Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na tego DLC jak głodny pies na kiełbasę. Co do eksluzywności dla X360, różnie z tym bywa. O PCtowej wersji GTAIV też mówiono, że niby nie wyjdzie. Pieniądze rządzą światem co działa w obie strony, zarówno w przypadku wykupienia 2 DLC przez MS, jak i dywersyfikację serii na nowe platformy i w nowej formie (GTA:Chinatown na NDS i nowość w postaci DLC do podstawek z serii zamiast spinoffów ala Vice City czy San Andreas). Będę bardzo zdziwiony, jeżeli do końca tego roku Lost and Damned nie wyjdzie zarówno na PC jak i PS3.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominaj ze Windows i Xbox to dzialki MS - brak gier na Windowsa, wieksza popularnosc linuxow,itp OSow bo na co komu Windows skoro nie ma gier na niego (nie liczac programow jak Cad ktorych raczej na innych platformach sie nie znajdzie). Przy okazji gracze PC przegladali sobie pliki gry i znalezli pewnie rzeczy ktore beda w dodatku ;). Storiesy nie zostaly wydane ani na PC/X1 choc orginalne czesci jak GTA3/VC tam sie pojawily.

Odnośnik do komentarza

Ekhm...

 

Nowości w stacjach radiowych (podobnie jak w przypadku pojazdów nie jest to pełna lista):

 

 

Dwa screeny:

 

http://xboxlivemedia.ign.com/xboxlive/imag...13053001532.jpg

http://xboxlivemedia.ign.com/xboxlive/imag...13053005094.jpg

 

 

http://www.gta4.net/news/4201/the-lost-and...ommunity-event/

 

-ziarnisty filtr na ekranie można w każdej chwili włączyć/wyłączyć w opcjach

 

-krawędzie radaru są poszarpane, została zmieniona czcionka w menu

 

-Johnny trzyma swoją komórkę w skórzanym futerale, w której za tapetę służy szare tło z logo The Lost

 

-klub gangu ma 3 piętra, można w nim siłować się na rękę, grać w karty i oddawać hołd poległym towarzyszom (ale na razie nie wiadomo czemu ma to służyć), oczywiście jest tu także automat QUB3D, telewizor i miejsce do zapisu gry (bohater śpi na materacu na podłodze)

 

-kiedy zginie jeden z członków gangu, na ścianie w klubie pojawia się jego zdjęcie

 

 

3 dni :).

Odnośnik do komentarza

No właśnie 3 dni, Mastah z czystej ciekawości zamówiłeś wersję pudełkową?

 

Ciekawa historia, wczoraj kumpel na Livie wysyła mi video rozmowę gadka-szmatka i raptem wyjmuje pudełko jeszcze zafoliowane dodatku The Lost and Damned. Zrobiłem karpia jak cholera, chwile ochłonąłem i zaraz wytłumaczył mi o co kaman. Więc tak znajomy mieszka w Angli, i poszedł do jakiegoś sklepu z grami, zakupić punkty chciał 2100, właśnie na dodatek. Sprzedawca szuka szuka i mówi, że nie ma już skończyły się, ale że, ma coś innego. I wyjmuje z kartonu The Lost and Damned i pyta się czy może być coś takiego. Kumpel kompletnie oszołomiony od razu wziął, co by przypadkiem sprzedawca się nie rozmyślił. Zajarany jak żyd w kominku pobiegł od razu do domu. Historia jak cholera, no i właśnie wczoraj przy mnie znaczy na video-czacie rozpakował, wklepał punkty, no ale wiadomo nie może ściągnąć tak czy siak musi czekać. Aha w środku żadnych plakatów nie było nic, tylko jakieś ulotki.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy tego się właśnie spodziewałem, jako w każdym z brytyjskich sklepów, którego strony odwiedzałem, była mowa tylko o kodzie, bez plakatu i innych dupereli. Niby Amazon UK ma TLaD z plakatem, niby jest PALowska okładka, ale wszędzie widzę coś takiego:

 

XT1457_box.jpg

 

I tak, złożyłem zamówienie, ale właśnie teraz je odwołałem, bo raz: na głupiej karcie to mi nie zależy, bo dwa: i tak nie doszłoby do wtorku, bo trzy: mam wystarczającą ilość punktów na koncie, bo cztery: zawsze można kupić duperele np. na ebayu :).

