Skocz do zawartości

Terminator


Rekomendowane odpowiedzi

Gość andertejker

nie mogą od razu przedstawić wojny na szeroką skalę, bo jeszcze ponoć 2 filmy im zostały do zrobienia.

 

a co do rzekomej niespójności w porównaniu tej przyszłości z tą Cameronowską, to się zgodzę z Karolem- tutaj głównie

 

dzień pokazują i to mogą być także inne tereny. poza tym w czasie akcji z T3 mogli sporo namieszać, i pewne kluczowe

 

wydarzenia mogły pójść zupełnie innym torem (ale nie te najbardziej kluczowe, jak np. wysłanie Reese'a przez Connora,

 

żeby ten pierwszy go 'zrobił')

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Nie no, martwić mnie coś zaczęło. Chyba reżyser bardzo się podjarał tym światem, i możliwościami pokazywania fajnych modeli, ale...

 

... czemu nie pokażą wojny jak się zaczęła? Z tego co wiadomo, w filmie T600 czy T800 mają sobie kroczyć, a przecież to są cholernie zaawansowane modele, które Skynet nie zrobił ot tak hop siup. Nowele i gry komputerowe tutaj trzymały ciekawy kanon, pokazując jak Skynet powoli uczył się tego i tamtego, i jak zmieniała się taktyka z czasem (wpierw to była po prostu ilość, a także ruch oporu nie był tak dobrze zorganizowany). Niemniej Skynet z biegiem czasu zaczął co raz bardziej kombinować i choć z improwizowaniem miał pewnie dużo problemów, tak ze strategiami i pułapkami radził sobie co raz lepiej.

 

No i w filmie zamiast pokazać ten proces i początki Skynetu i ruchu oporu, to oni już wchodzą w taką zaawansowaną wojnę, bo co było po T800? T900, T1000 i T-X, z czego T-X stworzony został do niszczenia innych terminatorów (a wedle powieści, w ostatnich czasach wojny, gdy część maszyn zbuntowała się przeciw Skynetowi). Także ciekawi mnie to jak to zostanie rozwiązane i czy odwołają się jakoś do tego.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

może pokażą to w jakiejś formie flashbacków albo coś w tym stylu. no w poprzednich częściach były flashforwardy, więc może w TS odwrotna forma narracji się pojawi.

 

ciekawi mnie też, dlaczego John do jakiegoś gościa w trailerze mówi "you killed my father..., you tried to kill my mother".

 

ostatnio ucieszyła mnie wiadomość, że muzykę do tego filmu komponuje Danny Elfman.

Odnośnik do komentarza
ciekawi mnie też, dlaczego John do jakiegoś gościa w trailerze mówi "you killed my father..., you tried to kill my mother".

 

Mówi to zapewne do T800/T850. W końcu ten model zabił Kyle'a Reese, próbował zabić Sarę Connor, a także John wie od T850 z Terminatora 3, że ten go zabije w przyszłości. Stąd pewnie John próbuje dać do zrozumienia temu modelowi, że mu się nie uda :) To, że ten model nie reaguje, może świadczyć że albo jest jakoś unieruchomiony, albo to jeden z przeprogramowanych przez ruch oporu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość andertejker

moze jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie np. mieli różne wersje tego samego modelu? mniejsze i większe?

może liczba 600, 700 albo 800 dotyczy poziomu zaawansowania technologi zawartej w takim Terminatorze a nie jego rozmiaru.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
dziwne. nowy elektroniczny morderca ma pg13, a adaptacja komiksowa z superbohaterami dostala R.

Na Straznicy nie maja R bez powodu - Rated R for strong graphic violence, sexuality, nudity and language.

Dobrze, ze nie robia filmu dla dzieci bo jest na podstawie komiksu ;]

 

 

ja tam nie wiem czy T bedzie mial Pg13 ale to wielce prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe po co ten "dobry" terminator tam. Z jednej strony rozumiem, że chcieli trzymać się koncepcji, są jakieś "dobre" maszyny, ale hmm... w dodatku konwencja, że został zahibernowany i nadal jest modelem... eee... non sens. Jeszcze będzie, że jest zbawcą świata, bo ktoś mądry zrobił niezależny od Skynetu model, albo coś? Mam nadzieję, że nie spartaczą sprawy. Trochę mi ten gość jak Cameron z TCOSC pachnie :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, ale spartaczyć taką konwencję jest niezwykle trudno. Martwi mnie ten gość-cyborg, bo robią z tego niepotrzebną telenowelę. Tu zasada jest prosta - są maszyny, są ludzie, jest wojna, jedni walczą z drugimi. Film w tej postaci zadowoliłby fanów Terminatora jak sądzę, bo zobaczyli by wojnę ze Skynetem od podszewki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...