Skocz do zawartości

Radiohead


White

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Przesłuchałem trzy razy i średnio mi się podoba nowy materiał. Nie ma tu nic świeżego, zaskakującego. Stoją w miejscu panowie. Ale nie powiem że to zły album :) Codex mnie zmiażdżył swoim pięknem. Lotus Flower też jest super i się wyróżnia.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Bangers & Mash, Go Slowly inne utwory o których myślisz w formacie fizycznym były do kupienia tylko przez jakiś czas od premiery In Rainbows, tylko przez stronę Radiogłowych i tylko w wersji specjalnej, z winylami i dodatkowymi zdjęciam i tak dalej. MP3 możesz kupić przez ich sklep, WASTE, a na to wydanie deluxe możesz polować na Ebayu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

10 października zostanie wydany 2-płytowy album z remixami. Od dłuższego czasu umieszczali te kawałki na swojej stronie i muszę powiedzieć, że niektóre są godne uwagi.

 

Tracklist:

CD1

CARIBOU Little By Little Rmx

JACQUES GREENE Lotus Flower Rmx

NATHAN FAKE Morning Mr Magpie Rmx

HARMONIC 313 Bloom Rmx

MARK PRITCHARD Bloom Rmx

LONE Feral Rmx

PEARSON SOUND Morning Mr Magpie SCAVENGER Rmx

FOUR TET Separator RMX

CD2

THRILLER Give Up The Ghost HOUSEGHOST Rmx

ILLUM SPHERE Codex Rmx

SHED Little By Little Rmx

BROKENCHORD Give Up The Ghost Rmx

ALTRICE TKOL Rmx

BLAWAN Bloom Rmx

MODESELEKTOR Good Evening Mrs Magpie Rmx

OBJEKT Bloom Rmx

JAMIE XX Bloom Rework

ANSTAM Separator Rmx

SBTRKT Lotus Flower Rmx

 

Jak widać niektórzy wykonawcy to znane nazwiska. King of Limbs nie do końca jest tym czego oczekiwałem po tylu latach czekania (nie mówię, że jest zły) i chętnie posłucham tracków w nowej aranżacji.

 

edit: nazwa albumu: TKOL RMX 1234567

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...