Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Haha tez się nad tym zastanawiałem! Drake Racing, były by niezłe jaja! W takich przepięknych arenach jak pościg w dżungli z jedynki i w górach z dwójki i by jeździli jak w Motorstormie plus zbieranie z pudelek broni jak w Crash Team Racing XD

Mogliby zrobić prequel tak z 20 lat wcześniej, gralibyśmy Sullivanem.

Odnośnik do komentarza

Czas na moje wywody na tematy gry. O grafice krótko bo piękna jest tyle, najładniejsza jaką widziałem w grach. Co nie którzy narzekają na AI przeciwników a dla mnie jest to jedne z najlepszych AI w grach, fakt na siłe można doszukac się jakich rzadko występujących przypadków głupoty :) ale w ogóle naprawde bardzo pozytywnie odbieram wyczyny wrogów a najbardziej jeden elementy, który tak bardzo jest reklamowany w grze Splintel Cell Conv. Chodzi mi o pamietanie naszej ostatniej pozycje przez przeciwnika. Bardzo fajnie można wrogów przechytrzyć, zajśc od tyłu a dodatkowo równie dobre AI naszych sprzymierzeńców w tym pomaga.. nareszcie jest gra, w której nasz kompan naprawdę coś robi tzn zabija wroga a nie robi za statystę :).

 

Jedyny minus i to duży, który dostrzegłem to niestety fabuła. Jest ona dokładnie taka sama jak w pierwszej części, składa się z tych samych elementów dlatego jest bardzo przewidywalna i w ogóle nie byłem zaskoczony "niespodziankami", niestety.

Odnośnik do komentarza

trochę mnie zaskoczyły trofea dotyczące multiplayera. po pierwsze myślałem że będzie ich ciut więcej iże zdobycie ich zajmię troche wiecej czasu. bo zapowiadali ze podziela je na single player i multiplayer wiec spodziewalem sie bardziej wymagajacych... tzn czasochłonnych :)))

 

 

Dla mnie akurat to w pełni zrozumiałe bo moim zdaniem zdobycie platyny nie powinno być w żaden sposób uzależnione od grania w muliti (nie każdy lubi multi lub ma dostęp do netu). No chyba, że robić osobne platyny dla singla i dla multiplayer

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje sie wam ze ogolne dobre wrażenie gry, mam na mysli samą rozgrywke przygodowo-filmowo-strzelankową psuje sama walka finalna? Wiem ze całość gry nie jest pod względem pomysłowym niczym odkrywczym, ot taki Indiana Jones i ze poza rozrywką w czystej postaci i doznanami wizualnymi nie ma tu wiele, ale

walka z bossem biegającym z shotgunem (obrzynem dokładniej) i strzelanie w w niebiesko-jakieś explodujące narośla magicznej(no tak, moza powiedzieć ze jej wlaściwośći są magiczne) cudownej żywicy jako sposób na zwalczenie owego bad-ass'a

to lekka przeginka. Troche panowie pojechali. No i jeszcze raz, no i jeszcze raz, no i jeszcze raz... no niby taki typ gry i zasada "im wiecej razy zaj*biesz ze złości pięścią w ściane tym wiekszą bedzie miał radoche po wygranej". Szkoda troche ze nie wysilili sie na jakieś ciekawszy motyw. Zapewne Bossowie byli juz utylizowani na setki sposobów i nie łatwo coś takiego wymyślić, no ale... jakoś mi to tutaj nie pasuje. :confused:

 

Ps. Czy mi sie wydaje czy tylko Nate moknie na deszczu a panny ani troche?

Odnośnik do komentarza

Kupić nie wiem, ale wiem ze znaleźć mozna..hm... osoby udostępniające soundtrack ze swoich dysków ;) oczywiście zeby pożyczyć od nich posłuchać i skasować...

 

Chciałbym z pełną świadomością stwierdzić ze finalne starcie w grze i jego koniec IMO wypada blado przy całej rozgrywce story mode. Jest mało oryginalna (wcale) i frustrująca, co w porównaniu do całości dość łatwej gry jest nieco nieproporcjonalne [chcę przejsc jeszcze raz na crushing ale myśl o ostatniej potyczce troceh mnie mierzi]. Wiem ze cała historia nie była super odkrywcza ale była ciekawa i wciągająca, ale samo zakończenie sztampowe w niewyszukanym hollywoodkim stylu, zbyt hollywoodkim jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...