Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

LOL

 

wanna fight ? ;D

 

nei no spoko ;)

jesli chodzi o najki to dla mnie jest tak:

 

1. air max 1

2. air max 90

3. BLAZER (szczegolnie sb)

4. dunk (tez sb)

5. air force 1

6. stab

7. vandale

8. pozostalosci

 

 

 

pewnie zapomniale,m o jakis runnerach, ale tak styknie chyba :)

 

No co Ty, jeszcze mi limo pod okiem w Gimpie domalujesz;)

 

Air maxy do mnie nie trafiaja, dla mnie sa poprostu brzydkie, nie liczac 2 czy 3 wersji(m.in safari pack).

 

Ok, to ja mam tak:

 

1. Air Force One

2. Blazery

3. Vandale

4. Dunki

 

I dalej to juz Air maxy, i inne, ktore mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza

Pojechałem dzisiaj na premiere Comme des Garcons w H&M. Przed 10 już był tłumek ludzi pod sklepem , więc wiedziałem ,że będzie sajgon. Wszystkie rzeczy (oprócz droższych płaszczy) zeszły w jakieś 5-10 minut. Ja nabyłem polo w duże grochy i koszule w małe groszki. Liczyłem na dodatki typu fular czy krawat , ale się zawiodłem. Generalnie jak ktoś planował się wybrać później to już nie ma po co xD

Odnośnik do komentarza

Polo siwe w granatowe grochy za 80zł

Koszula granatowa w białe małe groszki za 150zł

Do tego perfumy unisex - nawet przyjemne

 

Byłem z pół godziny temu w H&M to już z tej kolekcji zgliszcza zostały. Jakieś płaszcze i buty.

 

Moje zakupy były mniej więcej takie :

 

koszula pod marynarką :

 

447_9.jpg

 

Oraz ta polówka pod swetrem:

 

447_10.jpg

 

Ja teraz dopiero przejrzałem ,że tam kilka ciekawych rzeczy jeszcze było. Szkoda ,że bez szans na kupno xD

Odnośnik do komentarza
koszula bardzo ładna, polo też w sumie

ceny całkiem znośne, jak na design'erskie produkty

 

No coz, moze innym razem zgarne cos :)

 

gratuluje

 

dzięki

 

 

Słyszałem ,ze podobne jaja były jak Lagerfeld coś zaprojektował dla H&M. Tak w ogóle to WWA był przez rok ten partyzancki butik Comme des Garcons , ale niestety dowiedziałem się o nim po jego zamknięciu -,-

Odnośnik do komentarza

Pewnie troche stuffu beda chcieli opchnac na allegro - dla pań są już te rzeczy, oczywiście po 2x wiekszych cenach (tak mysle)

a dla facetow znalazło tylko parę bluzek, ale to nie z tej kolekcji chyba :P

 

 

No cóż, dla takiego biedaka jak ja, pozostaje tylko poszukać w lumpach podobnych koszuli w kropki, hehe :P

Bo imo zacnie prezentuje sie tamta ksozula z czarną marynarką ;]

Odnośnik do komentarza
Ludzie czy wy nie widzicie geniuszu tych kropek?!?! Jakis diżajner siedzial pewnie przez miesiac w lochu jedzac szczury nim doznal olsnienia i wymyslil ten za(pipi)isty wzor a wy mowicie ze brzydki... No coz, plebs nigdy nie zrozumie.

 

Ciuchy Comme des Garcons projektuje kobieta a nie facet , więc hejt ci nie wyszedł.

 

 

Post Ölschmitza zawiera natomiast prawdę.

Odnośnik do komentarza
Ludzie czy wy nie widzicie geniuszu tych kropek?!?! Jakis diżajner siedzial pewnie przez miesiac w lochu jedzac szczury nim doznal olsnienia i wymyslil ten za(pipi)isty wzor a wy mowicie ze brzydki... No coz, plebs nigdy nie zrozumie.

 

Ciuchy Comme des Garcons projektuje kobieta a nie facet , więc hejt ci nie wyszedł.

 

 

Post Ölschmitza zawiera natomiast prawdę.

A nie wiedzialem, ze slowo designer sie odmienia przez rodzaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...