Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch lat nie kupiłem gry ze "sprawnym marketingiem" więc lol. I nie jaram się, że to Metal Gear, tylko dlatego, że gameplay wydaje mi się dobry. Albo nie, czekaj, ja się nie jaram, po prostu podoba mi się bardziej niż to, co było pokazane na E3 2010. Jest jeszcze chyba miejsce na coś między niezdrową podnietą a robieniem dramy w internecie, no nie?

Odnośnik do komentarza

Zaraz ktoś powie, że nawet jeśli mam rację, to może poza tym coś się za tą grą kryje, bo PG robią dobre gry.

 

Mnie się nie podoba, że to MG. I że jest Vamp, który jest jakimś cyborgiem i się tak zawadiacko uśmiecha. I że Jackowi trzeba pozwolić rippować. Ale, cholera, PG robią dobre gry z odjechanymi pomysłami i jestem ciekawy jaki będzie ten MG. Nie dlatego, że to MG, ale dlatego właśnie, że to PG. Gdy to był MGS Rising interesował mnie tak naprawdę mniej, bo wyglądał najzwyczajniej w świecie mdło.

Na razie był tylko krótki gameplay. Poczekajmy jaka będzie historia i jakie będą szczegóły rozgrywki, na razie rzucamy tylko hasła, oparte na szczątkowych w sumie informacjach.

Odnośnik do komentarza

Trailer slaby w cholere. Jak sie dowiedzialem, ze gre przejelo Platinum Games to bylem wiecej niz szczesliwy bo Byaonetta to genialny tytul (Vanquish dla mnie sredni, no ale to inna czesc studia robila), ale gdy zobaczylem jak to sie porusza to jakos zwatpilem. Graficznie srednio bardzo, gorzej niz Bayonetta, a ta chodzila w 60 klatkach, animacja tez sporo gorsza, muzyka z trailera powodowala mdlosci, widowiskowosc jakas na sile, no po prostu cos jest nie tak.

 

Zaczalem sprzerac po sieci i okazalo sie, ze gry nie robi Kamiya (DMC, Bayonetta) ;( Lipa w ch.uj =/

 

PS. Zmiencie nazwe tematu na Metal Gear Rising: Revengeance.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Wlasnie obejrzalem ten nowy zwiastum MGS: Rising. Moja pierwsza rekacja- "Co to k*&a jest!?". Zamiast MGS, to poiwnno byc DEvil MAy CRy: Rising. Ja rozumiem, ze seria potrzebuje nowych, swiezych pomyslow. Ale pojscie w strone prostackiego slasher'a to juz jest lekkie pezegiecie. Zycze tej grze totalnej porazki, w kontekscie komercyjnym i gameplay'owym. Mam nadzieje, ze MGS5 powroci do korzeni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer slaby w cholere. Jak sie dowiedzialem, ze gre przejelo Platinum Games to bylem wiecej niz szczesliwy bo Byaonetta to genialny tytul (Vanquish dla mnie sredni, no ale to inna czesc studia robila), ale gdy zobaczylem jak to sie porusza to jakos zwatpilem. Graficznie srednio bardzo, gorzej niz Bayonetta, a ta chodzila w 60 klatkach, animacja tez sporo gorsza, muzyka z trailera powodowala mdlosci, widowiskowosc jakas na sile, no po prostu cos jest nie tak.

 

Zaczalem sprzerac po sieci i okazalo sie, ze gry nie robi Kamiya (DMC, Bayonetta) ;( Lipa w ch.uj =/

 

PS. Zmiencie nazwe tematu na Metal Gear Rising: Revengeance.

 

Bo Kamiya podobno robi kolejną Bayonettę.

Odnośnik do komentarza

ten filmik gdzie kojima nie umie sie wypowiedziec to jakis lol ... WHERE IS YOUR GOD NOW?

 

a co do samej gry - przypomnijcie sobie trailer z mgs4 gdzie raiden walczy z vampem, tez by mozna pomyslec ze to jakis slasher, nie oceniajmy całej gry po tym filmiku

oczywiscie przewnie slasher bedzie przeważał ale nie jest powiedziane ze to niedzie czysta bezmyslna sieczka

swoja droga jesli przerwyniki beda trwały mniej niż 18 godizn to ja wcale nie bede płakał z tego powodu :P

Odnośnik do komentarza

Hipsterzy w natarciu, po nowym CODzie znaleźli następcy cel.

Hideo robi MGS4 w starym stylu (cutscenki + troszkę gameplayu) - źle, KJ zapowiada MGR jako grę akcji i oddaje ją obecnie specom od tego typu gier - źle.

PG robi gry napełnione gameplayem, więc o rozgrywkę się nie boję, a jeśli dodamy, że to Kojima jest producentem wykonawczym i trzyma pieczę nad projektem to jestem spokojny o fabularne tło gry.

Akcja z rzucaniem RAYem przegięta? To czym było zatrzymywanie Outer Heaven w MGS4 ciałem? O walce finałowej w MGS1 czy walce z Arsenal Gearem w MGS2 nie zapominając?

Piszecie jakby zapominając, ze cała seria jest utrzymana w konwencji efekciarskiego kina akcji. Ta seria zawsze taka była, tylko teraz nikt z tym się nie kryje pod perzyną pseudo-skradanki i Snake'a.

