Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Starczy dolarów na wszystko w sklepie singlowym po zdobyciu platyny? Bo mi się z U:DF nie chce bonus wczytać, podobnie jak połowie internetu. <_<

nie chce Cie sklamac, ale chyba starczy. po zdobyciu platyny mam 800 kola, a po samym przejsciu na hard wykupilem wszystkie dodatkowe filmy i grafiki koncepcyjne, chyba z 5 skorek i 5 broni. mysle ze te 800 starczy do wykupienia calej reszty jaka jest w sklepie. dodam, ze wczytalem save z U:DF, wiec bez tego mialbym 700 tysiecy ;)

Odnośnik do komentarza

Nowy patch, czyli który? Ten z trofeami, czy jakiś nowy jest? Bo nie mam już U1.

jeden tylko byl

 

I chyba w tym patchu tkwi problem, bo instalka gry z patchem na dysku jest, a nie mam save'a z ukończonym U1 (save'a niechcący skasowałem ale grę ukończyłem - zostały trofea) i dostałem tą bonusową kasiorkę w U2.

Odnośnik do komentarza

Na samym koncu sie w(pipi)ilem, wpadlem pod jakas skałe i nie moglem z niej wyjsc, musialem zrestartowac walke z bossem ;[

Ostatni boss jest banalny :/

Nowy patch, czyli który? Ten z trofeami, czy jakiś nowy jest? Bo nie mam już U1.

jeden tylko byl

 

I chyba w tym patchu tkwi problem, bo instalka gry z patchem na dysku jest, a nie mam save'a z ukończonym U1 (save'a niechcący skasowałem ale grę ukończyłem - zostały trofea) i dostałem tą bonusową kasiorkę w U2.

Ja skonczylem U1 jak jeszcze nie bylo trofeow, mam sejwa i kasy nie dostalem. Gra szuka trofeow nie sejwa,

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ostatnia walka w grze ssie na maxa...tak naprawde odebrala mi sporo przyjemnosci z samej gry. Rzadzi nia tylko przypadek...a to ze nie ma w niej checkpointa jest mega slabe...nie czaje jak goscie mogli cala gre tak fajnie zrealizowac a tak s(pipi)ic finalna walke...

 

To racja. Jest zbyt prosta. Przeszedłem ją za drugim podejściem. Po co Ci w niej checkpointy? Ostatni boss jest naprawdę banalny. Podczas gry w poprzednich chapterach było momentami dużo trudniej.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka w grze ssie na maxa...tak naprawde odebrala mi sporo przyjemnosci z samej gry. Rzadzi nia tylko przypadek...a to ze nie ma w niej checkpointa jest mega slabe...nie czaje jak goscie mogli cala gre tak fajnie zrealizowac a tak s(pipi)ic finalna walke...

 

To racja. Jest zbyt prosta. Przeszedłem ją za drugim podejściem. Po co Ci w niej checkpointy? Ostatni boss jest naprawdę banalny. Podczas gry w poprzednich chapterach było momentami dużo trudniej.

a ja przeszedlem ja na samym QTE...to co jest w niej najbardziej slabe to to ze moze byc uber trudna i uber latwa...

Odnośnik do komentarza

Ogólnie platyna jest banalna, w każdej lokacji jest dobre miejsce do kampienia, tak że ty możesz spokojnie strzelać, a moby nie mają jak przyjść. Ostatni boss jest bardzo łatwy do pokonania (nawet na crushing) jeśli się zna sposób.

 

Tutaj jest pokazana najlepsza metoda:

 

Kilka słów o multi.

Jest słabe. Serio. Map jest tylko siedem i wiekszość jest malutka, przez co takie tryby jak chain reaction lub plunder powodują że gra się kończy w poniżej jednej minuty. Gattz też wspomniał o problemie z ilością kasy za tryby. Prawda to.

Jak koleś rzuci granat pod nogi to za Chiny demokratyczne nie uciekniesz. Nawet jak wybuchnie 4 metry obok to zabije. W singlu to wystarczy odskoczyć i przeżyjesz, tu nie. Domyślam się że to przez lagi i dziwne hitboxy, ale to słabe usprawiedliwienie.

Wiszący na ścianie może ściągnąć gościa stojącego nawet 3 metry dalej i zabija nie ważne jak mała byłaby tak wysokość.

Czasami można przeżyć strzał z granatnika przyjętym na twarz, a czasami nie, kolejny random.

Czy tylko mnie denerwuje to że jak mam celownik ustawiony centralnie na glowie przeciwnika i oddaje tylko jeden strzał to są małe szanse na headshota. Nawet z bliska czy będzie headshot czy nie to jest całkowity random. W singlu to jest przesada bo tam mają jeszcze hełmy, ale w multi hs to czysty przypadek.

Na koniec zostawiłem wspaniały atak melee. Nie dość, jest auto aim przez co można uderzyć gościa co już jest za naszymi plecami, to jeszcze ten co uderza dostaje dasha do przodu, tak na wszelki wypadek by gość nie uciekł za daleko.

Matchmaking to też parodia jak balansuje teamy, ale to większość gier tak ma.

