Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądajcie tej recki chyba że chcecie wiedzieć kto jest głównym złym, kto umiera, kto gra na dwa fronty, jaki jest twist itd. W sumie gra fabułą nie zaskakuje, ale mimo wszystko fajniej samemu to odkrywać. Ja w U2 zagram i tak gdzieś za pół roku, więc już zdążę zapomnieć co i jak. Dla ludzi, którzy chcą łyknąć gierkę w najbliższym czasie ta recenzja ma zdecydowanie za dużo spoilerów.

Odnośnik do komentarza

Pobawislimy sie dzisiaj troche wiecej na crushing i powiem szczerze ze to jedyny sluszny tryb na coopa ;] Normal jest po prostu tak zalosny ze glowa mala (nudy, straszne) a hard ma taki sam uklad przeciwnikow jak normal tylko mocniej bija.

 

Ale bicie trzech opancerzonych naraz ('boss w drugim segmencie' ;p) to swietna sprawa, coprawda trzeba grac na headshoty wtedy, ale co tam. Z kazda kolejna sesja ten coop podoba mi sie coraz bardziej i nie moge sie doczekac wiekszej ilosci map :]

Odnośnik do komentarza

tu chyba o cos innego chodzi niz przeciazenie serwerow,z kumlem tez sie nie mozemy zaprosic-nie da rady,pojawi mi sie na liscie na ulamek sekundy i znika,za to jak 3ci koles zaprosil kazdego z nas to razem gralismy.z innymi ani ja ani on nie ma tego problemu.cos jest nie tak ale napewno to kiedys naprawia bo sporo ludzi ma ten problem

Odnośnik do komentarza

Wczoraj , rozegraliśmy trzyosobowo obecną w becie misje w kooperacji . Cóż , nie ukrywam , że jest to jeden z lepszych coop-ów na rynku. Po L4D, nic nie dostarczyło mi tyle fanu , co U2 co-op, oby tylko wszystkie misje trzymały taki poziom.

Bez bugów się niestety nie obeszło , kilka razy się zablokowałem w miejscu i przez kilka sekund się ruszyć nie mogłem , ale to w końcu beta...

 

Za to multi bez większych zastrzeżeń , moim zdaniem będzie to miły dodatek do wypasionego singla (trailer w becie mnie rozwalił) i co chciałem dodać , że osoby grające w Gearsy (na X-ie) mają o wiele łatwiej, gdyż rozgrywka jest bardzo podobna. :thumbsup: Na plus dobrze rozwiązane lobby, oraz jeszcze ciekawiej rozwiązane perki , nie ma ich kosmocznie dużo upchanych na siłe - każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Dubbing na prawde na wysokim poziomie. O grafice nie wspominam , bo każdy wie jak jest ;)

Must have na premiere 100%-owy

Edytowane przez TheBesTia
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...