Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie nabylem:

 

M8382500-BLK-RF.jpg

 

http://shop.guess.com/ProductDetails.aspx?style=M8382500&image=M8382500-BLK&root_category|90=Men&category|107=Outerwear&browse=1&rpt=Department.aspx&pt=ProductListing.aspx

 

przecena w sklepie Guess : $35.00

 

 

+ biale spodnie z guessa, cena reatail $138.00, przecena - $17.00

 

 

 

ameryka jest piekna :D

 

 

 

edit: mi dziala, jak wchodze na ten link...

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Białe to atrybut lodziarza.

 

mj O_o ch'ujowy kolor i ta krew. Jak chcesz krwi na koszulce to było trzeba podejsc do dresów ( bez noża ! bo by uciekli) i od ch'ujów zwyzywać i prosze dzięki dresom miałbys modną koszulke.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

zamiast pierd.olic, idzcie do sklepu, zalozcie na du.pe takie spodnie i zobaczycie ze w tym mozna fajnie wygladac. No chyba ze sie zarzuci jakies max chu.jowe ciuchy i buty do tego, wtedy sie zgodze.

 

00010f.jpg

 

76597881.jpg

 

 

tylko ze moje sa luzne i nie sa to typowe jeansy, wiec lepiej to wyglada. Cos na styl drugiego pana (mowie TYLKO o spodniach a nie o calym outficie).

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

skórę lepiej kupywać w sklepie/gdzieś byś mogl przymierzyc - ja swoja zamowilem i jest ok ,ale jest za obcisła jak zapnę całosc, a zamawiałem przez neta :)

 

ogolnie, taka skora jest zayebista- mozesz laczyc ja praktycznie do wszystkiego i zawsze bedzie dobrze wygladac ;)

 

[skóra, pod tym tee, spodnie jeansowe i jakies aididasy (byle nie 'skejty')]

Odnośnik do komentarza
skórę lepiej kupywać w sklepie/gdzieś byś mogl przymierzyc - ja swoja zamowilem i jest ok ,ale jest za obcisła jak zapnę całosc, a zamawiałem przez neta :)

 

ogolnie, taka skora jest zayebista- mozesz laczyc ja praktycznie do wszystkiego i zawsze bedzie dobrze wygladac ;)

 

[skóra, pod tym tee, spodnie jeansowe i jakies aididasy (byle nie 'skejty')]

Nawet nie mam zamiaru przez neta. Po prostu po przeglądnięciu all stwierdziłem, ze te 2 mi się najbardziej podobają, tylko nie wiem czy to dobry wybór. Cenowo raczej na nic więcej sobie nie mogę pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...