Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłem MM i EMPIK w celu dokonania rozpoznania strategicznego względem wersji limitowanej lub z bonusowym filmem. Z informacji jakie otrzymałem wynika że:

- MM będzie sprzedawać grę 14 lub 15 października w cenie 239zł bez żadnych dodatków :( (termin zależy od tego kiedy dostaną towar)

- EMPIK przewiduje premierę na 20 lub 21 października, cena również 239zł, o wersji limitowanej wiedzą tylko tyle, że może się pojawi ale nie wiadomo w jakiej cenie (pan z obsługi był w ogóle zdziwiony, że pytam o taką grę :( )

 

Sklepy odwiedzone MM i EMPIK Zabrze CH M1, EMPIK Plejada Bytom

No chyba ich coś poje... . Jeśli w pobliskim MM okaże się,że cena będzie podobna to podziękuje i zamawiam przez neta ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież MM i Empik zawsze mają wersje "specjalne" tzn. dla frajerów. Wystarczy wejść na ceneo lub allegro i sprawdzić jaka jest właściwa cena.

burnout paradaise ultimate box w dniu premiery za 119,-

dead space pare dni po premierze 179,-

to mm

 

w empiku kupilem wcale nie tak dlugo po premierze cod:ww, nie pamietam za ile, ale ze 2 dyszki taniej niz na allegro chodzily

 

owszem, czesto maja tam "super promocje", ale gry zlokalizowane maja tam raczej rozsadne ceny, dlatego zdziwilem sie K_J podal kwoty zaczynajace sie od dwojki

 

nie zamowilem preordera, bo nie chce powtorzyc sytuacji z killzone (empik z koszulka i chyba playna za grosze, mm z filmem, oba w podobnej cenie co moj preorder i ze dwa dni wczesniej) i mam nadzieje, ze sie nie zawiode na jednym z tych sklepow (czwartej alternatywy raczej nie ma)

Odnośnik do komentarza

jeśli ktoś chce recenzja gamespotu is łonline spoilery lecą od początku videorecki

http://www.gamespot.com/ps3/action/uncharted2amongthieves/review.html

 

a i jeśli komuś nie spodoba się to co zobaczy w pełnej wersji

Justin Richmond (twórca multi w U:AT) revealed that programmers are already optimising on the engine, and have been split into groups to work on "whatever we're going to do next".

 

"Hahaha. I don't know what we'll do next actually," answered Richmond, when asked what that was.

i kilka innych info poniżej, odnośnie multi

http://www.eurogamer.net/articles/naughty-dog-details-uncharted-2-dlc

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem waszego zdziwienia tym że w mm empikach itd nic nie wiedzą lub wiedzą mało i źle, oni są w pracy, niekoniecznie wymarzonej. Mają masę produktów do sprzedania, jedyny kto może to zmienić to dystrybutor który ma świetne kontakty z daną firmą i wie jak przekazać informację, aby nie utknęła gdzieś po drodze. Chcecie żeby to się zmieniło, to nie zostawajcie game designerami, redaktorami portali, newsmanami itd. Postawcie sobie za cel zostać zakochanym w swojej pracy sprzedawcą gier w sklepie sieciowym, po 2 tygodniach domyślicie się że to zła droga i lepiej zostać sprzedawcą na allegro bo tam zyebią cię tylko negatywem na który możesz odpowiedzieć.

 

Drake też nie ma lekko szukając tych wszystkich skarbów i oszczędzając na kosztach (bynajmniej nie ludzkich)

Odnośnik do komentarza

obdzwonilem pare sklepow w wawie i nie ma mowy zeby dostac gre przed premiera. Niektórzy to dopiero w pt. za tydzien beda mieli...

Wiecie moze czy mozna gdzies dostac wczesniej na terenie wawy( najbardziej chcialbym zgarnac limitke)?

K2 wyrwałem w złotych tarasach, games coś tam shop.

