Skocz do zawartości

The Lost and Damned


Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek88

"... pokazanie Liberty City z całkiem innej strony"? :blink: A co z zapowiedzia, że dodatki do 'czworki' beda tym czym Vice City i San Adnreas były dla trzeciej czesci? Fakt że nic jeszcze nie jest przesądzone, ale ja liczę najbardziej na nowe miasto i jak mi tego nie dadza to zamiast punktow wyloze lache na ten dodatek.

Odnośnik do komentarza

Z dyskiem 20 GB czuje się jak mały Gucio :/ Jeśli powiedzmy bym miał jedną grę zainstalowaną na dysk, i dodatkowo mapki z Halo i dwa dodatki do GTA, to już praktycznie nie wrzucił bym nic innego :/

 

A co do grania tym bikerem, to czuje że będzie fajny klimat ;] Szczególnie widać to na zdjęciu w którym jedzie kilku kolesi obok siebie ;]

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Szkoda trochę że nie wyjdzie też na PS3 no ale cóż...

 

Ale nie ma się co martwić. R* wymyśli jakiś myk i tez będzie na PS3. Najwyżej wyjdzie na płytce jako pełna wersja. Cholera wie. Coś wymyślą... :D nie dadzą się wydymać. Sony tez kiedyś posmarowało kasą na którą część GTA.... miało być exclusivem i co? skończyło się na przesunięciu premiery względem innych konsol.... damy radę :D

 

ale muszę przyznać że temat DLC mnie kręci :)

Odnośnik do komentarza

Właściwie to przecież nikt z nas nie wie na jakiej zasadzie jest ten exclusive dla X360. Nikt nie widział umowy na oczy podpisanej między MS i Rockstar, jakie są klauzule, itp. 50 milionów zielonych robi kolosalne wrażenie, ale wątpię w to żeby niezależny developer zamknął sobie furtkę do dodatkowej kasy od posiadaczy PS3. Może jest to exclusive na 6 miesięcy... Wydaje mi się że prędzej lub później dodatki pojawią się na PS3. Przynajmniej mam taką nadzieję...

A samo pojęcie exclusive ma różne oblicza - pamiętacie Yodę z SC4 jako postać tylko dla X360? Za 14 zł mogę grać zielonym knypkiem na konsoli Sony. Co z Bioshock na PS3 i tekstami producenta że daje nam możliwość zagrania w tę grę, bo jest ona super i że warto się z nią zapoznać (a sprawa jest jasna - macie kasę którą chcecie wydać na naszą grę, więc wam to umożliwimy).

Może głupio gadam i w ogóle, ale po prostu liczę na te same dodatki na plejeka.

Czego i sobie i Wam życzę :)

Odnośnik do komentarza

Dawać ten dodatek ! Ukończyłem po kilku miesięcznej przerwie GTA po raz drugi i już liczę dni do lutego. Ech, żal trochę, że nie pociągną dalej wątku Nicko, bo ten przypadł mi najbardziej do gustu ze wszystkich serii.

 

Jak teraz grałem to zauważyłem, że w bodaj trzech misjach których się pojawia Johnny jego wątek się urywa i nie wiadomo co się z nim dzieje, więc pewnie w dodatku będą właśnie uzupełnienia tych zadań :]

 

Oby tylko znowu nie przesunęli premiery.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...