Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ależ zjadłem zawijańca. Dużego + ser feta, 13 złotych. Ale pyszniutki i ten sos czosnkowy... Mmmmm...
Lokal, który istnieje chyba ze 20 lat, inne upadają, a on się trzyma. Kuzyn kiedyś tu jadł i mówił, że nawet w Anglii takiego dobrego nie jadł:)
Pamiętam z czasów wagarów - po drugiej stornie jest Mac Donald i zawsze miałem dylemat: 2 zeta za czisburgera, czy za 4 złote wziąć małego kebaba.


Dobrze zjeść raz na ruski rok takiego kebaba. A teraz chyba się zdrzemnę, bo coś ruszyć się nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Słabo dzisiaj z jedzeniem bo robota ruszyła ale odwiedziłem Pana Makdolana i zakupiłem Wieśka podwójnego i Makrojala. Po 9 h chciało mi się jeść więc postawiłem na grubsze kotlety. Makrojal jest dla miłośników smaku mięsa bo w kanapce jest go sporo. Poza tym miękka, nijaka bułka i trochę za sucho podczas gryzienia. Za to podwójny Wieśmak mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, dużo mięsa, dużo dobrego sosu i co najlepsze przyzwoita ilość zieleniny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dla mnie bajgiel ma dwie wady

 

ogólnie wyszło na plus, całkiem spory itp

ale sos chrzaonowy mi jednak mało pasuje, wole majonezowy, albo w sumie jakikowliek inny

druga powazniejsza sprawa to ten cholerny bajgiel - dziurawy, suchawy, twardawy jakby wczorajszy, niepotrzbne jakieś peski na wierzchu, kiepski w smaku (nie jestem fanem tego typu ciemneijszego pieczywa) , ogolnie całość by mi o wiele bardziej przypasowała w zwykłej bułce

 

jeśli ktoś lubi chrzan i bajgle to pwinno mu smakować bo reszta składników fajna

 

 

a te małe serki z bekonem w panierce też spoko, i fajnie z nich można robić drwala wsadzając je do dowolnego burgera

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w tym roku odwiedziłem Maka, bo byłem ciekaw tego bajgla. Całkiem w porządku, choć lepszy byłby inny sos niż chrzanowy, frytki też ok, ale to to samo, co łódki, sos bez zmian. Zestaw powiększony za 22 zł, więc cena nieadekwatna do do jakości żarcia, no ale czasami można spróbować. Generalnie, nie żałuję... i fajna szklana w zestawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...