Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zjadłem swojego pierwszego, zrobionego hamburgera ;)

Ogórek konserwowy z musztardą i ketchupem plus specjalna bułka do hamburgerow, przypomniał mi smak wagarów w McDonaldzie, gdzie hamburger kosztował wtedy... dwa złote.

Oczywiście było i mięso (swojskie) i jakieś tam warzywa. Ogólnie jestem zadowolony. Nawet uwiecznilem żarcie na fotce, co by jutro wrzucić do tego tematu. ;)

Odnośnik do komentarza

Da sie zjesc calego ale to jest juz zawsze pod koniec malo przyjemne ;/

Swoja droga polecam patent , jak ktoś chce do moa tylko na smaka i tanio - isc w 2 osoby , wziasc mamuta i poprosic żeby przecieli go wam na pol.

Jest to wtedy praktycznie to samo co moaburger na jedna osobe , a sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

polecam:

 

najlepsze zarcie w 3 minuty jakie znalazlem ostatnio.

 

w zabce sa do kupienia takie zupki AJINOMOTO o smaku barbecue, no (pipi)a masakra.

Przyrzadzic wg przepisu, czyli zalewamy makaron, po paru minutach wywalamy cala wode i dopiero wsypujemy przyprawe.

 

radze kupic 2 paki od razu, bo po 1 polecicie po nastepna ;]

Odnośnik do komentarza

ile kosztuje taka przyjemność?

 

 

aha, i ostatnio tez stałem się fanem burgerów własnej roboty, dzieki za inspiracje. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no  z ta roznica ze jesz bez wody, a przyprawa jest calkiem intensywna.

 

gekon, ja i inspiracja? nie dawalem przepisu na burgery chyba, tylko pochwalilem sos olszmitza.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

No ja też jutro idę specjalnie do żabki, bo nie robię tam zakupów zazwyczaj

 

 

milan, ja wiem, ale czytam tematy wybiórczo i też chaotycznie odpowiadam. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

szit nigga do granic przyzwoitości rozciągasz znaczenie słowa "normalna" pisząc je w tym samym zdaniu co "2zł" :P

 

 

a co do zupek to pewnie chodzi o takie

3jpg_rwnwpnn.jpg

 

rzeczywiście są lepsze niż standardowe vifony, czy jakies amino, czy inne no-name'y

ale jakiegoś wielkiego szału nie robią (chociaż jeśli ktoś jest przyzwyczajony pożywania sie zupkami za 79gr to napewno poczuje różnice)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...