 

A tymczasem wróbelki ćwierkają, że dodatek zajmuje aż 2 gigabajty :o (prawie 3 godziny ssania na moim łączu, meh).

Odnośnik do komentarza
Między 17, a 23 lutym będzie można grać w multi w GTA IV i The Lost and Damned także na srebrnych kontach:
Ciekawe, czyżby wyjątkowo DLC było dla srebrnych kont od razu, bez czekania tydzień? To będzie 2giga i serwery zdechną jak 2 mln osób będzie ściągać wspólnie. No i o której godzinie? Najlepiej jakby dali to o 11:00 (jak DLC do Forzy2), wtedy USA śpi, a Europa pracuje :D

 

EDIT: z tego co się dowiedziałem to ma to być o 3:00EST czyli niby 8:00AM w UK, czyli 9:00 u nas.

2 giga to będzie potrzebne na HDD (info od tych co kupili pudełko), więc do ściągania podejrzewam że będzie to spakowane i może będzie mniej.

Co do dyskryminacji srebrnych kont (przypomnę, że np.mieli mieć darmowe weekendy) to tu nie będzie bo ten DLC jest płatny.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Było stronę temu o Ultimie ;) . A jeżeli chodzi o plakat, to właśnie w tym problem że, nie nic było w pudełku, żadnego plakatu. Więc wątpię żeby, Sklep PSX skądś wytrzasnął wersję plakatową. Sam nie wiem co robić czy odmawiać jutro i ściągać normalnie za punkty z dysku czy zaryzykować i brać z Extrema.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Czy chodzą słuchy że dodatek ma też zawierac jakieś poprawki w kodzie gry? Mam tu na myśli głównie problem "zwiechów" GTA IV. Ciągle się zastanawiam czy ściągać dodatek, bo jak ma byc tak jak mam teraz, że średnio co 10 minut gry mam "freez" obrazu i nie obchodzi się restartu konsoli, to przecież sie nim normalnie nie nacieszę....

Odnośnik do komentarza
Czy chodzą słuchy że dodatek ma też zawierac jakieś poprawki w kodzie gry? Mam tu na myśli głównie problem "zwiechów" GTA IV. Ciągle się zastanawiam czy ściągać dodatek, bo jak ma byc tak jak mam teraz, że średnio co 10 minut gry mam "freez" obrazu i nie obchodzi się restartu konsoli, to przecież sie nim normalnie nie nacieszę....

Jeżeli wyjdzie jakaś łatka, to w formie zwykłego update. Wątpię, żeby Rockstar chciało dzielić graczy na tych lepszych, którzy zakupili dodatek i tych gorszych, których na to niestać.

Odnośnik do komentarza
Czy chodzą słuchy że dodatek ma też zawierac jakieś poprawki w kodzie gry? Mam tu na myśli głównie problem "zwiechów" GTA IV. Ciągle się zastanawiam czy ściągać dodatek, bo jak ma byc tak jak mam teraz, że średnio co 10 minut gry mam "freez" obrazu i nie obchodzi się restartu konsoli, to przecież sie nim normalnie nie nacieszę....

To dziwne, bo ja takich problemów nie mam, więc prawdopodobnie wina leży po Twojej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ten filmik o gangach wymiata, po prostu za(pipi)istyyy!!!

Pierwsze recki, tylko utwierdzają w tym że GTA to GTA. W ogóle mam wrażenie że, ten dodatek mógłby stanowić osobną grę. Dobrze że, mam wolne do końca miecha, jutro od rana na czujce czekam na kuriera, jednak... zobaczymy co to za przesyłka.

A z tym

wackiem

to trochę pojechali haha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...