Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

co za (pipi)owe posunięcie... a nawet mocno rozważałem jak zaplamnować ten weekend by wylądować w okolicy BK.. ale w takim przypadku kłade na to lache, bo i tak praktycznie nigdy nie biore zestawów, i zupełnie mnie nie rusza kupno big kinga xxl za 16zł (swoją drogą wygurowana cena) żeby dostać ziemniaka i rozwodnioną cole w tej cenie...

 

ah, a gdyby wygrał powdowjny big king albo angus to bym się przejechał do BK by zażyć podwójną dawkę mięsa

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Łączę się z Tobą w bólu nad utraconą poczwórną porcją pysznej wołowiny (na rzecz koncentratu coli i kartofla smażonego w oleju).

 

Poza tym to najtańsze zagranie dla BK - ile ich będzie kosztowało gratisowe picie i fryty? 1,50 zł w hurcie? A takie dodatkowe 200-250g wołowiny to dużo większy wydatek. "Demokracja" my ass.

Odnośnik do komentarza

ostatnio nabrałem ochoty na domowe hotdogi, bez wielkich udziewnien, bułka, parówka, ogórek i pomidor, (+keczup, musztarda, majonez) ale jako wisienke na torcie kupilem sobie smażoną cebulę którą bardzo lubie do hotdogów. dziś też zamierzam dodać ją do hamburgerów

tylko że jest pewien kłopot, kupilem duże opakowanie

cebula_smazona_600g_kamis.jpg

 

które trzeba dosyć szybko zjeść bo potem robi się mniej chrupiąca, a przecież nie będe przez 2 tygodnie codziennie wpieprzał hotdogów

dlatego mam pytanie - znacie jakieś inne fajne sposoby na wykorzystanie takiej cebuli? najlepiej w większych ilościach

 

ja sam nie wiem, zwykła kanapka raczej nie brzmi zbyt kusząco, podobnie sosy pomidorowe do spagetii też chyba niezbyt pasują , macie jakieś dobre patenty?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ostatnio nabrałem ochoty na domowe hotdogi, bez wielkich udziewnien, bułka, parówka, ogórek i pomidor, (+keczup, musztarda, majonez) ale jako wisienke na torcie kupilem sobie smażoną cebulę którą bardzo lubie do hotdogów. dziś też zamierzam dodać ją do hamburgerów

tylko że jest pewien kłopot, kupilem duże opakowanie

cebula_smazona_600g_kamis.jpg

 

które trzeba dosyć szybko zjeść bo potem robi się mniej chrupiąca, a przecież nie będe przez 2 tygodnie codziennie wpieprzał hotdogów

dlatego mam pytanie - znacie jakieś inne fajne sposoby na wykorzystanie takiej cebuli? najlepiej w większych ilościach

 

ja sam nie wiem, zwykła kanapka raczej nie brzmi zbyt kusząco, podobnie sosy pomidorowe do spagetii też chyba niezbyt pasują , macie jakieś dobre patenty?

dodaj tłuszcz, uformuj hamburgery, zeżryj

Odnośnik do komentarza

w macu jest taniej, jakiś nedzny cheesburger jest po 3 zł

 

placowek BK jest mało, nikt nie bedzie jechal na drugi koniec miasta do BK skoro po drodze ma 5 róznych marek fast foodow po drodze

Dobry zestaw w BK to zwykle minimum 20 zł, polacy lubia jak najtaniej wiec jedza cokolwiek w macu - za 20 zł to maja 6 cheezburgerow

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ale  o czy ty pie,rdolisz, chodzi o sytaucje gdy MC jest obok BK np.  w jakies galerii.

 

Przejdz się do Malty w Posen, ludzie od BK maja pajeczyny na kasach, a mc  lokal obok ciagle kolejki. Bk tez przeciez ma tanie hamburgery.

Odnośnik do komentarza

posen jest so 2004, i jezdza tam jakimis daczami wiec co ty opowiadasz

najtansza bulka w BK jest za 5 zł (whooper junior) i to dlatego ze promocja

 

moze u was sa kolejki, w katowicach galeria katowicka i w warszawie na wylocie w kierunku A1 jest duzo ludzi

nie wiem po co ta licytacja gdzie wiecej ludzi siedzi bo to nie ma zadnego odniesienia na smacznosc

miliony much je krowie kupy jezeli w ten sposob mamy porownywac - najprosciej to wybierz sie do MC, zjedz podwojnego mc royala, i wez big kinga xxl i porownaj sam

w galeriach handlowych najczesciej widze ze najbardziej oblegane jest kfc z kilometrowymi kolejkami, polacy jak amerykanskie czarnuchy wiedza ze kurczak najlepszy, zaden burger nie podskoczy ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...