Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Ale idąc tym tropem, nie jadłbym w ogóle żadnych fast foodów, bo przecież wszystko mozna sobie zrobić w domu. Wiadomo, że na fastfuda się decydujemy, kiedy potrzebujemy coś na szybko zjeść, najczęściej na mieście. Wtedy nie myśli się takimi kategoriami, ze można samemu zrobić w 15 minut. Chcesz pojeść i tyle. Ja mam zazwyczaj jeden dylemat - czy to co chcę zjeść ma mi smakować, czy ma być zdrowe. Jeśli to pierwsze, to udaję się do jakiegoś kfc, jeśli to drugie to wege bar. A połączenie tych obu cech -> subway. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Ale idąc tym tropem, nie jadłbym w ogóle żadnych fast foodów, bo przecież wszystko mozna sobie zrobić w domu. Wiadomo, że na fastfuda się decydujemy, kiedy potrzebujemy coś na szybko zjeść, najczęściej na mieście. Wtedy nie myśli się takimi kategoriami, ze można samemu zrobić w 15 minut. Chcesz pojeść i tyle. Ja mam zazwyczaj jeden dylemat - czy to co chcę zjeść ma mi smakować, czy ma być zdrowe. Jeśli to pierwsze, to udaję się do jakiegoś kfc, jeśli to drugie to wege bar. A połączenie tych obu cech -> subway. Dziękuję.

 

Co to znaczy, ze sie nie mysli? Ty nie myslisz co nie znaczy, ze ktos inny nie mysli wlasnie w ten sposob. Jesli jestem na miescie to chce zjesc cos co dostane w 15min ale co jest na tyle "oryginalne", ze samemu robione w chacie zajeloby mi z godzine, dwie (nie liczac juz mies, ktore najczescie trzeba z dobe marynowac). Ty wolisz zjesc kanapke z serem i salata placac za to 10zl to ok, nie mam nic przeciwko. Tylko napisalem ci, ze sa rozne kryteria wyboru a nie tylko ten jeden sluszny jaki podales.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

Właśnie dlatego rzadko zamawiam np makarony - prawie wszystkie są banalnie łatwe do odtworzenia w domu.

ja powiem wiecej w domu mozna zrobic znacznie lepsze spagetti

 

 no i taniej wyjdzie!

 

:nuke:

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

983ee2e5601dc45bmed.jpg

 

szukalem tej foty i zgody właściciela :P kumpel robił w bk kilka lat temu, na życzenie klienta mozna było zrobic dowolną kanapke. no to macie 50ciokrotnego whoopera ceny kumpel nie pamiętał ale mówił ze koło 230zł. winner by opyerdolił takie dwa i by wieczorem szedł kna kebab

Odnośnik do komentarza

Na ulicy Długiej, zaraz koło skrzyżowania z Półwiejską - Burger House. Najlepsze IMO burgery w Poznaniu i mają ciemne bułki. Jakby co to blisko jest Święta krowa właśnie i koło niej drugi burger ale nie pamiętam jak się nazywa. One są też zaraz przy Półwiejskiej ale bardziej w stronę Starego Browaru. Oprócz nich na Garbarach jest dobry burger - Łapu Papu. Bliżej rynku. DO tego bardzo dobre burgery są w mobilnym Food Patrol który zwykle stacjonuje koło galerii MM na ulicy Piekary, ale jest ostatnio tak popularny, że kolejki są ogromne a jakość wcale nie jest lepsza niż pozostałe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...