A coop ma tylko 3 mapy i ND zapowiedziało że raczej nie wyda więcej map.

 

Ktoś może powiedzieć, że multi w tej grze to dodatek za który powinniśmy być wdzięczni. Ale jeśli ND robi multi to niech to zrobią porządnie albo wogóle, bo to mi przypomina sytuację z GoW2.

Odnośnik do komentarza

No i ile takie klepanie go po ryju zajmuje?

 

Uwierz mi ze duzo krocej niz konwencjonalna zabawa w kotka i myszke, unikanie granatow, i wysadzanie zywicy...Ja to zrobilem tak ze zlapalem go zaraz obok miejsca gdzie byla zywica i non stop prowokowalem do QTE ktore oczywiscie ciagle wygrywalem :) i chyba z dwa razy strzelilem w zywice ktora sie oczywiscie regeneruje...

 

Odnośnik do komentarza

najbardziej podoba mi się recenzja Uncharted 2 by Kali. Prawie całkowicie się z nim zgadzam. Tylko notę dałbym 10/10. Bo jak taka gra jej nie otrzymała to prawdopodobnie już żadna inna ( z innej dziedziny) też już nie dostanie bo ... w jakiś sposób będzie odtwórcza :( i będzie bazowała na pomysłach innych.

A ta (Uncharted 2) ma to coś, co napisał Kali; mianowicie: nie trzeba grać, wystarczy patrzeć jak ktoś gra w tą grę, to tak jakby oglądać naprawdę dobry film - moja żona to potwierdza ::). Gratulacje dla Naughty Dog :)

W ciemno można kupować ich gry .

.

.

ja już wyczekuję na pierwszą oficjalną wzmiankę o trzeciej części bo nieoficjalna jest zawarta w wywiadzie z panami z w/w studia przy okazji recenzji gry

Dla mnie 10/10.. i dodajmy do tego miód, który płynie z trybu multi - z niejednej pasieki by tyle nie zebrał :)

 

 

piciu12-79.png

Odnośnik do komentarza

Kt

oś może powiedzieć, że multi w tej grze to dodatek za który powinniśmy być wdzięczni. Ale jeśli ND robi multi to niech to zrobią porządnie albo wogóle, bo to mi przypomina sytuację z GoW2.

A osoby odpowiedzialne za GOW2 nie są doświadczone w sprawach online przypadkiem ?

To 1 produkcja ND która dotyka trybu multi, i nie ma co narzekać że ma swoje podstawowe wady ( nawet jeśli mieli konsultacje z Bóg wie kim - Bungie od Halo).

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.c...h?v=D4foUP2LuX8 <-- moj ulubiony przyklad na doswiadczenie epic w dziedzinie multi. czekamy az zrobia taki sam dla u2 :D

 

 

 

 

co do hasel ze w u2 nie trzeba grac wystarczy patrzec mam jedna odpowiedz: hahahahahahahahahahahahaha ("naprawde dobry film" chyba na miare Resident evil degeneration, nie obrazajac gustu filmowego twojej zony) po obejzeniu national treasure tez sie tak zachwycaly jaki to dobry film? :>

 

sory ale zawsze bede stawial gameplay ponad wyglad.

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Co do multi to strasznie denerwuje długie oczekiwanie na połączenie. Jeszcze bardziej to wkurza gdy potem mecz trwa około 1 minuty. Bezsensu. Map jest mało, a szkoda.

 

Natomiast sama rozgrywka jest świetna i dobrze wyważona. Tryby też ciekawe. Co-op jest genialny i dawno się tak świetnie nie bawiłem online. Ogólnie jako dodatek do singla, zaliczam multi na duży plus produkcji. Tym bardziej że to pierwszy raz Naughty Dog. Gdyby branża składała się z tak uzdolnionych deweloperów w większości, to mielibyśmy prawdziwy renesans rynku gier.

 

A ta (Uncharted 2) ma to coś, co napisał Kali; mianowicie: nie trzeba grać, wystarczy patrzeć jak ktoś gra w tą grę, to tak jakby oglądać naprawdę dobry film - moja żona to potwierdza ::). Gratulacje dla Naughty Dog :)

 

Bardzo dobrze napisane. Moja kobieta powiedziała to samo. Robiła jakieś prace domowe podczas gdy grałem w U2. Przysiadła na kanapie i tak oglądała jak gram, po czym stwierdziła że ta gra to jeden z lepszych filmów jakie oglądała. Bardzo zaciekawiła ją fabuła a postacie (szczególnie żeńskie) zachwyciły swoją charyzmą oraz oryginalnością. Kali ujął to idealnie. Ja to potwierdzam i powiadam Wam że to najbardziej filmowa gra w jaką kiedykolwiek grałem.

 

W ciemno można kupować ich gry .

 

Bingo! IMO to najzdolniejszy deweloper na rynku. Potrafią połączyć w grze wszystkie elementy, tworząc je na najwyższym poziomie i zrobić z tego niesamowitą całość.

Edytowane przez Grigori
posty to się edytuje, nie pisze dwa pod rząd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...