartości

Myslovitz


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wokalista Placebo jest jeszcze bardziej pedalsky niż wokalista Myslovitz ale chociaż robią muzykę o pare pięter lepszą, mają parę chwytających utworów i nie śpiewają samych slomotion romantycznych serenad jak Myslovitz,

 

ktoś zaproponował "Życie to surfing", to nie jest zły utwór, teledysk też pomysłowy,

 

nic nie jest całkowicie białe albo czarne

 

i chyba jednak nie Polskie Radiohead, też inne podejście do tematu u obydwu artystów.

Edytowane przez 7ahoosh
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Myslovitz jest gdzieś na równi z Placebo. Płytę "Happiness is Easy" można porównywać z albumami Placebo i nie sądzę, żeby była gorsza od któregokolwiek.

 

Jeden z kilku polskich zespołów (i chyba jedyny "popularny"), który mogę porównywać do zagranicznych sław bez żenady. Milan się nie zna.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Dla mnie Myslovitz jest gdzieś na równi z Placebo. Płytę "Happiness is Easy" można porównywać z albumami Placebo i nie sądzę, żeby była gorsza od któregokolwiek.

 

Jeden z kilku polskich zespołów (i chyba jedyny "popularny"), który mogę porównywać do zagranicznych sław bez żenady. Milan się nie zna.

 

nosisz takie buty:

 

vans-Slip-on-U-2m.jpg

 

wiec z pewnoscia trafia do Ciebie czuly glos rojka, nie ma co sie klocic. Gusta, tyle ;]

Odnośnik do komentarza

Sprawiłem sobie "Skalary, mieczyki, neonki" i mi się podoba. Taka psychodela- naprawde spoko klimat jest, chociaż troche się dłuży. "Życie to surfing" mnie urzekło, a instrumentalnych improwizacji słucha się czasem niczym Mogwai.

 

No i samo wydanie tak eksperymentalnego i nie-pod-publike albumu wymaga od twórców pewnej odwagi, więc nie wiem czy nie czepiacie się Myslovitz tylko ze względu na to co słyszycie w radiu. Bo to kurcze chyba naprawdę porządny zespół jest.

Odnośnik do komentarza

Mnie odrzuca pedalski wokal, i pseudo artystyczność tekstów (cokolwiek to znaczy).

PRZYNAJMNIEJ nie wkur'wiają mnie ja np. feel czy doda niech sobie lecą w radiu etc.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie jestem fanem Myslovitz, ale lubię ich od czasu do czasu posłuchać, także ze względu na teksty. Kiedyś oglądałem pierwszą edycję Idola i Kuba Wojewódzki powiedział, że ceni sobie Myslovitz za to, że nie dał on sobie dorobić gęby i pozostał przy swoim stylu. W sumie miał rację - to jedna z niewielu jego wypowiedzi, z którymi się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Myslovitz wznowili koncerty... po roku czy tam nawet po dwóch.

 

Lista koncertów na najbliższe 2 miesiące.

 

 

08-03-2009

WROCLAW

Wytwornia Filmow Fabularnych support: Pustki

07-03-2009

SOSNOWIEC

Art Cafe Muza

06-03-2009

LODZ

Dekompresja support: Pustki

28-02-2009

BIALYSTOK

Gwint

27-02-2009

ELK

Elckie Centrum Kultury

26-02-2009

WARSZAWA

Palladium 20.00 support: Pustki

25-02-2009

WARSZAWA

Palladium 20.00 support: Kid A

18-02-2009

POZNAN

Eskulap 19.00 www.rokart.pl support: Kumka Olik

24-01-2009

KRAKOW

Studio 20.00 www.klubstudio.pl support: Kid A

_________________

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...