Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiem Tobie Yano. Takie jak "bółka" czy "jeż" będą się zdarzać na tym forum bo nie ma ludzi idealnych.

 

Z tego co widzę do tego miana chyba aspiruje Red, który czyta każdy post z dokładnością zegarmistrza i cytuje ludzi fontem 40 jak wyłapie tylko jakiś błąd.  Osobiście tego nie rozumiem, może ma w tym jakiś cel. Może myśli, że jak mi to wypomni to będę mniej zadowolony ze swojego życia, zacznę się douczać, obleję się rumieńcem.

 

p.s. Akurat z tym jeżem to była klasyczna autokorekta iPada, więc tym razem pudło :(

Odnośnik do komentarza

 

https://www.facebook.com/video.php?v=780891115267486&set=vb.162725773750693&type=2&theater

Obiecaliśmy Wam kubełkową niespodziankę… Zaczynamy już od 2 września! 10 kawałków pysznego kurczaka w super cenie – 14,95zł! W każdy wtorek, w każdej restauracji KFC! :)

 

no nie wiem co to za deal. Za 23zl masz 15 hot wingsow i 2 paczki frytasowa a tu za 15 zl 10 sztuk...

 

hot wingsy to najgorsze ścierwo w KFC
Odnośnik do komentarza

Podpowiem Tobie Yano. Takie jak "bółka" czy "jeż" będą się zdarzać na tym forum bo nie ma ludzi idealnych.

 

Z tego co widzę do tego miana chyba aspiruje Red, który czyta każdy post z dokładnością zegarmistrza i cytuje ludzi fontem 40 jak wyłapie tylko jakiś błąd.  Osobiście tego nie rozumiem, może ma w tym jakiś cel. Może myśli, że jak mi to wypomni to będę mniej zadowolony ze swojego życia, zacznę się douczać, obleję się rumieńcem.

 

p.s. Akurat z tym jeżem to była klasyczna autokorekta iPada, więc tym razem pudło :(

Hehe, jaka defensywa na słitaśne zdjęcie jeżyka gdzie głównie chodziło o dwuznaczność błędu podanego przez Ciebie słowa. Tak bardzo piecze.

 

Font był 48.

Odnośnik do komentarza

A ostatnio jak powiększyłeś (już w sumie nie pamiętam jaki wyraz) to co to była za dwuznaczność ? Pęknięty jeż ? Dojdzie do tego, że będę sprawdzał posty i edytował je na potęgę, bo będę czuł twoją presję :(

 

A piecze i to bardzo, bo jadłem hot doga bez pomidora i z dużą ilością jalapeno.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wtedy chodziło o:

<span style="font-size:24px">stereotypą</span></p>

W zasadzie lubię jeszcze wypominać "bynajmniej". A poza tym nie jestem grammar nazi bo sam jak piszę szybko i siebie potem czytam, to brzmię jak półgłówek czasem.

A ontopic, to znowu jakieś kupony do McDonalds mi wpadły. 10 zł za bigmac + frytki + cola, tylko po cholerę to. Jedyne co warto to 2x lody za 5zł, bo w macu faktycznie są zajebiście śmietankowe.
 

Odnośnik do komentarza

- Co jeż jeż?

- Nic miś miś

lepsze jest 

 

mis spotyka jeza 

 

- co tam jez ? 

- jablko 

 

 

https://www.facebook.com/video.php?v=780891115267486&set=vb.162725773750693&type=2&theater

Obiecaliśmy Wam kubełkową niespodziankę… Zaczynamy już od 2 września! 10 kawałków pysznego kurczaka w super cenie – 14,95zł! W każdy wtorek, w każdej restauracji KFC! :)

 

no nie wiem co to za deal. Za 23zl masz 15 hot wingsow i 2 paczki frytasowa a tu za 15 zl 10 sztuk...

 

hot wingsy to najgorsze ścierwo w KFC

 

kwestia gustu, mi jedynie hot wingsy wchodza w kfc, udka i podudzia sa slabe. chyba ze jem jakiegos burgera czy twistera wtedy spoko 

Odnośnik do komentarza

Ktoś wrzucił zdjęcie hot doga jak ze Statoila/BP i że niby takie były w latach '90. Tiaaa. Pamietam, że wtedy nie było takich bułek z dziurą na sos i parówę, tylko bułe kroilo sie z jednej strony:

pol_i_dodatkiem_swiezych_sezonowych_warz

Tak to wygladalo w sklepiku szkolnym, na plakacie. W realu była parówa z ketchupem, surówka z kapustą do tego i 2,50 do zaplaty. Fajne czasy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ktoś wrzucił zdjęcie hot doga jak ze Statoila/BP i że niby takie były w latach '90. Tiaaa. Pamietam, że wtedy nie było takich bułek z dziurą na sos i parówę, tylko bułe kroilo sie z jednej strony:

pol_i_dodatkiem_swiezych_sezonowych_warz

Tak to wygladalo w sklepiku szkolnym, na plakacie. W realu była parówa z ketchupem, surówka z kapustą do tego i 2,50 do zaplaty. Fajne czasy.

w krakowie na poczatku lat 90 tylko hotdogi pionowe byly sprzedawane, to byly czasy gdy na ulice wchodzily frytki ktore sprzedawali w takich obrzydliwych szarych papierowyh torbach xD + w mojej podstawowce czyli tak samo poczatek lat 90 sprzedawali hot dogi pionowe GOTY

Odnośnik do komentarza

W Zawierciu otworzyli lokal (lokal, to może za dużo powiedziane, bo to jest okienko) o nazwie 'Zapiekarnik' i serwują tam różnorakie zapiekanki, w wersjach 25 i 40 cm, oraz po bardzo dobrych cenach.

 

10553552_1454106454875200_80583399322308

 

10557454_1454105248208654_70156347245511

 

Bardzo ładnie wyglądają. Muszę się tam wybrać kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Sorry, że wcinam się tak między wasze hot dogi i zapiekanki, ale narobiliście mi smaka na kapsalona i musze podzielić sie nim z wami

 

Kapsalon_Amstelveen.jpg

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kapsalon

tu opis jego, bo raczej mało osób w polszy go zna, jeśli znajdziecie się na terenie Holandii lub Belgii to koniecznie spróbujcie. Postaram się zrobić zdjęcie z lokalu gdzie je podają 

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Krupek wez sie ogarnij, jak mozna nie odrozniac czesci kuraka. Piers - czyste biale mieso z przodu kury (tam gdzie cycki).

 

A zamawiam poketa, tego z plackiem ziemniaczanym (innego chyba nie ma), grindera, kurito i te takie podluzne kanapeczki male, zapomnialem jak one sie nazywaja, daja je min. do b-smarta. Chyba doslownie 2-3 razy zamowilem cos "luzem" (jak stripsy czy hw). Kubelek jadlem raz i juz nigdy tego nie kupie. Ostatnio za to zasmakowalem w makdonaldowym chickenboxie.

 

 

A jeszcze odnosnie BK to o ile kanapki sa zaj.ebiste to frytki maja po ch.uju. Najlepsze (i najwiecej) fryty sa w macu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...