Skocz do zawartości

Resistance: Retribution


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Hohoho, gierunia jak marzenie. Bracik skomentował to: "Gearsy na PSP" i trudno się nie zgodzić, zwłaszcza biorąc pod uwagę całkiem dobry cover system, jak i sam fakt naparzania w TPP.

Bardzo miłe zaskoczenie, nie sądziłem, że ten tytuł przyciągnie mnie na dłużej, a tu masz. Z drugiej strony to siła arcygenialnego świata Resistance, którego obie części przeszedłem na PS3. W każdym razie polecam osobom, które mają możliwość szarpnięcia w wersję "przedpremierową".

Odnośnik do komentarza

sony zrezygnowalo z tych debilnych kodow wiec nie ma teraz wiekszych problemow.

 

hmmm serio ten multi taki dobry? gralem troszke w multi na okienku na uczelni i szalu nie ma... wszyscy graja na auto aim, sterowanie troche zbyt dretwe jak na realia gry sieciowej. ok. przyznaje sie gralem tylko 15min i raczej na serwerze byli tylko newbe nieradzacy sobie nawet z obracaniem kamera... ale zle wrazenie pozostalo.

Odnośnik do komentarza
sony zrezygnowalo z tych debilnych kodow wiec nie ma teraz wiekszych problemow.

 

hmmm serio ten multi taki dobry? gralem troszke w multi na okienku na uczelni i szalu nie ma... wszyscy graja na auto aim, sterowanie troche zbyt dretwe jak na realia gry sieciowej. ok. przyznaje sie gralem tylko 15min i raczej na serwerze byli tylko newbe nieradzacy sobie nawet z obracaniem kamera... ale zle wrazenie pozostalo.

 

dokładnie, szczególnie ta drewniana rozgrywka psuje multi, do singla pasuje, ale multi jest drętwe. Szkoda, bo tryb został dopieszczony: rangi, lobby, tryby itp.

Odnośnik do komentarza

A mi osobiście odpowiada, zwłaszcza, że autorzy nawet wzięli pod uwagę coś takiego jak łączenie się w klany lub nawet sam Chat Clan! Mi osobiście multi podeszło jak żadne inne na psp. Spotkać mnie zawsze można tylko i wyłącznie na Rotterdamie- CTF. Zazwyczaj sam hostuje, bo inni nie robią tego, a jak się okazuje, zawsze znajdzie się 8 świrów do grania akurat w tym trybie i na tej planszy.

 

W razie czego nick: FmS_kg

Odnośnik do komentarza

Witam mam małe pytanie czy można zainfekować Resistance Retribution nie mając ps3 z resistance 2 ?

czy napisał już ktos program który by tego dokonał :P

 

posiadam tylko psp z konsol i nie mam jak tego zrobić normalnie wiec bardzo by mi to pomogło :P chociaz bez infekcji sobie mozna poradzic jednak chciałbym przetestowac nowe bronie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Mam tą grę razem z PSP i niestety nie przypadła mi do gustu. Grafika wymiata, muzyka może być, sterowanie obłożone jest dobrze (wiadomo, że PSP ma za mało przycisków do tego typu gier), ale sam gameplay ssie pałę. Łażenie od zasłony do zasłony może i byłoby ciekawe, gdyby wymagało czegoś więcej, niż tylko naciskania R w odpowiednim momencie. W Gearsy mogę grać godzinami, tutaj zaś wszystko jest anemiczne, mało dynamiczne i dzieje się bez przerwy to samo. Zasłona, unikanie czerwonych pocisków, zestrzelenie trzech Chimer, kolejna zasłona, kilka robotów...

 

Fabuła co prawda jest dobra, ale nie na tyle, by mnie przyciągnąć dłużej.

 

Gierkę trzymam tylko po to, by mieć w co pograć jak mi HEN nie chce odpalić czasami :P.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...