Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość el becetol
59033-1.jpg

 

no chyba, ze nie dresy tylko SPODNIE DRESOWE

ale to to samo prawie :P

 

Ja to bym takie dresy założyła jak bym szła do piwnicy naprawiać rower! Nie mów, że po ulicy w nich chodzisz, bo nie uwierzę ^_^

 

E tam gadasz ;p. Ja mam dresy szare (takie: http://www.skate-europe.com/details/58346-...el_polska.html) i jakiś zielony top do tego plus białe buty i nie jest źle ;] Fakt, że nie chodzę tak często, ale się zdarza bo bardzo wygodny strój.

 

Jak można za zwykle dresiwo dać 200 złotych o_0 na każdym ryneczku kupisz takie za 2 dyszki. A ja ostatnio kupiłem w lumpie za 4 zł, czarne, nowe z metką, zamiast dawać 209. Za pozostałe 205 złotych mam street fightera IV i z dziewczyną na Watchmen poszedłem. Dresy z dwie stówki, w głowach sie popierdoliło.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
59033-1.jpg

 

no chyba, ze nie dresy tylko SPODNIE DRESOWE

ale to to samo prawie :P

 

Ja to bym takie dresy założyła jak bym szła do piwnicy naprawiać rower! Nie mów, że po ulicy w nich chodzisz, bo nie uwierzę ^_^

 

E tam gadasz ;p. Ja mam dresy szare (takie: http://www.skate-europe.com/details/58346-...el_polska.html) i jakiś zielony top do tego plus białe buty i nie jest źle ;] Fakt, że nie chodzę tak często, ale się zdarza bo bardzo wygodny strój.

 

Jak można za zwykle dresiwo dać 200 złotych o_0 na każdym ryneczku kupisz takie za 2 dyszki. A ja ostatnio kupiłem w lumpie za 4 zł, czarne, nowe z metką, zamiast dawać 209. Za pozostałe 205 złotych mam street fightera IV i z dziewczyną na Watchmen poszedłem. Dresy z dwie stówki, w głowach sie popierdoliło.

 

No mówię, że nie kupię takich, bo szukałem. Owszem dresy są, ale takie normalne. Mi chodziło o sporo luźniejsze ;]. Zresztą jak kogoś stać i nawet 2 tys za dresy dać to o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Ma prawo kupić (pipi) za milion dolarów, a ja mam prawo sie z tego śmiać. Elo elo.

 

Btw. (wyolbrzymiona ironia w celu zaobrazowania specyficznego przebiegu tej dyskusji)

Miejsce: Temat o kupionych ostatnio ciuchach i opinach o nich:

Bohaterowie: kąsolomaniak a i kąsolomaniak b

Akcja:

a) patrzcie kupiłem sobie gumofilce za 600 zł, fajne nie? dajcie opinie!

b) nie podobają mi sie i są za drogie.

a) ty zawistny polaczku stać mnie to i sobie kupie i chuj ci do tego. Moge nawet dać 5 tysi za gumofilce i chuj ci na imie! Po chuj sie wypowiadasz, zajmij sie sobą! Prosił cie ktoś o zdanie, chuju????

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Nie w ten sposób. Wklejając to co właśnie nabyłem mam zamiar przeczytać opinię na temat danej rzeczy a nie jej ceny ;]. Zresztą pisałem już, że szukałem na bazarach i takich dresów jakich chciałem nie znalazłem więc po prostu odpisywanie, że na bazarze są tańsze mija się z celem. ;] Dla mnie taka cena też jest trochę duża, ale trudno. Szukałem tańszych nie znalazłem, to wysupłałem ten hajs. A czy to dresy czy jeansy to dla mnie różnicy nie ma.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

ja pierdziele jak ktos chodzi w dresach to niech sobie kupuje takie z najwyzszej polki.

 

dla mnie tez glupie jest wydawanie kilka ladnych tysiecy na garnitur, skoro ja zakladam go raz do roku (w 2008 mialem nie mialem na sobie calosci ani razu, tylko marynarke zarzucam na egzaminy), wiec mam taki z sunset suits za 600 peso z wyprzedazy posezonowej. gdybym pracowal w garniturze, lub studiowal powazniejszy kierunek i mial wiecej egzaminow, nie omijal pogrzebow i wesel to pewnie bym zainwestowal. ale nie najezdzam na nikogo, ze kupil drozszy bo nie widze w tym nic dziwnego.

 

tak samo dresy. u mnie w sklepie tez wisza np. spodnie dresowe nike za 250 peso i ludzie je kupuja bardzo czesto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...