Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Mastah masz już dziarę na całe plecy z logo GTA IV? :twisted:

Gracias za opracowanie info, GTAfilu...

 

-misje (ponad 20) w The Lost and Damned to mniej więcej 1/3 scenariusza z GTA IV, mają nam one zająć 12-20 godzin

Sporo, choć malkontenci zaraz będą zrzędzić, że pewnie wyjdzie z 6 godzin. Ja się nie martwię, bo mi pewnie wyjdzie z 30.

 

-scenki przerywnikowe będą brutalniejsze, praktycznie w każdej z nich widzimy jakieś zabójstwo

To co "duzi" chłopcy lubią najbardziej. Najwyższa kategoria wiekowa pewna tylko jestem ciekaw jaki szum będzie w mediach. Do tego jeszcze wywrotki narkotyków i panienki. Będzie srogo.

Fajnie się scenariusz zapowiada, wojna między gangami, rozterki, przemoc, działanie w grupie (i rozwijanie statystyk członków gangu - brzmi kozacko). Do tego dodano nie tylko sam scenariusz, ale masę dodatków. Zacnie. Ciekaw jestem nowych broni i mini gier. No i na 100% pierwsze co zrobię to pooglądam TV i idę do kafejki, bo jestem ciekaw co nowego wymyśliły wypaczone umysły panów z R*

Motywy przenikające fabułę głównej gry i dodatku są genialne. Ciekaw jestem jak zareaguję jak zobaczę Nico na którego poczynania nie będę miał wpływu.

 

-wszystkie nowinki które wprowadza dodatek są zastrzeżone tylko dla niego, w GTA IV nie pojawi się żadna z nich

-aby zagrać w The Lost and Damned musimy odpalić GTA IV, po czym wybieramy czy chcemy zagrać w podstawkę, czy też w dodatek, po jego ściągnięciu nie musimy być już podłączeni do Xbox Live

Dość duża sugestia wykluczająca tryb on-line w dodatku. Obym się mylił.

Dograli sporo kwestii audio. Wiadomości o Nico w radiu, nowe teksty przechodniów (ciekawe czy znów będzie coś po polsku) no i przede wszystkim

Liberty City Hardcore, nowe metalowe radio. Będzie niezła wczuta jadąc Harleyem słuchać ostrego gitarowego jazgotu.

To to?: Bo nie pamiętam tego w GTA IV.

300px-LCHC_Hardcore_Rock.svg.png

LCHC - Liberty City Hardcore

DJ: Jimmy Gestapo

Genre: Hardcore punk, Crossover thrash

Tracklist:

 

* Murphy's Law - "A Day in the Life"

* Maximum Penalty - "All Your Boyz"

* Underdog - "Back to Back"

* Leeway - "Enforcer"

* Sick of It All - "Injustice System"

* Cro-Mags - "It's the Limit"

* Sheer Terror - "Just Can't Hate Enough (Live)"

* Bad Brains - "Right Brigade"

* Killing Time - "Tell Tale"

* Agnostic Front - "Victim in Pain"

Odnośnik do komentarza
Mastah masz już dziarę na całe plecy z logo GTA IV? :twisted:

Gracias za opracowanie info, GTAfilu...

 

-misje (ponad 20) w The Lost and Damned to mniej więcej 1/3 scenariusza z GTA IV, mają nam one zająć 12-20 godzin

Sporo, choć malkontenci zaraz będą zrzędzić, że pewnie wyjdzie z 6 godzin. Ja się nie martwię, bo mi pewnie wyjdzie z 30.

 

-scenki przerywnikowe będą brutalniejsze, praktycznie w każdej z nich widzimy jakieś zabójstwo

To co "duzi" chłopcy lubią najbardziej. Najwyższa kategoria wiekowa pewna tylko jestem ciekaw jaki szum będzie w mediach. Do tego jeszcze wywrotki narkotyków i panienki. Będzie srogo.

Fajnie się scenariusz zapowiada, wojna między gangami, rozterki, przemoc, działanie w grupie (i rozwijanie statystyk członków gangu - brzmi kozacko). Do tego dodano nie tylko sam scenariusz, ale masę dodatków. Zacnie. Ciekaw jestem nowych broni i mini gier. No i na 100% pierwsze co zrobię to pooglądam TV i idę do kafejki, bo jestem ciekaw co nowego wymyśliły wypaczone umysły panów z R*

Motywy przenikające fabułę głównej gry i dodatku są genialne. Ciekaw jestem jak zareaguję jak zobaczę Nico na którego poczynania nie będę miał wpływu.

