Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie odpada ten sposób, już parę razy kiedyś kombinowałem i du.. Kur.. jakbym napisał co myślę o mikro to bym dostał bana dożywotniego na forum. Co za głupota, co za debilizm, pieprzeni nacjonaliści co zlewają takie kraje jak nasz, hu. im w dup.. To po jaką cholerę, sprzedają u nas gry w Polsce z napisem Xbox Live, albo złomy XO, na których na pudełkach i w instrukcjach jest opisany Xbox Live. (pipi)e ździerstwo pieniędzy za nie kompletny i oszpecony towar. WALCIE SIĘ PALANTY Z ms !!!

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Tez bylem o krok...fuck...nie mam słów...tym bardziej jako człowiek który robi w branży która jest psuta przez takie posunięcia...

 

Teraz to bym wywołał taka burzę internetowa żeby się polski Microshit posrał - mówie tu o portalach internetowych, blogach itd...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
(pipi)....

Zdenerwowałem się troszkę....

180 zeta wydane na punkty ms poszło się ebać....

Jeszcze nie, trzeba obejść blokadę nawet drogą sądową. Szmaty z MS mogą zdrowo zabulić za dyskryminację na tle narodowościowym, bo EU jest na tym punkcie uczulona, trzeba tylko to wnieść do sądu żądając grzywny (do budżetu UE a nie swojej kieszeni i 1 mld USD kary pewne).

 

A co do VPN-a, to ten darmowy VPN (z onlinecenter) działa 1 godzinę!!! Więc trzeba będzie ciągnąć na raty.

A co do Słupka któremu się nie udało: to spróbuję ja, innym się udało mi może też - jutro jak dostanę triale.

 

Pytanie: jaki jest sens sprzedawania tego - http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=4248
No to teraz sklep PE ma problem :) (i Ultima dzięki reklamie wprowadzającej w błąd), wszystkie kody do zwrotu ze zwrotem pieniędzy, chyba że sklep PE uruchomi własnego VPN-a dla klientów, bo inaczej stracą kuuupę kasy.

 

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...