Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cena imo jeszcze ujdzie ale kolorystyka tych z aukcji którą podałes jest IMO szpetna (pastelowy róz na czubkach ?!) ;/ te brązowo-kremowe(?) są zajebiste.

Ja aktualnie mam podróby superstarów, czarne z białymi paskami - musiałem kupic buty na szybko, a kasa sie wyczerpała to buty do 100 zł chciałem kupić - wpadły własnie takie podróbki, przecena z 80 zł do 29(ostatnia para).

Nie jestem jakoś przywiązany do kupowania markowych rzeczy to wciągnąłem - za taką cenie, dobrze wykonane i uzytkowane ostro nawet nie mają śladu użytkowania. ale sie zasadzie na superstary oryginalne bo autentycznie uwielbiam takie buty ;]

Odnośnik do komentarza

Dałem przykładowe ;)

 

U mnie to wyszlo na spontanie, ale w sumie mialem chrapkne na jakies superstary. Do konca roku kupie tylko topteny high(tylko strasznie ciezko o jakas dobra kolorystyke, z USA nie oplaca sie teraz spraowadzac, (pipi)y dolar;/ ), supry i jakies lekkie pumki do tanczenia(chyba clyde), i moj wishlist na ten rok bedzie wykreslony, jesli chodzi o buty:)

Odnośnik do komentarza

haha to pobiłeś bannego - zawsze jak wrzucał foty butów które kupil, to pierwsze było pytanie po co mu tyle butów ;]

nie no bo, ja rozumiem żeby mieć 2, góra 3 pary - IMO to przesada, chyba że masz akcje "o tu mam czarne spodnie, niebieska koszula, to buty założe te, albo nie te bo pasują mi do oczy" automatycznie przypomina mi sie kawał z babką która pół wieczoru wybierała w co sie ubrac, w momencie kiedy facet zwyczajnie ubrał garnitur ;D

 

 

albo kolekcjonujesz buty ;p

Odnośnik do komentarza

Teraz mam 4 pary raptem, ale kilka bucikow chodzi mi od dawna po glowie, i musze je poprostu miec. I tak, czasem ubieram buta pod kolor t-shirta;) Ale maczing na sile to dla mnie porazka:)

 

Czy kolekcjonuje? Raczej nie, nigdy nie kumałem fanów Nike, ktorzy wywalaja gryba kase, by miec air maxy w jakies tam kolorystyce, a potem w nich nie chodza. Ja sie poprostu interesuja moda, lubie sie dobrze ubrac, a bez kilku par butów to dosc trudne : )

Edytowane przez _Kamaz_
Odnośnik do komentarza

ej,ej,ej to, że kupiłem póki co jedynei Vansy, nie wyklucza mnie z gry :P

 

Teraz poprostu kasę musiałem zainwestowac w co innego (tak, to mozliwe XD)

 

Czy kolekcjonuje? Raczej nie, nigdy nie kumałem fanów Nike, ktorzy wywalaja gryba kase, by miec air maxy w jakies tam kolorystyce, a potem w nich nie chodza. Ja sie poprostu interesuja moda, lubie sie dobrze ubrac, a bez kilku par butów to dosc trudne : )

 

 

+1

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
IMO to przesada, chyba że masz akcje "o tu mam czarne spodnie, niebieska koszula, to buty założe te, albo nie te bo pasują mi do oczy" automatycznie przypomina mi sie kawał z babką która pół wieczoru wybierała w co sie ubrac, w momencie kiedy facet zwyczajnie ubrał garnitur ;D

 

Hm. Ja zawsze dobieram buty pod kolor koszuli. Na stanie zawsze musze miec jedna pare świezych, calkiem bialych (dokupuje nowe srednio co 3 miechy, teraz mam jakies z diversa) i czarnych (conversy akurat, do tego lakierki do garniaka) a oprocz tego mam jakies 10. Zawsze jak kupuje nowa rzecz, mysle od razu nad pelnym dezajnem - czy nowy ciuch bedzie gral z tym co juz mam na stanie. Nigdy nie ubieram na siebie wiecej niz 3 kolory + akcent. Wszystko musi do siebie pasować.

 

Jestem graczem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...