Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

http://wwp.greenwich...a/pacific-time/ - czas na pacyfiku

http://blog.us.plays...n-to-all-today/ - notka z bloga

 

Zobaczymy za 2 minuty!

 

dobra link no niusa zly ale tam tez mozna znalesc ten wpis, nie chce mi sie zedytowac, lol

 

 

Nic nie ma ;(

Edytowane przez Łidżet
Odnośnik do komentarza
Cytat z recki:Polygamia

Na pochwałę zasługuje też lokalizacja. Głosy dobrane i podłożone są bardzo dobrze, a co więcej zlokalizowane są też żarty. Na przykład przy wejściu do wioski położonej w górach Tybetu Nathan pyta: Czy ktoś tu mówi po polsku? Polska wersja językowa jest na tyle dobra, że podczas przechodzenia gry ani na chwilę nie czułem potrzeby zmiany na angielski. Gratulacje dla SCE Polska.

 

Niech juz bedzie 16.10 :good:

Odnośnik do komentarza

Srednia ocen na metacritic

 

Najwyzej oceniana gra Ever? srednia z 17 recenzji

 

Najlepiej ocenione gry wg metacritic

 

1. Nintendo 64: Legend of Zelda: Ocarina of Time (1998) 99

Nintendo

 

2. Playstation: Tony Hawk's Pro Skater 2 (2000) 98

Activision

 

3. Dreamcast: Soul Calibur (1999) 98

Namco

 

4. Xbox 360: Grand Theft Auto IV (2008) 98

Rockstar Games

 

5. Playstation 3: Grand Theft Auto IV (2008) 98

Rockstar Games

 

6. Playstation 3: Uncharted 2: Among Thieves (2009) 98

Sony Computer Entertainment

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Radzilbym sie uspokoic z podjarka ocenami - takie GTA IV sie znajduje wyzej od Uncharted, a wielu osobom ta gra sie nie podoba i uwazaja ja za slaba. Mi osobiscie przypadla do gustu, nawet dwa razy przeszedlem - ale fakt jest taki, ze te recenzje coraz mniej znacza. Kiedys ekstra oceny mialy tylko naprawde najlepsze, przewaznie rewolucyjne pod jakims wzgledem gry - teraz dzieki gestszemu sypaniu sie dobrych ocen, spadla ich wartosc. Patologia jest rowniez burzenie sie, ze dana gra nie dostala 10/10. Wedlug mnie taka ocena powinna byc zarezerwowana dla gry idealnej / rewolucyjnej, wnoszacej bardzo wiele do gatunku.

Uncharted 2 z pewnoscia bedzie wymiatac, ale radze sie zbytnio nie napalac, bo zamiast rewolucji mamy tu raczej do czynienia z rewelacja ;]

Odnośnik do komentarza

Gamerankings jest troche lepsza strona. Sa tam recenzje z bardzo zamierzchlych czasow i aktualnie uncharted 2 zajmuje 4 miejsce, za zelda: ocarina of time, GTA4 i super mario galaxy. Roznice sa mniejsze niz 0.5% ale kto wie moze jeszcze pojdzie do gory, czekam na ocene gamespot oni czesto daja 'stonowane' oceny ;)

kał prawda. Zobacz sobie ile recenzji miala Zelda - kilkanascie. Teraz gry ocenia zazwyczaj kilkadziesiat serwisow. Zelda to juz tylko legenda, gdyby swego czasu otrzymala tyle recek co dzisiejsze tytuly, to na bank by miala mniejsza srednia. Teraz zawsze znajda sie frajerskie serwisy, ktore prawdziwemu dzielu sztuki wystawia 7-8/10

 

osobiscie wole metacritic - U2 dostalo juz 18 recenzji i ma srednia 98!! Jest system-seller, zaraz obok MGS4!

Odnośnik do komentarza

Gamerankings jest troche lepsza strona. Sa tam recenzje z bardzo zamierzchlych czasow i aktualnie uncharted 2 zajmuje 4 miejsce, za zelda: ocarina of time, GTA4 i super mario galaxy. Roznice sa mniejsze niz 0.5% ale kto wie moze jeszcze pojdzie do gory, czekam na ocene gamespot oni czesto daja 'stonowane' oceny ;)

kał prawda. Zobacz sobie ile recenzji miala Zelda - kilkanascie. Teraz gry ocenia zazwyczaj kilkadziesiat serwisow. Zelda to juz tylko legenda, gdyby swego czasu otrzymala tyle recek co dzisiejsze tytuly, to na bank by miala mniejsza srednia. Teraz zawsze znajda sie frajerskie serwisy, ktore prawdziwemu dzielu sztuki wystawia 7-8/10

 

osobiscie wole metacritic - U2 dostalo juz 18 recenzji i ma srednia 98!! Jest system-seller, zaraz obok MGS4!

 

To że dostaje wysokie noty nie oznacza wcale że jest system sellerem. Co dobitnie zreszta pokazują niektóre wysoko ocenione tytuły na ps3.

Odnośnik do komentarza

Gamerankings jest troche lepsza strona. Sa tam recenzje z bardzo zamierzchlych czasow i aktualnie uncharted 2 zajmuje 4 miejsce, za zelda: ocarina of time, GTA4 i super mario galaxy. Roznice sa mniejsze niz 0.5% ale kto wie moze jeszcze pojdzie do gory, czekam na ocene gamespot oni czesto daja 'stonowane' oceny ;)

kał prawda. Zobacz sobie ile recenzji miala Zelda - kilkanascie. Teraz gry ocenia zazwyczaj kilkadziesiat serwisow. Zelda to juz tylko legenda, gdyby swego czasu otrzymala tyle recek co dzisiejsze tytuly, to na bank by miala mniejsza srednia. Teraz zawsze znajda sie frajerskie serwisy, ktore prawdziwemu dzielu sztuki wystawia 7-8/10

 

osobiscie wole metacritic - U2 dostalo juz 18 recenzji i ma srednia 98!! Jest system-seller, zaraz obok MGS4!

