Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Oliwka - Wosku Królowa.
49342999.jpg

Ciepło się już zaczyna robić, więc na hawajkę.

 

 

Oliwka po wklejeniu tego zdjęcia na forum dostała pewnie już kilka PW z prośbą o niezobowiązujące spotkanie na tekkena oraz odnotowała kilkanasie/kilkadziesiąt odwiedzin jej profilu. Do tego napewno już kilka osób umieściło komentarze w jej profilu gdzie petenci pozdrawiają ją. Bo chca być z nią.

 

I tu sie zdziwisz. Nie dostalam PW, komentarzy nowych rowniez zero a odwiedzin kolo dziesieciu.

Moglam sie zalozyc ;/

 

Być może temat jest zbyt niszowy. Jak możesz to wstaw te zdjęcie do "Pokaż swoją twarz". Coś może się ruszy ;-)

 

A jednak! Dostałam propozycję gry w Tekken'a co pewnie było wyszukaną ironią zaispirowaną Twoim postem.

 

Olivka ma 24 lata? Tori ma rację - mina jak u szesnastolatki, wygląd emo też.

 

Czemu znów przez to 'v'? Pisałam o tym wcześniej.

Stwórzcie jakąś tabelkę dozwoloną w danym przedziale wiekowym, bo nie ogarniam czy już mam chodzic w kieckach do kostek, ze wzgledu na to że sie sypię.

 

Co do białych butów Ukyo i innych... takie wręcz świecące, czasami źle wyglądają konstrastując z czymś ciemnym.

Brudzą sie szybko, ale i tak nigdy nie moge sie powtrzymac przed zakupem takiego ładnego, jasnego obuwia ;]

 

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
Obrodziło fitami na wiosne.

 

Oliwka - ten fit w różowych majtkach i koszulce myszki miki był ładniejszy.

 

To gratuluj il capitano, to on ma je na zdjęciu osobistym.

Swoją drogą wole juz chyba wygladac jak gimnazjalistka, niż 30-stka. Nie zwracam na nie wiekszej uwagi, zreszta nawet jesli to nie bede sie ogladac na kogos, ma sie swoj gust. Faktem jest jednak ze codziennie chodze zupelnie inaczej ubrana, jestem zmuszana do strojow galowych ;)

Gimnazjalistki najczesciej ubierajac sie na rynexach, ja nie ale jesli juz mam odbic - to wole taka swoja brzydote, niz elegancje na kredyt.

 

Spodnie moro sa chu.jowe.

 

 

na koncerty bardzo dobra opcja. W sumie od dawna chciałbym mieć moro, ale jakoś nie mogę się przełamać.

 

Miałam jakieś letnie, jaśniejsze moro. Spoko opcja.

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza
Stwórzcie jakąś tabelkę dozwoloną w danym przedziale wiekowym, bo nie ogarniam czy już mam chodzic w kieckach do kostek, ze wzgledu na to że sie sypię.

 

Hmmm moze nie kumam, ale u mnie "sypac sie" znaczy tyle co dawac posmakowac swojej du.py :franc:

 

Rzucilbym fotke Oliwki, ktora mi przeslala, na ktorej widac ze zapewnie ssie lepiej niz odkurzacz, ale nie wiem czy sie nie obrazi... <fap fap fap>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
49342999.jpg

Ciepło się już zaczyna robić, więc na hawajkę.

 

slabo widać

ok, ale te buty z tym świecacym są niedobre

 

 

tutua.jpg

 

eloo :P Oliwka, też mam niskie ciśnienie, poznamy się bliżej?

 

 

chu,ja widać

 

3971376462.jpg

 

Robi się lato ^^

 

Dlaczego ja do każdego zdjęcia mordę wykrzywiam :(

 

fajna bluza, buty jakieś dziwne, albo to wina zdjecia

 

 

 

ale fajnie, ze postujecie z swoimi fitami

jestem zadowolony :)

 

Odnośnik do komentarza
Bo lubie co poniektore shoxy?

To raz, dwa to, że chcesz kogoś bić za ubiór czy fryzure niczym się nie różnisz o tych typów u mnie z spod patelni (główny plac na dzielni) stoją takie muły z komórkami, które i tak za(pipi)ali i mają mega inteligentne dialogi typu

 

-TY (pipi)A ALE SIE WCZORAJ NAJBALEM, NOOO A MANIURA BYLA DOBRA SWINIA

- NO (pipi)A JA TO NA PIGULACH JECHALEM ALE MATKA MI ZA MALO KESZU DALA NIE

 

raz szedlem i taki typ spale Ci te wlosy geju ( bylem z jednym kuplem tez w dluższych wlosach), zatrzymałem się i powiedziałem to podejdz i ch'uja nie podszedl siedział na przystanku cicho i czekał na autobus do swojej wioski.

 

;]

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
Stwórzcie jakąś tabelkę dozwoloną w danym przedziale wiekowym, bo nie ogarniam czy już mam chodzic w kieckach do kostek, ze wzgledu na to że sie sypię.

 

Hmmm moze nie kumam, ale u mnie "sypac sie" znaczy tyle co dawac posmakowac swojej du.py :franc:

 

Rzucilbym fotke Oliwki, ktora mi przeslala, na ktorej widac ze zapewnie ssie lepiej niz odkurzacz, ale nie wiem czy sie nie obrazi... <fap fap fap>

 

:( A filmy jeszcze masz? Wiesz, ze miałam mały post blowjobowy, bo panowie czasem zaskakują, ale to nie upoważnia Cię do wiecznego wrzucania na forum olifka lajf.

 

Myślę, że wiesz co miałam na myśli,lekki kontrast wiekowy do tej gimnazjalistki.

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.
:( A filmy jeszcze masz? Wiesz, ze miałam mały post blowjobowy, bo panowie czasem zaskakują, ale to nie upoważnia Cię do wiecznego wrzucania na forum olifka lajf.

 

Ej ale ja chcialem tylko wywolac zazdrosc :mellow:

 

Zwracam Honor.

 

 

Odnośnik do komentarza

zjechaliscie siare za fita a masorza nei zjedziecie? Toż to prawie ten sam stajl, tylko że Masorz włosy ma krótkie.

 

Oliwka Wioski Królowa rzeczywiście wygląda jak gimnazjalistka. Zdjęcie nawet pseudo-zabawne przez te skrzywione usta, brr. W sumie normalnie wygląda jej fit. Zdrowa z niej dupencja.

 

Zdjęcie Hrubaza wg było parodią Bannego... cześć z was sie nei skapnela? Tak przynajmniej zakładam.

Odnośnik do komentarza
zjechaliscie siare za fita a masorza nei zjedziecie? Toż to prawie ten sam stajl, tylko że Masorz włosy ma krótkie.

Masorz > siara

Oliwka Wioski Królowa rzeczywiście wygląda jak gimnazjalistka. Zdjęcie nawet pseudo-zabawne przez te skrzywione usta, brr. W sumie normalnie wygląda jej fit. Zdrowa z niej dupencja.

wpis

Zdjęcie Hrubaza wg było parodią Bannego... cześć z was sie nei skapnela? Tak przynajmniej zakładam.

Błędne założenie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...