Skocz do zawartości

Terminator


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hm, krąży wiele plotek o tym, że

John Connor stanie się cyborgiem

 

 

 

Chodzi o to, że film skończyć się ma walką między Connorem a Marcusem, gdzie Connor zginie. Ruch oporu jednak użyje szkieletu Marcusa, i odrodzić Johna. bo Connor jest dla nich symbolem.

 

 

No a wydawało się, że nie można tego spartaczyć :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

na Avatar to każdy zerknie z ciekawości bo robią go tyle lat,najdroższy film w dziejach,do tego obiecuję rewolucje w 3d i nie ma nawet jednego zdjęcia oficjalnego czy 1sekundy trailera.....ciekawe kiedy wreszcie Cameron coś pokaże(może przy okazji premiery Transformersów wypuszczą trailer Avatara)

 

Co do Terminatora-jestem spokojny,że to będzie dobry film,boję się,tylko samego zakończenia ,a raczej jego braku i jakiegoś chamskiego cfiffhangera bo ta cześć to początek nowej trylogii.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czyżby nikt z foruma nie pokusił się o obejrzenie tej kinówki co leży na torrentach?

Jeśli tak, to rispekt, bo premiera już dzisiaj.

Chciałem do Krakowa jechać na seans w sali cyfrowej, ale okazało się,

że w przypadku tego filmu takowych pokazów nie będzie :(

A 'Szybko i Wściekle' to mieli. Kierwa.

Odnośnik do komentarza

czy rzeczywiscie warto isc do kina na ten film, nawet jesli nie stoii za tym J. Cameron? nie wiem czy oglądaliście Sarah Connor Chronicles ale ja tak. I wiem ze nie warto.

 

 

a "Terminators" bym zobaczył z ciekawosci, moze przypomnialyby sie najlepsze lata Van Damme i Segala, bo ta zapowiedz ma wlasnie taki klimat jak ich wczesne filmy. albo TC 2000

 

70519243.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Raczej watpie, zeby ten film był słaby. Nie nazwałbym też tego pełnoprawna kontynuacją Terminatora, raczej nowym podejściem do tematu. Trailery były bardzo zachęcające w kazdym badz razie.

Odnośnik do komentarza

Podchodząc do tematu z twojego punktu widzenia film może być nawet ok. biorąc pod uwage obsade filmu. T3 nie świecił specialnie oprócz Arnolda który też jakoś sie nie popisał oprócz tego ze dostał wagon $.

 

Bale to rewelacyjny aktor, lubie go. po tym co napisałeś zastanawiam sie czy nie dac filmowi szansy i nie skusic sie na bilet do kina bo 16zł za bilet to 3'ka w totka <_<

Odnośnik do komentarza

Jak ktos szuka w T4 filmu ala Requem, Pi, itp to nawet rekomendacja Transformerowa nie pomoze. Film dla rozrywki - taka prawda. Plusem jest tego ze pokazana jest wojna a nie powrot Terma po Connora po raz 4... Z reszta nawet Arnie tutaj by nie pasowal bo z tego co widac na trailerach roboty sa robotami a nie robotami w skorze ludzkiej.

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck

ja tam jakos specjalnie nie podniecalem sie T4, ale gdy 2 tygodnie temu bylem w kinie na Aniolach to puscili trailer i na duzym ekranie zrobil na mnie wrazenie tak wiec juz mam rezerwacje na dzisiaj, zabieram ze soba kobiete i martwie sie tylko zeby jej sie chociaz troszke spodobal no ale coz ja stawiam bilety to i warunki:)

Odnośnik do komentarza
Jak ktos szuka w T4 filmu ala Requem, Pi, itp to nawet rekomendacja Transformerowa nie pomoze. Film dla rozrywki - taka prawda. Plusem jest tego ze pokazana jest wojna a nie powrot Terma po Connora po raz 4... Z reszta nawet Arnie tutaj by nie pasowal bo z tego co widac na trailerach roboty sa robotami a nie robotami w skorze ludzkiej.

A ktoś tak napisał? Oczekiwałem filmu na poziomie pierwszych dwóch terminatorów. Jednak jak tylko zobaczyłem ksywkę reżysera to marzenia poszły się je.bać. W dodatku recenzje nie nastrajają pozytywnie.A co do Transformersów, to sequel tego filmu zapewne będzie lepszy od nowego terminatorka, ba jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza

Rozne recenzje czytamy.Ogolnie z tych czytanych przeze mnie wyglada ze nie jest to oscarowa produkcja (watpie by takiej sie ktokolwiek spodziewal) lecz i tak jest dosc dobrym kawalkiem kina.Ja jutro sie wybieram i wiem ze sie nie zawiode.Nie mam jakiegos jebnietego podejscia pseudo krytyka wiec o nic sie nie boje.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...