Musisz się dobrze uśmiechać i byc ubrany jak nol lajf, żeby Ci sprzedali. :whistling:

Super-hiper hasło to ' Chloe ma fajna pupę! "

Odnośnik do komentarza

Ładny theme w oczekiwaniu na Uncharted 2 do ściągnięcia z poziomu przeglądarki PS3:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=17931837&postcount=4643

e: wchodzimy na mediafire, ignorujemy otwarcie drugiego okienka, czekamy aż pojawi się link, najeżdżamy kursorem na niego, dajemy trójkąt - File - Save Target.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Kiedys w gazetach (w PE tez) byly rozpisane poszczegolne punkty w oceniaczce i jak recenzenci sie do nich odnosza ( od 1 do 10), teraz juz tego nie widze. A przydaloby sie ponownie to umiescic ,bo jak widac kazdy inaczej interpretuje oceny. Dla mnie 1 to totalny szit i profanacja dla rynku gier, a 10 gra idealna, wnoszaca nowe standardy, rewolucja i wogole nie mozna sie do niczego przyczepic ( a ze do kazdej gry mozna sie przyczepic to 10 by byla ocena niedoscigniona ). Ok koncze OT, ale chcialem jeszcze wyjasnic o co mi chodzilo z tymi ocenami. Pozdro i bez spinki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

W tego typu marketach to chyba nawet Bóg sam jeden nie wie na jakiej zasadzie są tam układane ceny.

 

W takim Saturnie kupiłem oficjalnie 2 dni przed premierą NFS Shifta za 167zł. Przychodzac tam niecałe 2 tygodnie później cena na pudełeczku jaka widniałą to 159zł + dodatek w postaci karnetu na gokarty!! Szlag mnie trafił ale co tam. Przychodzę tam wczoraj (mam po drodze ze szkoły) i widzę cenę 179zł za NFSa. Cuda na kiju.

 

O niektórych kwiatkach nawet nie wspominam. Raz ceny są zachęcające a czasem tak wywindowane że łeb odpada.

Odnośnik do komentarza

W takich sklepach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zazwyczaj w MM ta sama gra ma dwie różne ceny, po jednej stronie regału cena 229zł a po drugiej 199zł lub niżej. Ostatnio widziałem za 199zł PoP + Splinter Cell (pack od ubisoftu) by po drugiej stronie regału zobaczyć samo PoP za 229zł :D

Raz w MM Kielce natrafiłem nawet na używanego Dual Shocka 3 zapakowanego "gustownie" w oryginalne opakowanie. Nowy pad jest taki matowy a ten był wytarty, tak się błyszczał i patrząc pod gałki widać było że były na nich takie obręcze od obtarcia o obudowę. A cena za tego pada? Oczywiście 199zł :D

Czyste złodziejstwo!

Odnośnik do komentarza

W takich sklepach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zazwyczaj w MM ta sama gra ma dwie różne ceny, po jednej stronie regału cena 229zł a po drugiej 199zł lub niżej. Ostatnio widziałem za 199zł PoP + Splinter Cell (pack od ubisoftu) by po drugiej stronie regału zobaczyć samo PoP za 229zł :D

 

 

Przy kasie i tak jest ta sama cena, ta niższa ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

skonczmy moze juz temat skllepow i skupmy sie na grze, ok?

 

A więc jestem po 10 rozdziale i ogólnie moge stwierdzic że to lepszy,chyba pod każdym względem Drake's Fortune.No może poza zagadkami i fabuła które stoją dalej na tym samym poziomie.Najbardziej zachwyca ilość detali i dbałość o szczegóły,często po prostu zatrzymywałem się aby módz to wszystko ogarnąć.Poza tym kamera i częste zmiany otoczenia tworzą naprawde filmowy klimat.Jest na co czekać.

 

Trofea są naprawde beznadziejne,zwykłe nabijanie.Szkoda bo było pole do popisu.

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...