 

-wszystkie nowinki które wprowadza dodatek są zastrzeżone tylko dla niego, w GTA IV nie pojawi się żadna z nich

-aby zagrać w The Lost and Damned musimy odpalić GTA IV, po czym wybieramy czy chcemy zagrać w podstawkę, czy też w dodatek, po jego ściągnięciu nie musimy być już podłączeni do Xbox Live

Dość duża sugestia wykluczająca tryb on-line w dodatku. Obym się mylił.

Dograli sporo kwestii audio. Wiadomości o Nico w radiu, nowe teksty przechodniów (ciekawe czy znów będzie coś po polsku) no i przede wszystkim

Liberty City Hardcore, nowe metalowe radio. Będzie niezła wczuta jadąc Harleyem słuchać ostrego gitarowego jazgotu.

To to?: Bo nie pamiętam tego w GTA IV.

300px-LCHC_Hardcore_Rock.svg.png

LCHC - Liberty City Hardcore

DJ: Jimmy Gestapo

Genre: Hardcore punk, Crossover thrash

Tracklist:

 

* Murphy's Law - "A Day in the Life"

* Maximum Penalty - "All Your Boyz"

* Underdog - "Back to Back"

* Leeway - "Enforcer"

* Sick of It All - "Injustice System"

* Cro-Mags - "It's the Limit"

* Sheer Terror - "Just Can't Hate Enough (Live)"

* Bad Brains - "Right Brigade"

* Killing Time - "Tell Tale"

* Agnostic Front - "Victim in Pain"

 

To jedyną nową muzyką w tym dodatku będzie tylko dodanie paru gitarowych kawałków??...Dla mnie zła wiadomość, bo L.C.H.C to jedyna radiostacja w GTA, której słuchałem może z raz, ja takiego jazgotu nie cierpie.Myślałem, że dodadzą po parę nowych kawałków do wszystkich stacji i wszyscy będą zadowoleni...Z drugiej strony rozumiem, że to kwałki pasujące do klimatu tego dodatku (motocykle, kluby motocyklowe), ale niestety ja nowych kawałków pewnie nie przesłucham nawet raz...lipa z tym trochę...

 

Drugim elementem, który mnie troszkę niepokoi (może nie aż tak jak ta muzyka;), jest zmiana modelu jazdy.Mam po prostu nadzeieję, że nie uproszczą go za bardzo bo model jazdy w IV jest dla mnie wyśmienity.

 

Reszta rzeczy naprawdę spoko, szczególnie sam pomysł na fabułe z przeplataniem się wątków z GTAIV z dodatkiem, nowe bronie (mam nadzieję, że będzie jakieś C4, które mozna będzie detonować z pilota), pojazdy , statystyki gangu prezentują się bardzo obiecująco, mini gry.Znowu w Liberty City będzie się działo!!!

Odnośnik do komentarza

No cóż nie będę ukrywał, że się trochę zawiodłem na tym dodatku... :( Kupić kupie bo jestem fanem, ale ten klimat - gangi motocyklowe, słuchanie metalu/rocka to nie jest coś co sobie wymarzyłem... szkoda, że nie dodadzą tuningu aut, możliwości kupowania posiadłości + garaże na przechowywanie fur, nowe sklepy z mnóstwem ciuchów, nieco podciągnięta grafa (głównie roślinność do poprawy) no i możliwość wyłączenia tego badziewiastego blura przez, który gra wygląda słabo.

Odnośnik do komentarza
No cóż nie będę ukrywał, że się trochę zawiodłem na tym dodatku... :( Kupić kupie bo jestem fanem, ale ten klimat - gangi motocyklowe, słuchanie metalu/rocka to nie jest coś co sobie wymarzyłem... szkoda, że nie dodadzą tuningu aut, możliwości kupowania posiadłości + garaże na przechowywanie fur, nowe sklepy z mnóstwem ciuchów, nieco podciągnięta grafa (głównie roślinność do poprawy) no i możliwość wyłączenia tego badziewiastego blura przez, który gra wygląda słabo.

 

proponuję Ci odpalić Saints Row2, dopiero zobaczysz jak wygląda słabo wyglądająca gra z gatunku freeroamingu...

