Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Łapie Wam konsola zwiechę na mapie z rozbitym pociągiem(w multi)?

Po patchu nie mogę grać w single ponieważ gra niemal za każdym razem się wiesza na ekranie loading, tzn. "nożyk" się kreci, ale muzyka się zacina. Podobnie w multi, też słychać przycięcia muzyki. Nie wiem czy to wina łatki, sprawdzałem inne gry, wszystko ładnie śmiga.

Mi bez updata podobnie sie dzieje. Bodajże przed chapterem 7 lub 8 gra zawiesiła mi sie na loading sreenie.

 

U2 jest na pewno najładniejsza gra na PS3 ale jakoś nie chce mi sie w nią grac. Mam ja juz jakiś miesiąc i nadal jestem na 8 czy tam 9 rozdziale. Co gorsze miałem 2 sztuki(jedna prezent, druga sam sobie kupiłem, w odwrotnej kolejności oczywiscie :)). Chyba bede musial ja wymienic po nowym roku coby nie straciła za duzo na wartości, bo chyba nie dam rady jej przejść. Strasznie mnie nudzi. Tak samo mialem z Tomb Raiderem najnowszym...

Odnośnik do komentarza

Znajomośc jedynki nie jest niezbędna ale np dla mnie dzięki temu, że poznałem już wcześniej Sullivana lub Elen to o wiele łatwiej mi się z nimi zżyć i polubić (właściwie to jak tylko ich zobaczyłem zaraz mi się miska zaczęła bardziej cieszyć). Powiem tak, ja będę namawiał jednak usilnie ludzi, żeby pierw sprawdzili jedynkę.

własnie po przejściu czuje, ze przegapiłem coś z 1cz, co zaiskrzyło miedzy Natkan'em a Elen'a.

pod koniec bylem pewien wyboru Chloe, a tu mile zaskoczenie Blondynki ;) świetna gra :)

aha...

zacząłem nowa gre i tu pytanie.

skąd mam wiedzieć czy jest na "miazdzacym poziomie?

mogłem zacząć na łatwym, a potem zmienić na trudny, a teraz juz nie moge nic zrobic, bo zaczolem juz gre :/

jak mam zacząć grac od nowa ?

bo jeśli nie można to równoznaczne jest z tym, ze grę można przejść na "łatwym" poziomie, potem tylko zmienić na wyższy.

ciekawe czy to działa, tak własnie... hmm... <----- już widzę, iz NIE (cofa do punktu kontrolnego, do którego doszliśmy na danym wyższym poziomie).

Hee hee

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

poprawiam moja ocenę ogólna gry pt. Uncharted 2 z 9,9 na 10 !!!! :)

why? ponieważ ta gra jest naprawdę świetna, i jakby było mało (co mnie bardzo zaskoczyło ^ ^) SAVE, są dopracowane, jak w żadnej innej gierce.

grałem na najtrudniejszym poziomie cały Bozy dzien i gdzieś pod koniec 25 Chaptera konsola złapała mi zwieche!!! :/

1 mysl, jaka wpadla mi do glow to w.y.j.e.b.a.c ja przez okno :/ dodam , ze tego dnia juz nie grałem, bo bylem pewien, ze nie zapisywałem stanu gry.

wiec wszystko poszło sie Kochac. Zwykle tak sie dzieje.

dziś przychodzę w dobrym nastroju, by skończyć to, co zacząłem.

siadam odpalam gierkę i co widzę.....

 

 

....załadowany 25-Chapter dokładnie tak, jak play stanął, od ost. Check-Pointa.

Pelen Podziwu i Uznania dla Programistów.

Po prostu Magia.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...