Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Yano, zarzucisz jakimś przepisem na dobrego domowego burgera? :lapka:

pisałem w tym temacie wiele razy nie chce mi sie powtarzać

 

zresztą po pierwsze przepisy są w dużej mierze "na logike" jeśli sie ma choć odrobine zmysłu gotowania

a druga sprawa że każdy ma inny gust i potem wynikają spory

ja np biore wołowine i dodaje do niej tylko sól i pieprz a na patelni rozmaryn i to jest dla mnie super opcja, ale zaraz sie pojawi ktoś kto dodaje do mięsa mielonego jajko, bułke, musztarde, 20 przypraw i jeszcze łapke jaszczurki i ci powie że to jest ideał

 

inna sprawa że ja np lubie podsparzyć bułkę na patelni obok mięsa żeby nasiąkneła tłuszczem i stała sie pysznie pachnąca, chrupiąca i ...tłusta. a zaraz ktoś inny wpadnie i powie że to obleśne obtłuszczanie bułki to zdrada narodowa i trzeba ją tylko podgrzać w piekarniku żeby sie zarumieniła (co ja uważam za niepotrzebne wysuszanie pieczywa)

 

 

wersji jest dużo, opinii jest dużo, gustów jest dużo.

 

jedno co moge powiedzieć - jak weźmiesz prawdziwe mielone mieso a nie kotleta z paczki (oddzielanego mechanicznie z kurcząt), jak dodasz swoje ulubione składniki i sosy, to powinno wyjść spoko

Odnośnik do komentarza

Dziś będąc na zakupach, zachciało się coś zjeść, oczywiście Mc kolejka w (pipi), KFC kolejka w (pipi), a obok pustki przy Burger King, ostatnio jadłem tam z 5 lat temu więc pomysłem że warto spróbować. Zestawik, napój, frytki i whopper z bekonem i czymś tam Jeszce. Powiem że byłem pozytywnie zaskoczony smakiem burgera, bo nie (pipi)ał tak chemią jak te z Mc, frytki powiem szczerze w smaku bardziej mi smakowaly niż te z Mc, z KFC nie porównuje, bo u nich frytki to jakaś komedia.

 

Smak mięsa był bardziej wyrazisty, plus smak samych warzyw, bardziej przypominał jakbym jadł je prosto z talerza. Ogólnie bardzo na plus, miło byłem zaskoczony.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Byłem z babcią w Makdolan dałem jej cheesa podwójnego a ona ugryzła i zdębiała. "Bułka jakaś guma a to dziecko nie jest mięso". Babcia 80 lat, nigdy fast food nie jadła. Miałem doublea dla siebie i naukę o smaku mięsa. Również wolę mięso z Kinga a najlepiej iść do jakiejś burgerowni i nie mieć dylematów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...