Odnośnik do komentarza

Gadasz bzdury, SR2 nie umywa się do GTA, ale to i tak bardzo dobra gra freeroamingowa.

Co do dodatku, na początku też byłem sceptyczny, tez nie za bardzo podchodził mi klimat motocykli, hardkore itd. Ale teraz po tej garści newsów (thx Mastah) jestem spokojny, ba nawet napalony hehe.

WELCOME TO LIBERTY CITY...AGAIN !!!

Odnośnik do komentarza
No cóż nie będę ukrywał, że się trochę zawiodłem na tym dodatku... :( Kupić kupie bo jestem fanem, ale ten klimat - gangi motocyklowe, słuchanie metalu/rocka to nie jest coś co sobie wymarzyłem... szkoda, że nie dodadzą tuningu aut, możliwości kupowania posiadłości + garaże na przechowywanie fur, nowe sklepy z mnóstwem ciuchów, nieco podciągnięta grafa (głównie roślinność do poprawy) no i możliwość wyłączenia tego badziewiastego blura przez, który gra wygląda słabo.

 

proponuję Ci odpalić Saints Row2, dopiero zobaczysz jak wygląda słabo wyglądająca gra z gatunku freeroamingu...

 

grałem w SR2... bida, jedynka mi się podobała - przeszedłem całą i na liczniku miałem w sumie ok. 40h, ale to dlatego, że była to pierwsza tego typu gra na Xa i masakrowała graficznie i fizycznie takie GTA: SA... dwójka owszem ma mnóstwo fajnych smaczków, którymi bym nie pogardził właśnie w dodatku do GTA, ale sam gameplay i fizyka prowadzenia aut to nie ta liga ^_^

 

Edit. Ładny ten exclusive... pogrzebali w kodzie GTA IV w wersji na PC i już mają dostępne niektóre rzeczy z tego dodatku... http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=389449 tak w ogóle to grafa na PC przewyższa o klasę grafę konsolową :( zresztą sami popatrzcie na te screeny... wzystkiego więcej na ekranie, roślinność wygląda jak powinna, wysokie tekstury i rozdziałka... ponoć na medium detalach ta gra wygląda lepiej niż na konsoli...

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
Mastah masz już dziarę na całe plecy z logo GTA IV? :twisted:

Na czole ;).

 

Dość duża sugestia wykluczająca tryb on-line w dodatku. Obym się mylił.

Chodziło o to, ze w przeciwieństwie do niektórych dodatków The Lost and Damned nie wymaga połączenia z XL po jego ściągnięciu. Nowości w multi będą, ale na razie R* jeszcze ich nie ujawniło/pokazało.

 

To to?: Bo nie pamiętam tego w GTA IV.

Tak, to ta sama stacja z nowymi, ciężkimi kawałkami i równie nowym DJem.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To byłoby beznadziejnie zrobione, raczej na początku w menu będzie sobie można wybrać: zwykła IV czy dodatek, wtedy byłoby najlepiej.

 

aby zagrać w The Lost and Damned musimy odpalić GTA IV, po czym wybieramy czy chcemy zagrać w podstawkę, czy też w dodatek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Drugim elementem, który mnie troszkę niepokoi (może nie aż tak jak ta muzyka;), jest zmiana modelu jazdy.Mam po prostu nadzeieję, że nie uproszczą go za bardzo bo model jazdy w IV jest dla mnie wyśmienity.

 

Zmianie ma ulec wyłącznie model jazdy motocyklami (i myślę, że tylko tych, które dojdą) - trochę łatwiej się nimi steruje, trudniej z nich spaść. To wszystko.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ładny ten exclusive... pogrzebali w kodzie GTA IV w wersji na PC i już mają dostępne niektóre rzeczy z tego dodatku...

 

Dokopali się do obecnych już na płycie z podstawką nowych motocykli (które nawet nie mają przypisanego modelu jazdy) oraz rękawiczek i torby, które także wyleciały w trakcie produkcji gry i których pewnie w dodatku nie zobaczymy. Wow.

Odnośnik do komentarza

Wiemy już że dodadzą nowe motory i smochody, ciewkawe czy dodadzą jakieś nowe ''pojazdy'', może rower;)...

 

 

P.S.pytanie z innego tematu, ma ktoś może theme song z San Andreas?Bo znajduje tylko linki do rapidshare a nie moge z rapidshare sciągać bo coś mi się po(pipi)ało...jakby ktoś miał to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...