Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki koleś, na trening mt chciał zakładać bluzę za 150zł. Na dworze macie treningi? przecież ze mnie ogólnie w pomieszczeniu jak po głównym trenie jest jeszcze z 5-6 walk, to leje się woda i koszulka zwykle z przodu i z tyłu jest w 60% mokra.

hehe, nie w niej bede chodzil na treningi bo ma fajny ziper, na treningu wiadomo zdejmuje sie szmate z siebie ;p

btw: na allegro sa takie same za 90 zeta ;)

co do dalszych propozycji to manto to zaje'biste szmaty mam ich bluze juz ze 2 lata i trzyma sie elegancko + jakos wykonania calkiem przyzwoita :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wlasnie te nike court tez mi sie nawet podobaja, ale ta ostatnie lacoste ytez cos w sobie maja, nie chce butow na teraz, bo teraz mam jeszcze "dzialajace" pumaki lo gt II, ale tak na przyszlosc wybiegam ;D

 

co do manto faktycznie jestem pod wrazeniem ciuchow tej fimy, kawal solidnej szmaty, ktora nie roztarga sie za byle pociagnieciem czy szarpnieciem, trenuje jj z przekrojowym treningiem pod mma i ciuszki z manto sprawdzaja mi sie idealnie chociaz szkoda, ze +10% do kimury czy balachy nie daja xD

 

na innym forum dostalem odpowiedz, ze teoretycznie buty z lacoste nie sa drogie, ale cena 280 zl but takiej firmy cos smierdzi.

 

 

Tori: Kumpel ma podobne szorty ale cale czarne, sa na bigdealu za 109zl a tez trenuje Tajbox w katowickim emersie, bo chyba trenujesz MT patrzac na avatar nie ? :) ale w kazdym badz razie chwali sobie je, wygodne, ladne, nie krepuja ruchow, polecam ;D

Odnośnik do komentarza
Mnie także krokodyl trochę odstrasza lecz gdy widze typa na ulicy to skojarzenia wiadomo jak Kamaz lub że gość no ma troszku pojęcia. Teraz to już sie zmieniło teraz dresy chodzą w tych cwelkach tak zwanych.

 

U nas podrobki na bazarku sprzedaja za 200-220 zl, masa ludzi we wrocku pociska w tych butach i zaciesza. Ku.r.w.a. ;\

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...