Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem ch*jnia, a nie jakiś przełom graficzny.

 

 

@Grigori

Mógłbyś zaprosić panów do Console Wars? ;)

Tak.

 

Wypier.dalać!

 

 

Dopóki gra nie wyjdzie, nie chce tutaj widzieć przykładów w formie gifów, czy obrazków. Umieszczanie ich świadczy o Waszym niskim poziomie, klapkach na oczach, które pozwalają patrzeć tylko w jednym kierunku, etc. Takie posty będą kasowane, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji, która miała miejsce w przypadku tematu o Killzone.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Jura dzięki za fotki. Gra w multi wygląda niesamowicie. Zdecydowanie jest to najładniejszy multi jaki powstał do tej pory na konsolach. Singla już nie mogę się doczekać.

 

Swoją drogą to oświetlenie i HDR podczas gry urywa głowę. Takie rzeczy tylko na PS3.

Odnośnik do komentarza

Don_Pedro --> szczerze to mam wątpliwości by gra sprzedała sie w ilości 4-5 mln. Cięzko może być. To nie tak znana marka jak MGS czy CoD. IMO pójdzie około 3 mln, może potem zacznie wzrastać powoli do 4mln.

 

4-5 mln. jest realne ale jeśli Sony zrobi jak to się mówi dobre reklamowe show bo marka jest znana ale wśród posiadaczy PS3, a gra jest kompletna

czyli ma wszystko:

świętą gafę ,

klimat,

no dobry multi ;-)

nie dziwie się że zbiera dobre oceny, bo jest to pretendent do gry roku

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

w demie dostępny też jest coop i tu można więcej zobaczyć odnośnie samego singla, nie udało mi ię jeszcze zagrać na hard, ale tam pewnie można sprawdzić AI. Nie wiem ile z pełnej wersji coopa dostalismy tutaj, ale jeśli tak będzie dalej to zapowiada się naprawdę kozacka zabawa. Nigdy też nie udało mi się zagrać w ostatni tryb coop, brakuje chętnych?

pojawiły się pokazówki innych map do multi

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-train-uncharted-2/56955

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-lost-uncharted-2/56951

Odnośnik do komentarza

Gralismy z ozim w coopa dosc dlugo, rozne poziomy trudnosci i rozne tryby, we dwoch. Hard rozni sie tym ze konsola bije 2x mocniej, oprocz tego coop (przejscie danego segmentu - miasto) na kazdym poziomie mial ten sam uklad przeciwnikow.

 

Mlocilo sie ZAWODOW, zadnych lagow, skype na PC w tle (nie mam headseta ;]) i jazda. Potem probowalismy trybu ze skarbem i chyba go nawet przeszlismy, nie jestem pewien (doszlismy do 6 rundy). Calkiem sporo kasy wlecialo.

 

Generalnie jestem BARDZO mile zaskoczony... i w sumie przekonalem sie troche do serii, pierwsze uncharted przechodze teraz trzeci raz, wprawdzie robie to dla platyny ale powiem szczerze ze bawie sie lepiej niz za pierwszym razem, kiedy nie umialem strzelac :P

 

Ale ten multi to w dalszym ciagu tylko zabawka na pare/parenascie dni... :]

 

Chyba ze beda to ciagle update'owac nowymi mapkami, bo te sa naprawde fajne (zastrzegam ze sie nie znam, ale tutaj mi sie podobalo ;] )

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Tu masz materiał z 7 map

http://www.ps3site.pl/przeglad-map-z-uncharted-2/21042/

 

Ile ich będzie w pełnej wersji? Coś słyszałem o 8.

Odnośnik do komentarza

"I?m not 100% certain when it happened. I think it?s when I had Nathan Drake atop a building in a war-torn Nepalese city, cornered and being fired upon by a helicopter, engaged in a fist fight with the screen slowly draining of color, snapping my enemy?s neck and quickly rolling into cover to reload my grenade launcher only to turn and fire upon the chopper one last time as I watched it crash and explode. I think this is when I realized that Uncharted 2: Among Thieves was the best single-player game I have ever played."|

 

Wstep do recenzji na g4tv.com

 

Kurde jak ja sie nie moge doczekac tej gry :/

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Cud, miód i orzeszki, ale... wczoraj po 30 minutach siedzenia przy becie, rozegrałem dwa mecze. Wqrviłem się i wróciłem do Batmana.

Jeżeli nie poprawią wyszukiwania gier, multi w U2 będzie ciekawostką dla wytrwałych desperatów...

Póki co mówię becie pass - szkoda czasu.

 

Dziwne, takie problemy miałem jak beta nie była jeszcze ogólnodostępna na Store ale teraz czekam na mecz max 1min i to wieczorami, gdy najwięcej ludzi gra. Wczoraj aż się zdziwiłem, że tak szybko to działa.

Odnośnik do komentarza

Cud, miód i orzeszki, ale... wczoraj po 30 minutach siedzenia przy becie, rozegrałem dwa mecze. Wqrviłem się i wróciłem do Batmana.

Jeżeli nie poprawią wyszukiwania gier, multi w U2 będzie ciekawostką dla wytrwałych desperatów...

Póki co mówię becie pass - szkoda czasu.

 

Dziwne, takie problemy miałem jak beta nie była jeszcze ogólnodostępna na Store ale teraz czekam na mecz max 1min i to wieczorami, gdy najwięcej ludzi gra. Wczoraj aż się zdziwiłem, że tak szybko to działa.

 

Mi rowniez wyszukiwalo gry w ciagu kilkudziesieciu sekund, a gralem gdy bylo ~5k osob.

 

Notabene 5k osob to jest nic lol... ciekawy jestem jak wyglada struktura sieciowa, mamy osobne servery od amerykancow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...