Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

krew już była w 1 części i jest w multi, może nie leje się hektoliktrami, ale po trafieniu z przeciwnika bryzga, ale jest trudno zauważalna, pewnie chodzi o cut scenki :turned:

 

tak dla podenerwowania, yebani sojusznicy

Naughty Dog gives out free copies of Uncharted 2 to cinematic event attendees

http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF-Console-Game-Examiner~y2009m10d5-Naughty-Dog-gives-out-free-copies-of-Uncharted-2-to-cinematic-event-attendees

 

a jak było w stolycy, ktoś coś wygrał, dostał może?

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

ziemia1 mowisz powaznie? :o Przeszedlem te gre trzy razy i wydawalo mi sie ze nigdy krwii nie widzialem :P No coz... musi byc faktycznie bardzo 'delikatna'.

 

Ficus, moze uzywaja Divx'a jako kodeka do scenek? ;)

 

Jezeli chodzi o wymogi miejsca na HDD to swietna wiadomosc... Kazda gra powinna tak dzialac. Ja wiem ze to bardzo denerwujace i niektorzy moga miejsca nie miec itd itp... ale z tym wszystkim mozna sobie poradzic bez wiekszych problemow, a granie w gre doczytujaca z dysku jest duzo przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Arkadii w Sony Center. Prawie nikogo nie było o godzinie 13. Nawet dziesięciu osób. Dwa kartonowe standy z Nathanem i cztery stanowiska, z których jedno nie działało. 2 hostessy, które pomagały w grze. Trzeba było stać bo nie było żadnych siedzeń. O 15 mieli przyjść Justin Richmond i ktoś tam jeszcze ale nie chciało mi się na nich czekać. Nie sprzedawano żadnych plakatów, gadżetów itp. Jeśli komuś zależało na podpisie trzeba było pofatygować się z czymś własnym. Słaba reklama, zły czas i miejsce. Nawet nie zagrałem bo niedługo zgarnę pełną wersję, więc po co. Napisze tylko tyle, że w tej części trzeba mieć więcej cierpliwości bo w misjach skradanych jak zostaniemy zauważeni musimy zaczynać od checkpointu.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Arkadii w Sony Center. Prawie nikogo nie było o godzinie 13. Nawet dziesięciu osób. Dwa kartonowe standy z Nathanem i cztery stanowiska, z których jedno nie działało. 2 hostessy, które pomagały w grze. Trzeba było stać bo nie było żadnych siedzeń. O 15 mieli przyjść Justin Richmond i ktoś tam jeszcze ale nie chciało mi się na nich czekać. Nie sprzedawano żadnych plakatów, gadżetów itp. Jeśli komuś zależało na podpisie trzeba było pofatygować się z czymś własnym. Słaba reklama, zły czas i miejsce. Nawet nie zagrałem bo niedługo zgarnę pełną wersję, więc po co. Napisze tylko tyle, że w tej części trzeba mieć więcej cierpliwości bo w misjach skradanych jak zostaniemy zauważeni musimy zaczynać od checkpointu.

 

ja bylem dzisiaj ledwo po 15 i nie załapalem sie na plakat - niestety. W ogole jak tam przyszedłem to nie wiezielem gdzie oni na poczatku siedza ale w końcu dostalem podpisy na 1 czesci. rzeczywiscie w ogole nie bylo marketingu odnosnie tego spotkania;/ ale moze to i dobrze bo mozna bylo spokojnie pogadac nie bylo kolejki ani do gry ani do samych tworcow obu czesci.

Odnośnik do komentarza

trzcina for u

http://i278.photobucket.com/albums/kk81/Goreomedy/Uncharted2_AmongThieves_2.jpg

 

Japońska okładka

uncharted2japanese.JPG

 

Ta gra nie powinna się dobrze sprzedać w Japonii ze względu na samą okładkę :mellow:

Ciekawe kto tam te okładki wymyśla :P

no chyba żartujesz, zayebista okładka, klimatem nawiązuje właśnie do filmów przygodowych z wczesnych 70 no ma to cóś

zresztą pewnie większości z was się nie będzie podobać, ale ja pamiętam czasy kiedy plakat z filmu w Polsce był dziełem sztuki, a nie wymysłem marketingu. Czasem plakat był lepszy niż film. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/5,80292,7017988,Polski_plakat_w_Londynie.html?i=0

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...