 

To że dostaje wysokie noty nie oznacza wcale że jest system sellerem. Co dobitnie zreszta pokazują niektóre wysoko ocenione tytuły na ps3.

No, wiadomka, ale mam nadzieje, ze U2 sie sprzeda - spora baza uzytkownikow konsoli zrobi swoje, no i takie recenzje...ahh, bedzie 4-5 mln jak nic!

Odnośnik do komentarza

Stawiałbym raczej na 3,5 mln ale generalnie się zgadzam. Marka czyni cuda, spójrzcie na Gran Turismo 5: Prologue. Żeby nie było, gra jest IMO świetna, nie żałuję zakupu, ale spójrzmy prawdzie w oczy, to mocno rozbudowane demko za cenę platynki. Sprzedało się z tego co wiem ok. 5mln. A wszystko dzięki marce, gdyby nie to, że grę stworzyło Polophony Digital, gra sprzedałaby się w góra 1mln "No bo chyba ich pop*erdoliło żebym za demo płacił". A tak, to jest "O, spoko, będzie można pograc w GT przed premierą GT5 (gra z tego co kojarzę wyszła na ponad rok przed planowaną premierą, i dzięki obsuwie ogłoszonej parę dni temu na ok. 1.5 roku) ! Biorę!"

 

EDIT - właśnie sprawdziłem, wg. VGchartz 3.14m tego GT5P poszło w świat. Gtplanet twierdzi że ok. 5mln, więc stawiam że ci pierwsi nie liczyli wszystkich tych, którzy grę z PSN ściągnęli.

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza

Stawiałbym raczej na 3,5 mln ale generalnie się zgadzam. Marka czyni cuda, spójrzcie na Gran Turismo 5: Prologue. Żeby nie było, gra jest IMO świetna, nie żałuję zakupu, ale spójrzmy prawdzie w oczy, to mocno rozbudowane demko za cenę platynki. Sprzedało się z tego co wiem ok. 5mln. A wszystko dzięki marce, gdyby nie to, że grę stworzyło Polophony Digital, gra sprzedałaby się w góra 1mln "No bo chyba ich pop*erdoliło żebym za demo płacił". A tak, to jest "O, spoko, będzie można pograc w GT przed premierą GT5 (gra z tego co kojarzę wyszła na ponad rok przed planowaną premierą, i dzięki obsuwie ogłoszonej parę dni temu na ok. 1.5 roku) ! Biorę!"

 

EDIT - właśnie sprawdziłem, wg. VGchartz 3.14m tego GT5P poszło w świat. Gtplanet twierdzi że ok. 5mln, więc stawiam że ci pierwsi nie liczyli wszystkich tych, którzy grę z PSN ściągnęli.

poszlo 3.14 mln GT5P w pudelku, dolicz do tego edycje do sciagniecia z sieci i lekko moze byc nawet ponad 5 mln...

 

Ja wierze w Uncharted 2 - jedynka byla rewelacyjna i jak na mala baze uzytkownikow PS3 w 2007 roku sprzedala sie i tak rewelacyjnie. Dwojka ma bardzo wysokie oceny, ma multiplayera, doskonala grafike oraz wyrobioną marke. Zobaczycie, ze juz na starcie zejdzie 1 mln sztuk :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wierzę za cholerę w 4-5 baniek. Tak jak ktoś napisał po słabej sprzedaży K2, 2-3 bańki na U2 to i tak będzie bardzo dużo. Zresztą ilość sprzedanych egzemplarzy ma się nijak do samej gry. H3 czy teraz ODST sprzedaje się fenomenalnie a dla mnie te gry mogły by nie istnieć.

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-train-uncharted-2/56955

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-sanctuary-uncharted-2/56953

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-lost-uncharted-2/56951

 

Prezentacje trzech nowych mapek. Co dokładnie jest w tych filmikach, nie wiem bo nie oglądam. Więc jak coś to na własne ryzyko.

 

Te dzisiejsze demo, to jest dokładnie ta sama beta co ign rozdawał na nią kody? Czy są jakieś nowe mapki czy tryby?

 

Nie wierzę w to że, statsy z bety będą przechodzić do fulla. To byłaby głupota.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli komuś podobał się multiplayer w Gears of War, to Uncharted 2 będzie dla niego idealnym tytułem. Jest to takie GeoW, z kilkoma nowymi elementami. Przede wszystkim jest szybciej i można się wspinać. Jeżeli chodzi o ilość amunicji, którą trzeba wpakować w wroga, moim zdaniem jest idealnie. Polecam trochę pograć, ja na początku też strzelałem i nic. Zależy jaką mamy broń, ale polecam strzelać seriami (zwłaszcza jeżeli biegamy z AK). Jedna króciutka seria w głowę i po przeciwniku. Mapki także świetne zaprojektowane. Obecnie nie widzę większych minusów, pogra się trochę więcej, to pewnie coś znajdę. Na obecną chwile jestem mega pozytywnie zaskoczony!

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

gra kozak, to jest właśnie coś jak girsy 2 bigger better and more baddas :potter:

 

czyli ulepszony u1 + multi + co-op mi wystarczy. Demo daje dużo frajdy, fajny motyw jest z nagrywaniem filmików po partyjce w multi.

 

Grafika fakt można się przyzcepić do tekstur jak i do ich doczytywanie ale detale, światło, rozpierducha, design robi. Jedna z najładniejszych gier na ps3, nie ma szału ale jest solidnie dla mnie oprawa mocne 9/10.

 

w singlu też będzie co-op? :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...