Szanuję twórców, którzy nie boją się eksperymentować z formułą. Albo się nei uda i MGR pozostanie jedynie próbą zrobienia spin offu serii, albo stanie sie drogą do ewolucji całej marki, który na siłę jest utrzymywana wokół osoby Solid Snake'a, który nomen omen pierwotnie miał zakończyć swoje losy w MGS2. Jeśli dla niektórych Rising jest skokiem na kasę, to czym było MGS3 i MGS4, które przecież powstały właśnie na fali rozczarowania fanów marki po Sons of Liberty.

 

Ja czekam na premierę, zobaczę opinie recenzentów i graczy - jeśli to będzie produkt wart swojej ceny to sięgnę do kieszeni i to kupię, a nie jak wielu obrazę się na świat, bo finalna koncepcja gry nie spełnia osobistych ambicji co poniektórych fanów.

 

PS: Inna sprawa, że trailer sam w sobie jest słaby.

Edytowane przez Dyrma
Odnośnik do komentarza

W sumie to sam się dziwie, że ludzie dotychczas myśleli, iż będzie to pełnoprawna część serii MGS. Od dawna już było wiadomo, że z serią będzie to miało wspólną tylko nazwę. Ja od czasów bądź co bądź kapitalnej czwórki czekam na kontynuację prawdziwego MGS'a, a nie jakieś Spin Off'y. Szczerze mówiąc bardziej interesuje mnie odświeżona edycja starych, ale jakże genialnych MGS'ów.

 

Paradoksalnie to PSP, które na rynku jest tylko półtora roku dłużej od PS3 zostało zbombardowane grami z serii Metal Gear, a stacjonarce przypadła jak dotąd tylko 1 pełnoprawna część. Ludzie mogą sobie mówić co chcą, ale Portable Ops, Ops+ i Peace Walker to bardzo dobre gry, które bezwstydnie mogłyby ukazać się na dużych konsolach (nie wspominając o dwóch częściach MGA i ciekawostkę jaką jest DGN, ale te gry zostały stworzone specjalnie pod grę portable, gdzie również spisały się świetnie). Mam żal do Konami, że tak zaniedbali serię i support na PS3.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Ja tam nienawidze tylko MGS4, do tej pory nie wiem jak oni mogli to tak zje.bac. Nie ma bata, fabula w Rising nie moze byc gorsza niz w czworce, pod tym wzgledem moze byc tylko lepiej :P Najlepiej jakby to byl zwykly spin-off fabularnie nie powiazany z seria nie liczac postaci Raidena.

 

PS. Potwierdzono, ze gra smiga w 60 klatkach:

http://gamingeveryth...platinum-games/

 

720p60fps info:

 

http://twitter.com/#!/NickRoxNRX/status/145759274205847554

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Sam pisalem, ze nie prezentuje sie to najlepiej, miedzy innymi animacja. No ale jeden plus w postaci 60 klatek juz jest. Kto wie, moze do premiery poprawia to i owo. Zdolne studio wiec daje im kredyt zaufania.

 

No i przede wszystkim nie patrze na ta gre przez pryzmat MGS'a tylko czekam po prostu na swietnego slashera, ktorego mozna by wymieniac i stawiac obok DMC, NG i Bayonetty.

 

EDIT:

 

stare

2wqha8ggx70o.gif

 

vs

 

nowe

raidenx5lpu.gif

 

Ogolnie stara wersja miala status "cancelled" i dopiero po jakims czasie PG wzielo sie za projekt, ktory po prostu padl.

http://andriasang.com/comzba/mg_rising_details/

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dla mnie totalna porażka. Ta gra nie powinna nawet nosić tytułu Metal Gear. Nie ma to jak wyrabiać przez lata nazwę danej marki i skopać ją jednym tandetnym tytułem. Nie jestem fanem Devil May Cry i innych Bayonett i tym bardziej nie podchodzi mi to co zaprezentowali nam w tym trailerze.

A wiecie dlaczego zostawili tytuł: Metal Gear? -Dla kasy. Ponieważ ta marka jest kojarzona z dobrymi grami które sobą reprezentuje i spece od marketingu dobrze o tym wiedzą. Wkurza mnie podejście Kojimy, który zlał na ten naprawdę dobrze się zapowiadający tytuł. Po cholerę zawracali nam dupę (pipi)ymi arbuzami i żonglującymi kręglami robotami??? Echh... Myślę jednak że, wielu napalonych małolatów i tak ją kupi chociażby dlatego że to przecież "kolejny" Metal Gear.

Żenua pełną gębą.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak wyrabiać przez lata nazwę danej marki i skopać ją jednym tandetnym tytułem.

 

Skopali ja juz za pomoca MGS4, nie moze byc gorzej.

 

 

Trailer zawierajacy ze trzy nowe urywki z gameplay'u:

 

 

raiden5uvb8o.gif

raiden6qexf8.gif

 

Ja tam jaram sie niesamowicie, bo za gre odpowiada PG - mam tylko lekkie obawy, bo Kamiya nie jest zaangazowany w projekt. Calkowicie ignoruje fakt, ze ma to cokolwiek wspolnego z Metal Gearem, tak jak ignoruje wszystko co zwiazane z ta marka po MGS3.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja się w tym gronie jaram tym tytułem? Przecież to wygląda na taką zabawną grę. Dużo funu.

 

Nie tylko, wcześniej mnie ta gra nie interesowała, a teraz widzę, że będzie dobra sieka. Akce żywcem wyjęte z Vanquisha jak ta z omijaniem rakiet wślizgiem. W ogóle przyszły rok dla fanów gatunku zapowiada się dobrze DMC, MGR, NG i może jeszcze GOW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...