Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

heheh, <pjona>

 

tylko dla mnie nogawki troche za szerokie, mam 32 rozmiar, mniejszych nie bylo :P

 

zastanawiam sie coby ich nie zwęzyc...

 

Ty ssluchaj, wiesz gdzie dostane takie rurki z dodatkiem spandexu, maks. obcisle? :D

 

lookalem dzis VOLCOM zayebsite, ale niebieskie i 149 (cena ujdzie) , byly za(pipi)iscie obcisle i za(pipi)iste ogolnie :D

Odnośnik do komentarza

billabong slabe rzeczy robi...

Jedynie ten kapelusz z piórkiem cos prezentuje, reszta słabiutko

 

 

 

 

 

wczoraj/dzis

 

dscf0366.jpg

 

h&m + K MAG

 

 

 

pete doherty też ma takie gatki?

czapka dramat. masz pasujący pod to różaniec?

 

Co by o Dohertym nie mówić to jak na ćpuna się bardzo dobrze ubiera.

 

Ile Banny dałeś za tą kurteczkę?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

heheh, <pjona>

 

tylko dla mnie nogawki troche za szerokie, mam 32 rozmiar, mniejszych nie bylo :P

 

zastanawiam sie coby ich nie zwęzyc...

 

Ty ssluchaj, wiesz gdzie dostane takie rurki z dodatkiem spandexu, maks. obcisle? :D

 

lookalem dzis VOLCOM zayebsite, ale niebieskie i 149 (cena ujdzie) , byly za(pipi)iscie obcisle i za(pipi)iste ogolnie :D

 

 

wczoraj wbiłem też do zary i tam jest masa rurek za(pipi)istych obciskaczy.

kupiłem sobie fioletowe rurki - sztruksy za 159 sztab zlota, ale sa tez nie sztruksy za 99 sztab

 

te czerwone spodnie mam rozmiar 30 i są rurkami one (tylko ze bez spandexu)

Odnośnik do komentarza

haha, kolejny napinacz ; >

 

niestety, noszenie rozanca juz mi sie znudziło

fail

 

niestety ten post potwierdza, ze nosisz to wszystko dla pozerstwa a nie dlatego ze ci sie tak naprawde podoba. Na forum konsolomaniakow posypaly sie dissy na rozaniec i raptownie przestales go nosic. Tak wlasciwie to chyba nie masz wlasnego stylu, podpatrzysz w internecie kilka wzorcow i z nich korzystasz, przechodzisz chwilowe fascynacje pewnymi osobami i ubierasz sie jak one.

 

No offense, kurte niezla kupiles.

Odnośnik do komentarza

CZORT - 60 ziko

 

hmm, za 99 powiadasz? zawsze myslalem ,ze ZARA zayebiscie sie ceni i raczje tma nie dostane takowych... ale thx za info

no niby te tez sa slimy, ale dla mnei za słabe ;)

 

haha, kolejny napinacz ; >

 

niestety, noszenie rozanca juz mi sie znudziło

fail

 

niestety ten post potwierdza, ze nosisz to wszystko dla pozerstwa a nie dlatego ze ci sie tak naprawde podoba. Na forum konsolomaniakow posypaly sie dissy na rozaniec i raptownie przestales go nosic. Tak wlasciwie to chyba nie masz wlasnego stylu, podpatrzysz w internecie kilka wzorcow i z nich korzystasz, przechodzisz chwilowe fascynacje pewnymi osobami i ubierasz sie jak one.

 

No offense, kurte niezla kupiles.

 

 

 

moze i tak jest - szybko sie nudze

i to nie chodzi tylko o ciuchy, ale tez o muzyke, filmy,

zmieniam czesto zainteresowania, ciagle w biegu.

 

tak samo jak ostatnio 'promowałem' tu ciezkie czarne skorzane buty, to teraz znowu mi powrocila mania na biegówki

dobrze, ze nie mam duzo kasy, bo wydawałbym chyba wszystko na rozne buty i ubiory, a tka to trzeba sie okreslic w jednym stylu.

 

i moze nie dlatego, ze na 'forum posypaly sie dissy' tylko dlatego, ze nie pasuje mi do innych ciuchow ;)

a jak cos mi nie pasuje, to sie nudzi i najczesciej laduje na allegro : >

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...